kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miki, .... Na obrazku jest na autokarze Campions LLiga 2010-2011, a na tym odnośniku do filmiku Campions 08-09. Dziecko, naucz się oglądać dobrze zdjęcia, czytać ze zrozumieniem. Wygadujesz na tym forum takie głupoty że szkoda klawiatury, a jeszcze masz czelność innych pouczać.
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xeSwgWvM1U4
0
http://www.sport.es/es/en-directo-barca.shtml
0
To weźmy Neymara bez praw do niego :) I po problemie.
0
Ploty. A śmieszne jest to: "Z drugiej strony Drużyna z Vila Belmiro zdaje sobie sprawę, że sam zawodnik chce odejść, a podbijanie cen to nic innego jak tylko czysty biznes." chyba czysta głupota. Neymar chce odejść ,a z niewolnika nie ma pracownika, za rok odejdzie za darmo. Po prostu plotki. Najpierw że dogadane, teraz że dalej od porozumienia niż bliżej. Sądzę że w tym tygodniu zobaczymy Oficjalnie: Neymar Blaugrana! Jeśli nie, to znaczy że całe lato będziemy się męczyć z różnego rodzaju informacjami.
0
Napastnik? Hmmm, pomyślmy. Cavani nie do wyciągnięcia i raczej niezbyt nam potrzebny. Rooney, sam chce odejść i w sumie w naszym zasięgu finansowym. Ale czy to odpowiedni człowiek? Falcao, za drogi, o wiele za drogi. I na tym w sumie kończą się napastnicy... Chyba że kogoś młodszego, mniej znanego ,a zdolnego. Jest ktoś taki? Dlatego właśnie ja optuję za Neymarem i Aguero.
0
Ja uważam że powinniśmy kupić Ter Stegena, Thiago Silvę (mam nadzieję że ta plotka z Pedro to prawda), Neymar i ja bym jeszcze się rozejrzał w takim razie za jeszcze jednym napastnikiem (odejdzie Villa i Pedro) Aguero byłby marzeniem...Jak nie to zostawić Afellaya i już. Skład kompletny 3-4 transfery. Więcej w sumie nie trzeba. Więcej transferów się zrobi jak Xavi i Puyol odejdą na emeryturę. Wtedy będzie zapieprz na rynku.
0
Yy, raczej pierwszy tytuł mistrzowski. Bo żaden z w/w zawodników nie zdobył żadnego mistrzostwa. Song i Cesc z Arsenalem mistrzostwa Anglii nie zdobyli, Alexis z Udinese też.
0
Ale czytałem że Zubi czy Bartomeu mówił że planują 3 transfery. Bramkarz, stoper i napastnik. Mam nadzieję że nie będzie żadnych oszczędności. Tyle że za 100 mln to można zrobić jeszcze 2 transfery. Chciałbym oprócz tych 3 transferów jeszcze jednego napastnika. Ronney czy Aguero. Wtedy Pedro OUT.
0
Domas, nie. Fiestę po meczu z Valladolid może jeszcze zobaczymy na C+ tak jak fiestę Realu w zeszłym sezonie. Jeśli nie, internet zostaje.
0
Skład Sportu.
0
Ole, ole, ole, ole, ooole. Ole ole!! Campeones!
0
Czekamy jak na nowy rok.
0
Samir nie jest warty Cesca.
0
sledziu19, niewykluczone że Aguero też do nas przyjdzie, na co liczę. Jest to możliwe jeśli Barca kupi Neymara, Hummelsa i powiedzmy Ter Stegena to zostaje na niego spora kasa i jeszcze powinno coś zostać.
0
silver912, jak w miodowych latach;
"Gdziekolwiek nie spojrzę widzę Neymara, Idę ulicą Neymar, Wchodzę do sklepu Neymar, gram w bilarda Neymar, kompletnie oszalałem odbiło mi rozumiesz odbiło mi Neymar, Neymar, Neymar, Neymar. Zobacz otwieram drzwi, Neymar! " :)
0
Jak jutro zdobędziemy tytuł to w poniedziałek lub wtorek możemy ujrzeć news: Oficjalnie: Neymar Blaugrana!
0
Hummelsa za 25 mln da się wyciągnąć. 22 mln i 3 mln zmiennych. Tak czytałem.
0
Neymar i Reus jako ofensywni gracze. Obrońcy i bramkarz jeszcze i składzik kompletny.
0
To go jak najszybciej kupować! Nie ma że Tito chce Thiago Silvę. Zamkniemy operację z Hummelsem to będziemy mogli na spokojnie zastanowić się nad drugim stoperem. Czy to będzie Thiago Silva i Pedro pójdzie w rozliczenie czy Inigo Martinez to nie ważne.
0
15 mln i jest ich. Gotówką skąpić nie będą ,a my za to kupimy sobie dobrego bramkarza na lata.
0
E, na pewno tak tylko mówi. Każdy piłkarz kiedy jest blisko jakiegoś klubu to zaprzecza.
0
Pedro idzie w rozliczenie za Thiago Silvę. Villa out!
0
14 mln? Z pocałowaniem ręki.
0
Chociaż Neymar i Rooney razem z Messim to byłby naprawdę diabelski atak. Roonie na szpicy, Neymar z Messim na skrzydłach.
0
No drugi napastnik by się przydał. Ale nie lepiej kupić Aguero? Z 10 mln tańszy i nie będą się wszystkie kluby o niego bić. W sumie 40 mln to byśmy jakoś może wygrzebali.
0
Bardzo dobry ale mamy 4 środkowych pomocników. 2 gra ,a 1- siedzi na ławce kiedy są kontuzje to DP siedzi na ławce. Roberto przychodzi w przyszłym sezonie do pierwszego zespołu. Isco jest świetny i jak go kupią to się nie obrażę.
0
Ter Stegen jest najlepszą możliwą (i dostępną) opcją.
0
Ter Stegen, żaden Reina!!! Prawie 10 lat młodszy i lepszy.
0
Ploty... Tito chce Silvę ,a jak nie jego to Hummelsa pewnie. Żadnego Mathieu.