kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja kiedyś (kilka ładnych lat temu) dostałem prosto w jądro huśtawką (bujaną, tą że na jednej i drugiej stronie ktoś siedzi.) więc wiem co to za ból. Straszny. Współczuję mu.
0
alianta2, ale Pep go nie chciał i dobrze. Sam lubię Kuna ale kiedy zaoferowali go nam to ktoś, chyba Pep powiedział że Messi musi być liderem. Sam jesteś niewypał. Bramka z Realem, z Betisem na wagę 3 pkt. W debiucie 2 bramki.
0
Trojux, nikt nie musi odchodzić. Villa niedługo kończy karierę także Alexis na pewno nie odejdzie.
0
Brosik, chyba od tego sezonu kibicujesz Barcy. Bo na początku poprzedniego sezonu grał bardzo dobrze.
Alexis nie ma ma za bardzo formy. Jak Pedro w poprzednim sezonie nic nie grał to też pisaliście żeby go w pizdu sprzedać, ale jednak mniej na niego najeżdżaliście. Teraz jak gra dobrze to już go uwielbiacie. Trzeba dać Alexisowi czas. W meczu z Benficą zagrał już genialnie. Z Realem też nie zagrał źle. Ale Real jak to Real, nikt tak naprawdę z Barcy się wyróżniał (oprócz Alby i Messiego).
0
fcbarca4ever, co mu zrobili? Nic! Od Fontasa według mnie lepszy jest Bartra i Muniesa. A i oni nie dostawali szans na grę.
0
cules81, no. Atak Neymar-Messi-Alexis i ława: Villa, Pedro będzie bajeczne :)
0
I dobrze. W końcu decyzja klubu. Już w zeszłym sezonie mówiłem żeby go wypożyczyć. Nie będzie się marnował.
0
Opium, aha, bo teraz Messi to nie pracuje na drużynę? Mecze oglądaj.
0
Bartek953, dobrze że nie Ty zarządzasz klubem. Przez niego przegraliśmy Superpuchar... Nie, przez złą grę w rewanżu.
0
Pięknie Leo! Też chciałbym aby Argentyna wygrała MŚ. Ale też bardzo chcę aby Hiszpanie zwyciężyli. Ale, niech finał będzie Hiszpania-Argentyna i wygra reprezentacja Albicelestes.
0
Wiecie co? Niekompetentna osoba niech się nie wypowiada. Powinien zamilknąć bo nie jest obiektywny.
0
Joan, zrobiłeś wiele dla Barcy ale proszę Cię, zamknij w końcu pysk. Bo na dodatek nie masz racji.
0
zukiero, pod jakim względem gorsze?
Wracaj Kapitanie! Potrzebujemy Cię! Jego walka, pasja i zaangażowanie jest wspaniałe, fantastyczne i niesamowite.
0
Tak? A oni byli, są i będą brutalni. Pieprzony hipokryta.
0
I bardzo dobrze. Mam nadzieję że przyjdzie bo jest świetny. Mam nadzieję że stanie się to latem przyszłego roku. Atak Neymar-Messi-Alexis (w formie) byłby cudowny.
0
Na Wembley Messi nie strzelił bramki głową. Na Stadio Olimpico tak :)
0
"Nie da się każdego uszczęśliwić i nie ma sensu być kimś, kim powinieneś być według innych ludzi. Dla mnie ważne jest by być sobą" - Pep Guardiola.
0
Jak można kogoś aresztować za coś czego nie zrobił?
0
shayba, nie zgodzę się że mecz nudny. Bardzo ciekawy. Co do Valdesa: zawalił i to tylko po części przy 1 bramce. Mógł się ustawić bliżej słupka. Alves owszem. Zagrał słabo. Ale przy 2 bramce dla Realu Valdes w niczym nie zawinił. To Masche do spółki z Adriano.
0
Śmieszny jest.
0
Bartra na Real. Śmiech. Może i by było tak jak napisał Zgrywus, ale... 5% szans że by tak się stało i 15% że wyjdzie w 1 składzie. Nie ma co ryzykować.
0
Łaaaaał, chyba naprawdę będzie koniec świata.
0
MRM94, w takim razie bardzo dużo ludzi poniosło. Bo już sporo sław powiedziało że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.
0
Nie dziwię się że tak mówi. Nie kibicuje ani Realowi ani Barcie (chyba. bo tego na pewno się nie wie:) ) więc chce żeby były emocje. Jednak chyba jak każdy chcę aby Barca wygrała niedzielne El Clasico.
0
RealMyPride, podnieta bo strzelił jakimś ochlapusom hat-tricka. Też mi coś.
0
http://www.thefirstrow.eu/watch/144445/2/watch-sl-benfica-vs-fc-barcelona.html
tutaj nawet dobra transmisja. A jak chcecie pl komentarz to sobie odpalcie jeszcze to:
http://www.activepl.tv/stream2.html
0
Dajcie jakiegoś linka z ładną transmisją, darmową.
0
Nie ma ! Zarządzie! Przedłużaj z nim kontrakt!
0
grzes_grzyb1, to jest tylko przewidywany skład.
0
Villa wyższa nota od Cesca który grał cały mecz i strzelił 2 bramki? Coś tu jest nie halo. Albo Cesc powinien dostać notę 9 albo Villi obniżyć do 8!