kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
raul7, o co Tobie chodzi? Ja się zapytałem jak najbardziej poważnie. Napisałem "żelek" z wielkiej litery.
0
To ile Żelek strzelił dzisiaj bramek?
0
piachuFCB, remis z Malagą, porażka z Sociedad i już musimy poprawić grę? Do meczu z Malagą w Copa del Rey graliśmy rewelacyjnie ale po dwóch wtopach zaczęliśmy grać słabo i Realu nie ogramy?
0
Jak Real wraca do formy bo wygrywa ze słabo grającą Valencią to... W lidze też sporo meczów z rzędu wysoko wygrali. Tylko było to często przeplatane porażkami i remisami.
0
Byłoby super. Ale nie lepiej kupić np. ter Stegena i jego wychować?
0
Malagę trzeba po prostu za przeproszeniem rozjebać w diabły, Osasunę zrównać z murawą Camp Nou.
0
Adriano za Alvesa.
0
Mecz trzeba wygrać żeby podbudować się po remisie z Malagą i zmotywować się na rewanż z nią. Skład według mnie powinien wybiec taki:
Valdes; Adriano, Pique, Mascherano, Alba; Busi, Xavi, Cesc; Pedro, Messi, Iniesta. Ze środkiem obrony nie wiadomo jak zrobić, Masche gra coraz lepiej, a Pique ostatnio nie grał. Puyola można na rewanż z Malagą oszczędzić.
0
Wiecie co? Szczęsny może sobie pomarzyć o transferze do Barcy. Jest wielu dużo lepszych bramkarzy od niego. W mediach nie przewijają się plotki o jego przyjściu.
0
Większość z Was jest nienormalna. Zero podziękowania za te lata. Tak jest z Valdesem, tak było z Keitą i tak było z Bojanem. Nic ,zero, null.
0
Ratamahatta, to samo chciałem napisać. Jak Valdes odejdzie to Pinto pewnie też, może z rok jeszcze pogra. I stawiam że wejdzie Ondoa i kupimy ter Stegena lub Guaitę.
0
Villa, Valdes po prostu nie chce przedłużyć kontraktu. Czyli chce go wypełnić i odejść.
0
Zaskakująca decyzja. Szkoda, jeszcze tylko 1 sezon nie licząc tego będziemy go widzieć w bluzie Blaugrana. Trudno, przyjdzie ktoś inny i kogoś innego będziemy uwielbiać.
0
Nic się nie stało. Widać było że nie grali na maxa. W rewanżu jak zagra Alba, Alves, Cesc, Xavi i Pedro od pierwszej minuty to damy radę. Nie można mówić że jesteśmy jedną nogą poza pucharem bo to samo można powiedzieć o Maladze. Nie można też zwalać winy na Alexisa. Mieliśmy i tak swoje szanse których nie wykorzystaliśmy.
0
semekbarca, bo jest kontuzjowany
0
Chciałbym Man City. Ale to tylko ja.
Życzę Pepowi powodzenia, LM nie życzę ale mistrzostwa, pucharu i co tam jeszcze jest w Niemczech do wygrania. Kosztem Borussi bo już nią rzygam:
0
saratina, ale za darmo?
0
zdf, z opóźnieniem ale nie na żywo. To powie mi ktoś ile trzeba zabulić za transmisję na stronie tvp?
0
A na stronie tvp sport trzeba płacić za transmisję?
0
zdf, na stronie tvp sport w programie jest napisane że mecz od 21.50 bez niczego. A pod spodem jest mecz Saragossy i tam napisane jest retransmisja.
http://sport.tvp.pl/plan-transmisji-internetowych-sporttvppl/do-obejrzenia-na-sporttvppl
0
Stelios23, z RSSS może zagrać Montoya i Adriano na bokach. Cesc czy Thiago zamiast Xaviego i już.
0
Hubert, Adriano nie jest nominalnym LO. On Może grać na wszystkich lewych i prawych stronach.
0
Taki skład może być. Jest Iniesta, jest Alexis. Tylko zastanowiłbym się nad Ceskiem zamiast Xaviego.
0
Mecz trzeba wygrać, jak każdy. Trzeba zebrać sporą zaliczkę przed rewanżem. Uważam że skład powinien być taki:
Pinto; Montoya, Puyol, Mascherano, Alba; Song, Thiago, Cesc; Messi (jako fałszywa dziewiątka), Alexis, Tello/Pedro.
0
Szkoda, jak każdego innego piłkarza. Ale nie ma co biadolić bo to nic nie pomoże. Atak pewnie będzie wyglądał: Messi (jako fałszywa 9)- Alexis- Tello.
Ja rozumiem jakbyśmy nie mieli napastników, ale są i nie ma tragedii. Szybkiego powrotu do zdrowia David!
0
To pierwsze 30 minut obejrzy się w necie.
Bardzo dobre występy zaliczyli Busi- on zagrał fenomenalnie. Thiago- wszedł z ławki, ale strzelił bramkę i grał bardzo dobrze. Jest chłop w formie. CdR jest jego. Cała drużyna zagrała dobrze. Tylko Cesc coś długo wchodził w mecz. Na pochwałę zasługuje także Mascherano.
0
Mam pytanie. Jak z tym meczem CdR w tvp sport? Jest mecz o 21:30 ,a tvp transmituje o 22 bo jest mecz piłkarzy ręcznych ale w programie obok meczu CdR jest napisane "na żywo" to mecz będzie od 30 minuty (+/-)? Czy od 1' taka mała retransmisja?
0
A powie mi ktoś jak to będzie z CdR na TVP? To będzie o 22 puszczony mecz od 1 minuty czy od 30 minuty?
0
Kochanovsky, to jest skład przewidywany.
0
Widać że Pan Challenger lubi Villę; "hat-trick Villi na pewno ucieszył by bardziej nas i (samego zawodnika)", "Villa wygrywający dla klubu Copa del Rey? Nie mamy nic przeciwko." Ta może od razu Ligę Mistrzów?