kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wojpie6377, naszym najlepszym transferem jest Mascherano.
0
A może źródło podacie?
0
Messi na ławce. A czy mi jedzie tutaj czołg?
0
katallonczyk16, co Ty piszesz chłopie?
0
MVP, nie zrozumiałeś mnie :) Napisałeś że to nie nieuniknione. Czyli wychodzi na to że jednak uniknione :)
0
patrykos4, ty walnięty jesteś? Iniesta jest kontuzjowany! A Busi jest w przewidywanym składzie! A ty piszesz Busquets za Songa.
0
MVP, czyli Songowi nie przydarzy się słaby mecz? Bo napisałeś to nie nieuniknione.
0
Przecież Song i Busi mogą grać razem dzisiaj. Tak jak napisałem: Song za Cesca i już.
0
Snikers280, deklu! To jest skład przewidywany! Czuć się może normalnie. Każdy zawodnik Ci powie że chciałby grać. Może i jest gotowy psychicznie ale fizjologicznie pewnie nie do końca. Dobrze że Villa siedzi na ławce. I tak nie będzie grał przez 90 minut. To chyba lepiej go dać na 25-30 minut nie? Trzeba go oszczędzać. Złapałby kontuzję i byś psioczył na Tito że czemu on go wystawia.
0
Za Cesca Song. Z Villą nie wiadomo jak jest ale jak dobrze to może wystawić od pierwszej minuty?
0
Mecz trzeba wygrać, w jak najlepszym stylu i najlepiej jak najwyżej aby podnieść morale. Rywal trudny. Skład pewnie wyjdzie i powinien być taki:
Valdes- Alves, Mascherano, Pique/Puyol, Adriano- Song, Busquets- Xavi- Pedro, Messi, Villa.
0
Ale Wy jesteśmy tępi. Jak wół macie napisane że Villa jest gotowy do gry przez 45 minut. To na grzyba on? I macie bardzo ładnie rozpisane jak obaj piłkarze mogą wpłynąć na grę. Tello!
0
A czego miało nas nauczyć?
0
dawinho80, a po co?
0
W ogóle to bym chętnie zobaczył Songa. Tylko nie wiem gdzie.
0
Nie napalajcie się na MVP. Będzie zapewne Messi-Cesc-Pedro.
0
Skoro jesteś taki hop do przodu to weź poprawiaj tych dekli którzy zamiast meczów piszą meczy. I nie można pisać tak i tak bo nawet się dla pewności pytałem mojej polonistki i powiedziała że TYLKO meczów.
0
KaBe, napisałem tylko że Spartaku nie jest wcale błędne. A poza tym po jakiego grzyba napisałeś o tym że jest błąd. Przeszkadza Ci to w czymś? Co? Nie możesz się doczytać?
0
KaBe, o kim, o czym? O Spartaku.
0
jamaican10, Laskowski już nie pracuje w Canal+ także jego na pewno nie będzie.
0
Nie dramatyzujcie. Mamy Cesca, Thiago. Jakby nie daj boże Alba nie mógł zagrać to jest Adriano. I co? Przeciwnicy transferu Cesca? Przeciwnicy prawie wszystkich transferów bo ławka za długa? Teraz w sam raz.
0
A mam jedno zasadnicze pytanie: nie może zostać tak jak jest teraz?
0
Pomyślałem jak przeczytałem że chyba 12 kupię ale zapomniałem od czego są patche. Już pewnie ktoś zaczyna robić patcha.
0
Nasrane w głowie i przyklepane.
0
Gaspar, nie wiem co ma jedno do drugiego. Nie ma co rozpamiętywać. Bush zabił sobie setki ludzi i dupa.
0
cracker, Orange Sport
0
bad15, nic mądrego nie pokazałeś. Proszę:
0
Pieprzcie dalej że Alves symulował. Gdyby Pepe go nie trafił to by się nie obrócił. A poza tym może mi powiecie jak w ułamku sekundy Dani mógł zaplanować że obróci się jeśli Pepe go trafi? Ludzie, to jest fizycznie niemożliwe aby bez niczyjej pomocy tak się obrócił. Gdyby nawet spróbował tak zrobić to byłoby widać że się wysila. No powiedźcie, jak do jasnej cholery sam by się tak obrócił. Wy tak umiecie?
0
Zimą Neymar, latem Hummels. Albo jakiś inny stoper. Teraz za dużo od Messiego zależy. Przyda nam się napastnik.
0
Hiob93, Alexis, Messi, Neymar.