kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład MD. Niech zagra Deulofeu i Alexis oraz Barta i dos Santos.
0
Jak Leo nie zagra to atak Alexis, Cesc, Villa. Tak sądzę. W obronie Pique z Busim i na DP Song.
0
I Wy chcecie Bartrę żeby grał?! W dupę sobie go wsadźcie!
0
Pewnie nic poważnego. Jeśli tylko lekkie naciągniecie to odpocznie i już.-
0
Sklad MD. Alexis w drugiej połowie.
0
Jarekm, może dlatego że niektórzy chcą sobie obejrzeć mecz?
0
Fajnie by było mieć Neymara i Aguero. Ale z 80 mln trzeba by wyłożyć. Plus obrońca to ok. 110 mln. Jeśli by Valdes został to dobrze ale jeśli trzeba by kupić bramkarza to kolejne 20 mln. I 130 baniek do wydania. Nie stać nas na to. Chyba że teraz Aguero plus BR i ŚO ,a Neymar za rok.
0
Rewanż z PSG na TVP 1.
0
MESSIlah16, Jonathan dos Santos...
0
Mecz Barca zagrała bardzo dobry. Pod koniec odpuściła ale co się dziwić po takim meczu z Milanem. Mogło być jeszcze więcej bramek ale nie było i już. Messi i Villa zagrali fantastycznie. Alexis- jeśli ktoś uważa że znowu powinien wylądować na ławce bo zagrał fatalnie i nie strzelił bramki to niech jeszcze raz obejrzy mecz. Ten się nie myli co nic nie robi. Alexis zagrał wczoraj bardzo dobrze. Piłkarze Rayo nie mogli sobie z nim poradzić. Szukał kolegów, sam się pokazywał. Spartolił jedną sytuację , spartolił drugą kiedy zamiast strzelać to podawał. Ale Messi też spartolił jedną czy dwie sytuacje i nikt o tym nie mówi. Najlepiej znaleźć kozła ofiarnego którym od dłuższego czasu jest Alexis bo jest bez formy. Gdyby Alves nie strzelał i podał do Alexisa to Sanchez strzeliłby bramkę, ale takie gdybanie nie ma sensu. Messi, Villa, Sanchez- tak powinien wyglądać atak. Oni, Iniesta, Mascherano i Pinto zagrali bardzo dobry mecz.
0
I jeszcze Tello za Pedro. Villa musi odpocząć.
0
Skład Sportu. Niech zagra Bartra i Cesc.
0
Wypad od Alexisa, Songa i Montoyi. Ploty.
0
Alba powinien dostać 9. Grał świetnie i ten sprint przy czwartej bramce. Zostawił serce na boisku. Nie popełnił błędu w obronie. Także wnioskuję o podniesienie noty do 9.
0
Czuję że to plotki. Jak już kogoś na stopera kupować to Hummelsa albo kogoś jeszcze innego.
0
Też mam przeczucie że trafimy na Paryżan.
0
Sprint Pinto po bramce Iniesty na Stamford Bridge się chowa :)
0
A.IniestaFans. Barcelona uczestniczy za 130 mln. Czyli tyle dostaje. "Jak informuje Mundo Deportivo, FC Barcelona oraz Manchester United otrzymały propozycję 130 milionów euro za udział w Dream Football League. Brytyjskie media spekulują nawet o 175 milionach funtach za uczestnictwo, co jest kwotą absolutnie nieprawdopodobną, biorąc pod uwagę, że Chelsea w zeszłym roku za zwycięstwo w Lidze Mistrzów zgarnęła 54 miliony euro." Przeczytaj to jeszcze raz. Po co jest tu porównanie do Chelsea?
0
Porto, Galatasaray lub Borussia. Niech Borussia udowodni na ile ich stać.
0
Niezniszczalni...
The Expendables...
0
Banias3, wreszcie? Ten sam skład co przegrał na San Siro z Milanem i na Camp Nou w Pucharze Króla z Realem Madryt. Nie licząc Mascherano.
0
Pedro bez formy zamiast wspaniałego Alexisa w ostatnim meczu...
0
Skład MD. Bardzo ciekawe oba składy. Masche zamiast Puyola bo El Capitano już nie jest najszybszy. Tello zamiast Pedro bo Kanaryjczyk nie jest w formie i Alexis zamiast Villi. Powód? Ostatni mecz.
0
Skład Sportu.
0
Dzisiaj:
Pinto; Montoya, Mascherano, Pique, Adriano; Song, Thiago, Cesc; Tello, Villa, Alexis. Żeby Messi był głodny gry przed Milanem.
0
Yyyyy za co? Przecież nie obraził sędziego.
0
Sędzia! Jest nie obiektywny !!! Victor widział czy nie widział dokładnie... Zauważył że Adriano upadł w polu karnym to jest już połowa żeby stwierdził że sędzia okradł nas z karnego, jeszcze protesty kolegów które skończyły się zółtą kartką dla Iniesty.
0
0
A na RM.pl piszą że skoro Ramos dostał 5 meczów to Victor powinien dostać przynajmniej 10. Hahaha. Ciekawe za co. W sumie nie obraził arbitra tylko zgodnie z prawdą powiedział że zrobił nas w chu*a i że nie ma wstydu. Żadna obraza to nie jest.
0
HubiMator, był czy nie był kontakt karny powinien być bo Ramos nie trafił w piłkę tylko zastawił nogą Adriano drogę do bramki.