0

Oj tak cules96, okienko zapowiada się wyśmienicie. Liczę na dużo transferów z naszej strony. 3-4.

0

Okaże się że Real z tą 1 bramką na wyjeździe nie przejdzie do finału, a Barca bez bramki przejdzie :)

0

Wojciech6, poker to 5 bramek. 4 bramki to kareta.

0

Kontrola antydopingowa... już by się UEFA nie kompromitowała. 0-4 i doping...

0

0

Ekspert nie ma też wątpliwości, że w drugiej spornej sytuacji, kiedy piłkę ręką w polu karnym zagrał Alexis, sędzia słusznie nie sięgnął po gwizdek. - Zagranie Alexisa było niezamierzone - czytamy w "Marce".

0

Faul Dantego przy bramce na 1:0, spalony Mario Gomeza przy golu na 2:0 i faul Muellera przy trzecim trafieniu - według byłego arbitra Juana Andujara Olivera, eksperta hiszpańskiej "Marki", sędzia nie powinien uznać trzech z czterech bramek dla Bayernu, jakie padły w meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów z Barceloną (4:0). Hiszpanie zarzucają sędziemu fatalne błędy.

Oliver uważa, że aż trzy bramki nie powinny zostać uznane przez Viktora Kassai. Zdaniem Hiszpana przy pierwszej bramce dla Bayernu Dante faulował Daniego Alvesa, opierając się na nim obiema rękami. Przy bramce na 2:0 na spalonym był jego zdaniem Mario Gomez, a przy bramce Arjena Robbena na 3:0 Thomas Mueller blokował nieprzepisowo Jordiego Albę.
Oliver odniósł się także do dwóch sytuacji, po których Niemcy domagali się rzutów karnych. W 15. minucie Gerard Pique zagrał piłkę ręką, ale Kassai nie podyktował "jedenastki" i - zdaniem eksperta "Marki" - popełnił błąd. Powtórki telewizyjne wykazały, że uderzona przez Philippa Lahma futbolówka trafiła Pique w łokieć. - Pique zatrzymał piłkę celowo, wyciągnął podczas interwencji łokieć. Karny powinien być odgwizdany - oświadczył Hiszpan.

0

Pablo86, Marca sama napisała że 3 bramki nieprawidłowe Bayernu także... Jak ktoś Ci pluje w twarz to nie mówisz chyba że deszcz pada? Kiedy coś jest oczywiste trzeba to powiedzieć ,a nie że 4 bramki z 5 metrowych spalonych i "zagraliśmy gorzej".

0

Wzrok Alaby: I k**wa po emocjach w dwumeczu.

0

Darth Mati, jeśli już:

1. Alexis zostaje
2. Hummels pełna zgoda
3. Villa AUT
4. No... mocno bym się zastanowił bo boki mamy.
5. Neymar. Jeśli chodzi o porządnego napastnika typu Aguero to w sumie czemu nie. Tylko Rossel musiałby odkręcić kurek z ojro. Bo na w/w zakupy pomijając bocznego obrońcę to 100 mln pęknie.

0

IceMan, trochę za bardzo dramatycznie to opisałeś. Żadna era się jeszcze nie skończyła, znaczy skończyła: era Guardioli era Wielkiej Barcy Pepa. Ale zaczęła się kolejna era Wielkiej Barcy Tito. 1/2 finalu CdR, 1/2 (najprawdopodobniej) LM i Mistrzostwo Hiszpanii. To mało?

0

Nic dwa razy się nie zdarza jednak historia lubi się powtarzać :)

0

Miki_Messi2001, typowy dzieciak "Messiego nie ma meczu nie oglądam".

0

Skład Sportu chociaż bym przemeblował go trochę.

0

Ja bym dał skład:
Valdes; Montoya, Bartra, Muniesa, Adriano; Song, Dos Santos, Thiago; Tello, Alexis, Deulofeu. Czyli taki sam jak Saviola88. A może Abi by zagrał od początku?

0

Miki_Messi2001, nie umiesz odmieniać nazwisk piłkarzy? Przez niego omal nie odpadliśmy z PSG? Śmieszy jesteś. Tyle razy w tym dwumeczu ratował nam dupę. Gdyby nie on to już na Parc de Princes byśmy się pożegnali z Champions League.

0

Audi Cup?

0

Alexis nie, Villa tak. Jeśli ktoś ma odejść to Villa. Alexis coś ostatnio ruszył z formą i wypadałoby dać mu jeszcze czas.

0

Miki_Messi2001, aha piszesz że gdzie był z Saragossą ale Majorki już nie uznajesz? No tak bo Majorka to ogórek ,a Saragossa to pięciokrotny zdobywca Ligi Mistrzów. Jeden ogórek i drugi ogórek ale trzeba jakoś najechać na kogoś. Na listę transferową to możesz sobie Cesca w Fifie wystawić jak Ci rodzice ją kupią.

0

iniessi, bo nie w pomarańczowych.

0

wrinkles, chyba Javi Martinez ale nie jestem na 100% pewien.

0

Skład MD.

0

Ta może 10-0 ?

0

Najlepszy teoretycznie rywal to Borussia. Jak Real trafi na Bayern to wątpię żeby awansowali bo Bawarczycy grają kapitalny sezon.

0

Felipe Santana ,a nie Augusto strzelił bramkę na 3-2

0

Jak Messi ma być na ławce to żaden Pedro tylko Villa, Cesc i Alexis.

0

Karny z kapelusza? Jak najbardziej słuszny. Powtórki się kłaniają.

0

messivillapedroMVP, nie było spalonego? Obejrzyj sobie powtórkę bramki Diego Milito głową. Ewidentny spalony. Ręka Toure? Bzdury. Nie zwiększył powierzchni ciała, nie wykonał ruchu ręką, uciekał z nią do brzucha czyli wedle przepisów ręki nie ma. Nie ma w ogóle do czego wracać.

0

Iker i Sergio do Barcy... Świat się kończy...

0

Obejrzyjcie jeszcze raz bramkę Matuidiego. Valdes szedl w lewo i ledwo dotknął piłki wracając w prawą stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?