kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uff, czyli jest szansa że Pedro odejdzie. Mam nadzieję że tak wiadomość z Silvą to prawda.
0
Za 10 mln? Brać go! Tyle ci Reina ,a lepszy!
0
Jose88, Neymar 30 mln. Ogólnie zgadzam się. Ale pojawiła się informacja o wymianie Pedro na Thiago Silvę z dopłatą. Także Hummels tak, drugi stoper (Silva) tak, ale Reina nie. Ktoś inny byle nie Reina. Jakiś młodszy utalentowany bramkarz chociażby 10 mln droższy. I do tego bym chciał napastnika drugiego ale zobaczymy.
0
witexor, jeśli klub kierował by się dobrem zespołu to naprawdę prawdopodobne jest to że Pedro pójdzie w rozliczenie. Thiago Silva i Mats Hummels... to by było coś. Na ławce zostaje jeszcze Pique, Puyol, Mascherano i młody Bartra. Zapowiadałaby się ostra rywalizacja o miejsca w obronie. Do tego jeszcze jakiś napastnik oprócz Neymara o gra gitara. Ale wtedy by trzeba było albo zrezygnować ze sprzedaży Valdesa albo dołożyć kasy lub kogoś w rozliczeniu.
0
vorvex, gdybyśmy włączyli do operacji Pedro to jednorazowo moglibyśmy zapłacić tylko 20 mln. Bo nie wykluczone że dodadzą zmienne. Byłoby super. Ale mimo to kupiłbym jeszcze Hummelsa albo Inigo Martineza.
0
Żaden Reina i żaden Marquinhos. Nie ma kogoś innego? Na bramkę to 10 lepszych się znajdzie, a na obronę priorytetem powinien być Hummels. Innej opcji nie widzę.
0
Alexis i Cesc zostają. Tyle szarpania się z tymi transferami i tak w jednej chwili myk ? Nie, nie, nie. Reszta może odejść. Oczywiście bez Montoyi i Bartry.
0
Czemu by nie? Oprócz niego i Neymara jeszcze ze 2 transfery i jedziemy.
0
Ciuus, przy sprzedaży Villi i Pedro do Neymara trzeba by było kogoś "dokoptować".
0
Katalonka1900, możliwe ale raczej tak się niestanie chociaż bardzo bym go chciał u nas.
0
To jak nie 9 to Aguero. Na skrzydle będzie grać.
0
De Gea, Hummels i Neymar to priorytety. Jednak Inigo Martineza też bym chciał. 2 stoperów potrzebujemy. I jeszcze bym 1 napastnika oprócz Neymara kupił, a jak nie to Isco.
0
patleo, 1 lipiec, kończy 31 sierpień.
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=526973710673558&set=a.142031622501104.15144.134081569962776&type=1&theater
0
10 mln i niech idzie.
0
juanito1234, jak odejdzie z Realu The Special Five to wątpię żeby Real nawet z Balem miał chociaż wicemistrzostwo Hiszpanii :)
0
Już prędzej za te 25 mln :)
0
Marcin1995, za Matsa ponad 30? Nie przesadzaj. Nie dawno czytałem że do wyciągnięcia za 25 mln. 22 mln i 3 mln zmiennych.
0
Prawda jest taka że potrzebujemy 5 transferów. Bramkarza, 2 stoperów i 2 napastników. Na napastników pójdzie z 55 mln, obrońca jeden 25 obrońca drugi (tak myślę o Inigo Martinezie, jakie jest wasze zdanie na jego temat?) 10 mln i bramkarz min. 20 mln. To jest 130 mln. O 30 za mało. Chyba że sprzedadzą Pedro zamiast Alexisa to wtedy będzie o 15-20 za mało. Chyba że jeszcze kogoś sprzedadzą albo ktoś da nam więcej lub jeszcze za kogoś wytargujemy o te 20 mln mniej.
0
I taka informacja mi się podoba. Reina? Nie ktoś inny. Tylko wtedy zostałoby 40 mln na 3 piłkarzy. 25 mln powiedzmy na Hummelsa. I jakiego napastnika kupimy za 15 mln? Jeszcze co najmniej drugie 15 by się przydało żeby np. kupić Aguero albo Suareza. Ale... to zależy kogo i za ile sprzedamy. Alexis ma odejść? Niech zostanie. Ja bym się Pedro pozbył który gra większy piach od Alexisa.
0
Wszyscy pode mną mają rację. Potrzebne są zmiany (czyt. transfery) potrzebujemy napastników. Co najmniej dwóch. Tak jak napisał blaugrana158; Neymar i jakaś 9. Wtedy nie musimy się martwić. Bo teraz to jedziemy na Messim. A na Leo długo nie pojedziemy. Ale obrona też leży nawet jeszcze bardziej. Puyol coraz starszy, Pique bez formy, Alves bez formy, Bartra za młody= mało doświadczony, Adriano bez formy, Montoya w formie ale za młody (dla sztabu...) Abidal w formie ale po przeszczepie, jedynie Alba jest w formie ale on sam bramki razem z Valdesem/Pinto nie będzie bronił. I tu kolejne dwa transfery obrońców= stoperów. Wybór jest duży na rynku, pytanie czy klub będzie chciał wydawać grube miliony euro na transfery. Mam nadzieję że tak bo zespół tego potrzebuje.
0
Skład Sportu ale zamiast Villi, Tello.
0
Laa Pulga, zapoznaj się ze znaczeniem słowa hipokryci.
0
O, jeszcze inaczej, zespół nie potrzebuje wielkich zmian tylko dużych. A to jest różnica. A pod stwierdzeniem "duże zmiany" może się kryć to o czym my myślimy czy marzymy; mnóstwa cudownych transferów. A pod stwierdzeniem "wielkie zmiany" to mogło się kryć wywalenie połowy składu jak to miało miejsce 20 lat temu i zrobienie wielkich zakupów. Nie można tak jeździć po Tito. Może Vilanova ma na myśli zmiany o jakich my myślimy tylko specjalnie tak się wypowiedział. Co by nie było musimy poczekać do lata.
0
Ale w sumie pomyślcie... 6 transferów do klubu i 3 podstawowych zawodników z klubu to są wielkie zmiany? City takie co roku robi. Tito może o to chodziło. I też nie można mówić że rewolucji nie będzie bo jest koniec sezonu do wygrania liga i Tito nie mógł powiedzieć że pół składu robi wyjazd ,a przychodzą gracze za 200 mln euro.
0
A może Tito się boi bo rewolucja zjada własne dzieci...
0
Wzmocnienia są potrzebne na każdej pozycji zaczynając od bramki kończąc na ataku. Na dwóch pozycjach nawet 2 wzmocnienia są potrzebne. Ale prawda, musimy poczekać do sierpnia. Jak się rozpędzimy z transferami to będzie dobrze. Może faktycznie Tito mówiąc o wielkich zmianach miał na myśli 8 czy 10 transferów ,a potrzebnych jest o połowę mniej czyli małe zmiany. Nie ma się co martwić.
0
hoeniker, też prawda że nie powie tego na koniec sezonu kiedy liga jest wygrania. Ja dalej liczę na duże transfery, bo to jest coś co kocham najbardziej.
0
Jeśli Tito zamierza zrobić tylko 2-3 transfery to gratuluję inteligencji. Tu jest potrzebnych 2x tyle transferów. Mała rewolucja tak, wielka rewolucja nie.
0
Z tego newsu o Luizie za 47 mln to mam nadzieję na jedno: że Barca rozbije bank na Aguero, Hummelsa, Inigo Martineza, Courtoisa, Isco i Neymara.