0

raul7, o co Tobie chodzi? Ja się zapytałem jak najbardziej poważnie. Napisałem "żelek" z wielkiej litery.

0

To ile Żelek strzelił dzisiaj bramek?

0

piachuFCB, remis z Malagą, porażka z Sociedad i już musimy poprawić grę? Do meczu z Malagą w Copa del Rey graliśmy rewelacyjnie ale po dwóch wtopach zaczęliśmy grać słabo i Realu nie ogramy?

0

Jak Real wraca do formy bo wygrywa ze słabo grającą Valencią to... W lidze też sporo meczów z rzędu wysoko wygrali. Tylko było to często przeplatane porażkami i remisami.

0

Byłoby super. Ale nie lepiej kupić np. ter Stegena i jego wychować?

0

Malagę trzeba po prostu za przeproszeniem rozjebać w diabły, Osasunę zrównać z murawą Camp Nou.

0

Adriano za Alvesa.

0

Mecz trzeba wygrać żeby podbudować się po remisie z Malagą i zmotywować się na rewanż z nią. Skład według mnie powinien wybiec taki:

Valdes; Adriano, Pique, Mascherano, Alba; Busi, Xavi, Cesc; Pedro, Messi, Iniesta. Ze środkiem obrony nie wiadomo jak zrobić, Masche gra coraz lepiej, a Pique ostatnio nie grał. Puyola można na rewanż z Malagą oszczędzić.

0

Wiecie co? Szczęsny może sobie pomarzyć o transferze do Barcy. Jest wielu dużo lepszych bramkarzy od niego. W mediach nie przewijają się plotki o jego przyjściu.

0

Większość z Was jest nienormalna. Zero podziękowania za te lata. Tak jest z Valdesem, tak było z Keitą i tak było z Bojanem. Nic ,zero, null.

0

Ratamahatta, to samo chciałem napisać. Jak Valdes odejdzie to Pinto pewnie też, może z rok jeszcze pogra. I stawiam że wejdzie Ondoa i kupimy ter Stegena lub Guaitę.

0

Villa, Valdes po prostu nie chce przedłużyć kontraktu. Czyli chce go wypełnić i odejść.

0

Zaskakująca decyzja. Szkoda, jeszcze tylko 1 sezon nie licząc tego będziemy go widzieć w bluzie Blaugrana. Trudno, przyjdzie ktoś inny i kogoś innego będziemy uwielbiać.

0

Nic się nie stało. Widać było że nie grali na maxa. W rewanżu jak zagra Alba, Alves, Cesc, Xavi i Pedro od pierwszej minuty to damy radę. Nie można mówić że jesteśmy jedną nogą poza pucharem bo to samo można powiedzieć o Maladze. Nie można też zwalać winy na Alexisa. Mieliśmy i tak swoje szanse których nie wykorzystaliśmy.

0

semekbarca, bo jest kontuzjowany

0

Chciałbym Man City. Ale to tylko ja.

Życzę Pepowi powodzenia, LM nie życzę ale mistrzostwa, pucharu i co tam jeszcze jest w Niemczech do wygrania. Kosztem Borussi bo już nią rzygam:


0

saratina, ale za darmo?

0

zdf, z opóźnieniem ale nie na żywo. To powie mi ktoś ile trzeba zabulić za transmisję na stronie tvp?

0

A na stronie tvp sport trzeba płacić za transmisję?

0

zdf, na stronie tvp sport w programie jest napisane że mecz od 21.50 bez niczego. A pod spodem jest mecz Saragossy i tam napisane jest retransmisja.

http://sport.tvp.pl/plan-transmisji-internetowych-sporttvppl/do-obejrzenia-na-sporttvppl

0

Stelios23, z RSSS może zagrać Montoya i Adriano na bokach. Cesc czy Thiago zamiast Xaviego i już.

0

Hubert, Adriano nie jest nominalnym LO. On Może grać na wszystkich lewych i prawych stronach.

0

Taki skład może być. Jest Iniesta, jest Alexis. Tylko zastanowiłbym się nad Ceskiem zamiast Xaviego.

0

Mecz trzeba wygrać, jak każdy. Trzeba zebrać sporą zaliczkę przed rewanżem. Uważam że skład powinien być taki:

Pinto; Montoya, Puyol, Mascherano, Alba; Song, Thiago, Cesc; Messi (jako fałszywa dziewiątka), Alexis, Tello/Pedro.

0

Szkoda, jak każdego innego piłkarza. Ale nie ma co biadolić bo to nic nie pomoże. Atak pewnie będzie wyglądał: Messi (jako fałszywa 9)- Alexis- Tello.

Ja rozumiem jakbyśmy nie mieli napastników, ale są i nie ma tragedii. Szybkiego powrotu do zdrowia David!

0

To pierwsze 30 minut obejrzy się w necie.

Bardzo dobre występy zaliczyli Busi- on zagrał fenomenalnie. Thiago- wszedł z ławki, ale strzelił bramkę i grał bardzo dobrze. Jest chłop w formie. CdR jest jego. Cała drużyna zagrała dobrze. Tylko Cesc coś długo wchodził w mecz. Na pochwałę zasługuje także Mascherano.

0

Mam pytanie. Jak z tym meczem CdR w tvp sport? Jest mecz o 21:30 ,a tvp transmituje o 22 bo jest mecz piłkarzy ręcznych ale w programie obok meczu CdR jest napisane "na żywo" to mecz będzie od 30 minuty (+/-)? Czy od 1' taka mała retransmisja?

0

A powie mi ktoś jak to będzie z CdR na TVP? To będzie o 22 puszczony mecz od 1 minuty czy od 30 minuty?

0

Kochanovsky, to jest skład przewidywany.

0

Widać że Pan Challenger lubi Villę; "hat-trick Villi na pewno ucieszył by bardziej nas i (samego zawodnika)", "Villa wygrywający dla klubu Copa del Rey? Nie mamy nic przeciwko." Ta może od razu Ligę Mistrzów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?