0

Skład MD. Niech zagra Deulofeu i Alexis oraz Barta i dos Santos.

0

Jak Leo nie zagra to atak Alexis, Cesc, Villa. Tak sądzę. W obronie Pique z Busim i na DP Song.

0

I Wy chcecie Bartrę żeby grał?! W dupę sobie go wsadźcie!

0

Pewnie nic poważnego. Jeśli tylko lekkie naciągniecie to odpocznie i już.-

0

Sklad MD. Alexis w drugiej połowie.

0

Jarekm, może dlatego że niektórzy chcą sobie obejrzeć mecz?

0

Fajnie by było mieć Neymara i Aguero. Ale z 80 mln trzeba by wyłożyć. Plus obrońca to ok. 110 mln. Jeśli by Valdes został to dobrze ale jeśli trzeba by kupić bramkarza to kolejne 20 mln. I 130 baniek do wydania. Nie stać nas na to. Chyba że teraz Aguero plus BR i ŚO ,a Neymar za rok.

0

Rewanż z PSG na TVP 1.

0

MESSIlah16, Jonathan dos Santos...

0

Mecz Barca zagrała bardzo dobry. Pod koniec odpuściła ale co się dziwić po takim meczu z Milanem. Mogło być jeszcze więcej bramek ale nie było i już. Messi i Villa zagrali fantastycznie. Alexis- jeśli ktoś uważa że znowu powinien wylądować na ławce bo zagrał fatalnie i nie strzelił bramki to niech jeszcze raz obejrzy mecz. Ten się nie myli co nic nie robi. Alexis zagrał wczoraj bardzo dobrze. Piłkarze Rayo nie mogli sobie z nim poradzić. Szukał kolegów, sam się pokazywał. Spartolił jedną sytuację , spartolił drugą kiedy zamiast strzelać to podawał. Ale Messi też spartolił jedną czy dwie sytuacje i nikt o tym nie mówi. Najlepiej znaleźć kozła ofiarnego którym od dłuższego czasu jest Alexis bo jest bez formy. Gdyby Alves nie strzelał i podał do Alexisa to Sanchez strzeliłby bramkę, ale takie gdybanie nie ma sensu. Messi, Villa, Sanchez- tak powinien wyglądać atak. Oni, Iniesta, Mascherano i Pinto zagrali bardzo dobry mecz.

0

I jeszcze Tello za Pedro. Villa musi odpocząć.

0

Skład Sportu. Niech zagra Bartra i Cesc.

0

Wypad od Alexisa, Songa i Montoyi. Ploty.

0

Alba powinien dostać 9. Grał świetnie i ten sprint przy czwartej bramce. Zostawił serce na boisku. Nie popełnił błędu w obronie. Także wnioskuję o podniesienie noty do 9.

0

Czuję że to plotki. Jak już kogoś na stopera kupować to Hummelsa albo kogoś jeszcze innego.

0

Też mam przeczucie że trafimy na Paryżan.

0

Sprint Pinto po bramce Iniesty na Stamford Bridge się chowa :)

0

A.IniestaFans. Barcelona uczestniczy za 130 mln. Czyli tyle dostaje. "Jak informuje Mundo Deportivo, FC Barcelona oraz Manchester United otrzymały propozycję 130 milionów euro za udział w Dream Football League. Brytyjskie media spekulują nawet o 175 milionach funtach za uczestnictwo, co jest kwotą absolutnie nieprawdopodobną, biorąc pod uwagę, że Chelsea w zeszłym roku za zwycięstwo w Lidze Mistrzów zgarnęła 54 miliony euro." Przeczytaj to jeszcze raz. Po co jest tu porównanie do Chelsea?

0

Porto, Galatasaray lub Borussia. Niech Borussia udowodni na ile ich stać.

0

Niezniszczalni...
The Expendables...

0

Banias3, wreszcie? Ten sam skład co przegrał na San Siro z Milanem i na Camp Nou w Pucharze Króla z Realem Madryt. Nie licząc Mascherano.

0

Pedro bez formy zamiast wspaniałego Alexisa w ostatnim meczu...

0

Skład MD. Bardzo ciekawe oba składy. Masche zamiast Puyola bo El Capitano już nie jest najszybszy. Tello zamiast Pedro bo Kanaryjczyk nie jest w formie i Alexis zamiast Villi. Powód? Ostatni mecz.

0

Skład Sportu.

0

Dzisiaj:
Pinto; Montoya, Mascherano, Pique, Adriano; Song, Thiago, Cesc; Tello, Villa, Alexis. Żeby Messi był głodny gry przed Milanem.

0

Yyyyy za co? Przecież nie obraził sędziego.

0

Sędzia! Jest nie obiektywny !!! Victor widział czy nie widział dokładnie... Zauważył że Adriano upadł w polu karnym to jest już połowa żeby stwierdził że sędzia okradł nas z karnego, jeszcze protesty kolegów które skończyły się zółtą kartką dla Iniesty.

0

0

A na RM.pl piszą że skoro Ramos dostał 5 meczów to Victor powinien dostać przynajmniej 10. Hahaha. Ciekawe za co. W sumie nie obraził arbitra tylko zgodnie z prawdą powiedział że zrobił nas w chu*a i że nie ma wstydu. Żadna obraza to nie jest.

0

HubiMator, był czy nie był kontakt karny powinien być bo Ramos nie trafił w piłkę tylko zastawił nogą Adriano drogę do bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?