kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi zostanie kapitanem po odejściu na emeryturę Puyola, Xaviego i Iniesty. Następnym kapitanem po Messim jest Pinto, kilka razy w meczach przedsezonowych był kapitanem.
0
Uważam że skład powinien wybiec taki:
Valdes; Alves, Pique, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Cesc, Messi, Pedro.
0
Jak zagra Bojan to jest luz blus. Pique z Puyolem zrobią z niego wiatraki ,a nie wiem co zrobią z nim Alba i Alves.
0
30-35 mln i są ich.
0
Rozwad, tu się z Tobą zgadzam. Szczęsny jest po prostu mocno przeciętny żeby nie powiedzieć słaby. Nie wstyd ani przykro mi to mówić ponieważ nasza kochana reprezentacja przyzwyczaiła mnie do jej krytykowania.
0
Skład MD.
0
40 baniek i Valdes i Villa są ich.
0
Po wygraną! Skład taki jak przewiduje MD.
0
Mateuszf1, może i na razie nie jest jeszcze dobrze poukładany piłkarsko, ale wszędzie tylko nie do Realu, dla zasady. Perez, chyba Ci się proszki skończyły.
0
Według mnie Mats Hummels. Idealny transfer.
0
N20, Luca199491, też by odszedł.
0
Geble, o boże, rzeczywiście. Ale sądzę że Bojan sobie długo nie pobędzie w Barcy. Zaraz pójdzie w diabły za parę mln.
0
Niee!
0
p3ershing, Villa odejdzie, nie ma bata.
0
Master90, ja Rafinhę bym zostawił. Resztę oprócz Bartry wypożyczyć. Tak w ogóle to skąd wziąłeś Deulofeu? Btw, Afellay jest wart 10 mln, i za tyle pewnie pójdzie.
0
Oby przyszedł do nas.
0
Jak ktoś da 20 baniek to będę skakał do góry. Na Villi i Valdesie można zarobić 40 mln. Kogoś jeszcze się sprzeda i łącznie 100 mln na transfery. I kupimy sobie kogo chcemy.
0
Niestety odejdzie. Jak Neymar przyjdzie to nie będzie dla niego miejsca. Jeśli uda się za niego wyciągnąć 20 mln to będzie cud, miód i malina.
0
Ja wiem że Polacy nie przepadają za Niemcami ale... czy Hiszpania walczyła z Niemcami? Bo Wy patrzycie przez pryzmat Polaków, Hiszpanie nie mają żadnych uprzedzeń. To jest normalne tak jakby przyszedł Turek czy Arab.
0
SirBastos, Isco to ofensywny pomocnik, gdzie by u nas grał? Gdyby nie było Thiago, to może tak. Ale Neymar to na 98 % do nas trafi. ter Stegen z Hummelsem pewnie też. W lato czekają nas mega wzmocnienia.
0
seba7, a Enke to kim był? Hiszpanem?
0
MasterFCB, mi się wydaję że nie ma celu nr. 1, 2 czy 3. Każdy jest tak samo ważny i jeden nie przeszkadza drugiemu. Neymar jest pierwszy w kolejce bo jeśli wierzyć mediom to wszystko jest załatwione tylko miliony przelać na konto Santosu itd.
0
Stelios23, to że wczoraj zagrał fantastycznie nie znaczy że tak grał zawsze. Wiele razy zawalał mecze United. A Ty go oceniasz na podstawie jednego meczu.
0
Geble, "specyficzne umiejętności bramkarskie"- puszczanie szmat...
0
MasterFCB, spokojnie, starczy na Neymara i na ter Stegena i jeszcze na stopera.
0
vukoo1, Neymar i tak przyjdzie z czego się bardzo cieszę. Na ŚO pewnie Hummels przyjdzie. Możliwe że latem będziemy mieć aż 2 Niemców w składzie.
0
Jeśli to prawda to bardzo się cieszę. On jest jedną z najlepszych opcji.
0
sheller89, do Twojej wiadomości, Balotelli nie zagra w meczach z Barcą.
0
Ciuus, uważasz że Neymar to głupota? Cóż...
0
KingLeonidas, jeśli byłaby prawda z tym Hartem to nie ma się nad czym zastanawiać tylko go kupować. Ale nie wiadomo czy to już Mancini go sprzeda...