0

Messi zostanie kapitanem po odejściu na emeryturę Puyola, Xaviego i Iniesty. Następnym kapitanem po Messim jest Pinto, kilka razy w meczach przedsezonowych był kapitanem.

0

Uważam że skład powinien wybiec taki:

Valdes; Alves, Pique, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Cesc, Messi, Pedro.

0

Jak zagra Bojan to jest luz blus. Pique z Puyolem zrobią z niego wiatraki ,a nie wiem co zrobią z nim Alba i Alves.

0

30-35 mln i są ich.

0

Rozwad, tu się z Tobą zgadzam. Szczęsny jest po prostu mocno przeciętny żeby nie powiedzieć słaby. Nie wstyd ani przykro mi to mówić ponieważ nasza kochana reprezentacja przyzwyczaiła mnie do jej krytykowania.

0

Skład MD.

0

40 baniek i Valdes i Villa są ich.

0

Po wygraną! Skład taki jak przewiduje MD.

0

Mateuszf1, może i na razie nie jest jeszcze dobrze poukładany piłkarsko, ale wszędzie tylko nie do Realu, dla zasady. Perez, chyba Ci się proszki skończyły.

0

Według mnie Mats Hummels. Idealny transfer.

0

N20, Luca199491, też by odszedł.

0

Geble, o boże, rzeczywiście. Ale sądzę że Bojan sobie długo nie pobędzie w Barcy. Zaraz pójdzie w diabły za parę mln.

0

Niee!

0

p3ershing, Villa odejdzie, nie ma bata.

0

Master90, ja Rafinhę bym zostawił. Resztę oprócz Bartry wypożyczyć. Tak w ogóle to skąd wziąłeś Deulofeu? Btw, Afellay jest wart 10 mln, i za tyle pewnie pójdzie.

0

Oby przyszedł do nas.

0

Jak ktoś da 20 baniek to będę skakał do góry. Na Villi i Valdesie można zarobić 40 mln. Kogoś jeszcze się sprzeda i łącznie 100 mln na transfery. I kupimy sobie kogo chcemy.

0

Niestety odejdzie. Jak Neymar przyjdzie to nie będzie dla niego miejsca. Jeśli uda się za niego wyciągnąć 20 mln to będzie cud, miód i malina.

0

Ja wiem że Polacy nie przepadają za Niemcami ale... czy Hiszpania walczyła z Niemcami? Bo Wy patrzycie przez pryzmat Polaków, Hiszpanie nie mają żadnych uprzedzeń. To jest normalne tak jakby przyszedł Turek czy Arab.

0

SirBastos, Isco to ofensywny pomocnik, gdzie by u nas grał? Gdyby nie było Thiago, to może tak. Ale Neymar to na 98 % do nas trafi. ter Stegen z Hummelsem pewnie też. W lato czekają nas mega wzmocnienia.

0

seba7, a Enke to kim był? Hiszpanem?

0

MasterFCB, mi się wydaję że nie ma celu nr. 1, 2 czy 3. Każdy jest tak samo ważny i jeden nie przeszkadza drugiemu. Neymar jest pierwszy w kolejce bo jeśli wierzyć mediom to wszystko jest załatwione tylko miliony przelać na konto Santosu itd.

0

Stelios23, to że wczoraj zagrał fantastycznie nie znaczy że tak grał zawsze. Wiele razy zawalał mecze United. A Ty go oceniasz na podstawie jednego meczu.

0

Geble, "specyficzne umiejętności bramkarskie"- puszczanie szmat...

0

MasterFCB, spokojnie, starczy na Neymara i na ter Stegena i jeszcze na stopera.

0

vukoo1, Neymar i tak przyjdzie z czego się bardzo cieszę. Na ŚO pewnie Hummels przyjdzie. Możliwe że latem będziemy mieć aż 2 Niemców w składzie.

0

Jeśli to prawda to bardzo się cieszę. On jest jedną z najlepszych opcji.

0

sheller89, do Twojej wiadomości, Balotelli nie zagra w meczach z Barcą.

0

Ciuus, uważasz że Neymar to głupota? Cóż...

0

KingLeonidas, jeśli byłaby prawda z tym Hartem to nie ma się nad czym zastanawiać tylko go kupować. Ale nie wiadomo czy to już Mancini go sprzeda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?