0

Z Realem zagra pewnie Cesc, Iniesta, Xavi i Busquets i obok Messiego zagra Villa. A szkoda bo jakby Atak Messi, Alexis, Villa był to by było fajnie.

0

Skład MD tyle że z Albą zamiast Alvesa (Adriano na PO).

0

Według mnie skład powinien wybiec taki:

Valdes; Adriano, Bartra, Puyol, Alba; Song, Thiago, Cesc; Alexis, Villa, Pedro.
Messi w drugiej połowie na ostatnie 20-25 minut. Trzeba trochę oszczędzać piłkarzy na Gran Derbi.

0

Co by nie było to będziemy mieć super okno transferowe. Takie jak w 2011 czy 2010 gdzie przyszli Alexis i Cesc oraz Villa, Adriano i Mascherano.

0

Critter, Neymar 30 mln. Bramkarz 15 + Hummels 30. Czyli 75 mln. Teraz. 50 mln na transfery. Idzie Villa za 15 i Valdes za 10. Czyli idealnie 75 baniek.

0

Właśnie. Za Neymara jest już 10 mln zapłacone. Co do stopera to może Hummels jakby Borussia nie chciała 40 mln. Tylko szykuje się ostra rywalizacja bo podobno Bayern będzie chciał go kupić. Trzeba rozsądnie pomyśleć nad odpowiednim bramkarzem. Dobry, młody i niedrogi.

0

A, właśnie. Jak przyjdzie Neymar to odejdzie Villa. Za Davida może z 15 baniek się wydusi. To by było 35 mln na stopera i bramkarza. Ja bym z 5 mln dołożył albo sprzedał Victora. Jeszcze nie wiadomo co z Afellayem. Jeśli Schalke go kupi to 10 mln spokojnie wpadnie. Wtedy ok. 50 mln będzie na stopera i bramkarza. Starczy.

0

Kupić Neymara, stopera i może sprzedać Waldka? Nie wiem. Albo zrezygnować ze stopera albo zrezygnować z pozyskiwania bramkarza.

0

Messi powinien odpocząć i wejść ewentualnie na ostatnie 20-25 minut. Powinni zagrać Alexis, Villa i Pedro lub Tello.

0

Przynajmniej mecz w HD wreszcie obejrzę. Bo wczoraj i we wcześniejszych meczach jakość była straszna. Człowiek przyzwyczaił się co C+, C+ Gol w HD i teraz marudzi :)

0

Ja proponuję usunąć wszystkie komentarze pod tym newsem.

Widać jaki jest WybitnyMessi; gnębię ze swoimi kolegami na przerwach takich jak Ty. Widać chłopie Twój poziom. Nie każdy jest idealny i nie da się każdego uszczęśliwić.

0

Ja bym raczej dał Adriano za Alvesa. Correira jest w znakomitej formie czego nie można powiedzieć o Danim. Zastanowiłbym się z atakiem. Dałbym chyba Alexisa za Pedro. Rodriguez nic nie robi ,a Sanchez przynajmniej biega.

0

Moim zdaniem skład powinien wyjść:

Pinto; Adriano, Puyol, Mascherano, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Pedro/Cesc, Messi, Alexis.

0

Villa gwarantuje nam bramki? No nie wiem. Na razie gra piach.

0

Bardzo dobrze.

0

Uważam że skład powinien wybiec taki:

Pinto; Adriano, Pique/Masche, Puyol, Alba; Busi, Xavi, Cesc; Iniesta, Messi, Alexis.
Alexis robi więcej wiatru na skrzydle od Pedro. Chilijczyk pracuje w defensywie i biega cały czas.

0

Z Malagą atak Villa,Messi, Alexis.

0

A nóż Cuenca będzie wymiatał?

0

Nie lubię za bardzo meczów w niedzielę. Najlepiej sobota 20-21.

0

Nie wiem co mam myśleć o tych kandydatach. Reina- za stary, De Gea... słaby. Kogoś młodego. Czyli Guaita, ter Stegen lub jeszcze ktoś inny.

0

Gracias91, swoim komentarzem chciałeś pewnie rozpocząć dyskusję. Moim zdaniem to tak:
Bramka: (jeśli Valdes odejdzie) ter Stegen
Stoper: Nie wiem czy aż tak jest potrzebny ale: Hummels
Atak: Neymar

0

Nie można oceniać Realu na podstawie JEDNEGO meczu ze słabo grającą Valencią. Jak już wczoraj napisałem; Jeśli Real wygrywając 5-0 z tragicznie grającą Valencią wraca do formy to... Ja myślę że Real z United dostanie łomot, chyba że do połowy lutego naprawdę odnajdą formę. Ale z taką dyspozycją i graniem w kratkę, szczęścia im nie wróżę. Zwłaszcza na Old Trafford szans nie będą mieli. Bo na Bernabeu jeszcze może coś zdziałają. Van Persie wymiata, jak zagra Rooney to będzie masakra.

O Barcę nie ma co się martwić. Tito na pewno zmotywuje ich na Malagę. Zagra Pinto który na Camp Nou zagrał bardzo dobrze. Jeśli nie daj Bóg odpadniemy wtedy będzie trzeba zacząć się martwić.

0

OnlyTito, to pomyśl co Ciebie by bardziej obrażało. Żelek czy Steryd. Mnie drugie. I jeszcze raz: MAM szacunek dla piłkarzy. Napisałem żartobliwie i już najazd na mnie: gimbus, dzieciak, zero, rocznik 98, brak szacunku. I jeszcze że jestem zazdrosny. O co?

0

OnlyTito, a kto powiedział że nie szanuję Cristiano? Szanuję go ale działa mi na nerwy chłop swoim zachowaniem. Steryd a Żelek to są dwie różne rzeczy. Steryd ewidentnie obraża ,a Żelek... raczej żartobliwe jest ;)

0

auoan, nie, nie do Ciebie.

0

raul7, nie tylko kibice Barcy go tak nazywają. Nie sądzę aby to była niemiła ksywa. Żelek... jak żelek. Jesteś przewrażliwiony. I zarzucasz brak szacunku.

0

TheBluesand Barca, dziękuję.

0

zidanbpe, właśnie próbuję się przez to cudo techniki dowiedzieć ;)

0

To ktoś grzecznie odpowie ile bramek strzelił dzisiaj Cristiano?

0

Ale takie ma już przezwisko. A Ty już że mnie boli. Mnie nic nie boli. Zapytałem się ile strzelił bramek bo chcę się dowiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?