0

Villa_2001, najpierw się naucz ,a później rozmawiaj z nami. Na początek polecam zapoznać się z zasadami piłki nożnej, ligi hiszpańskiej składem Barcy B, trenerami od 2000 roku i tym podobne. Bo o wielu sprawach nie masz zielonego pojęcia.

0

Digitalpunk, jakie kradnie? To że bierze ich do siebie to nie znaczy że od razu muszą sprzedawać, wypożyczyć każdego piłkarza jakiego Valencia chce. Poza tym Gerard ma 18 lat, a tych co kupiliśmy to mają kilka lat mniej.

0

I dobrze. Zapowiada się naprawdę świetnie. Czy z niego coś będzie? Pewnie tak. Dobrze że zostaje.

0

I love Barca!!!, nikt tak nie powiedział. Nie wiadomo.

0

blaugrana7, nie no. Transfery to jakieś trzeba jeszcze zrobić i zarząd dobrze o tym wie.

CuleFcb1, daruj sobie z takimi tekstami. 30 lat u piłkarza to prawie schyłek kariery. I nie rozumiem aluzji do fify że tam 1 godzina i sezon z głowy (kilka dni).

0

daro2, jak widać.

0

masa11, tyle razy było to wałkowane. Na Real czy Valencię dasz Roberto?

0

masiar, dobrze prawisz tylko z jednym zastrzeżeniem: raczej szukamy gracza który będzie grał i na DM i ŚO. Sakho dobrym by był pomysłem ale by trzeba było do tego jakiegoś DM lub Capoue albo jego zamiast Sakho. Fajnie by było gdyby PSG dało nam Sakho i kasę w zamian za... nie napiszę bo gromy zaraz polecą.

0

Ok, Twoim zdaniem taki sam. Nie ma sprawy. Dla mnie to chociaż ciut większy.

0

*Taki

0

No, ale nikt się już do tematu minusów w moim poście nie odniósł. Gratulacje. Klask klask.

0

A żebyś wiedział. Raki sam talent jak Gioviani? A to ci nowość.

0

SirBastos, hiszpańskie media piszą że nawet w tym roku, a nawet w ciągu kilku następnych dni Neymar zawita u nas.

0

No, pewnie. Villę bez formy wystawić. Napisałem że kolejność przypadkowa.

0

KacperFCB, głupoty na szybko wydziergane tak?
3. Zależeć mu może ale czy to się uda to nie wiadomo.
4. Nikt nie chce sprzedać? Za 45 mln mają go puścić,a mamy jeszcze 26 mln.
5. Miał 1 skład. Teraz to ja bym dał taki atak: Messi, Alexis, Pedro (kolejność przypadkowa) albo Messi, Cesc, Alexis.

0

LewyFCB, jakie głupoty? Co z tego że wszyscy chcą żeby Villa został? To każdy musi pisać zgodnie z opinią panującą na portalu? Aha. Fajnie. To że chcę żeby odszedł to nie znaczy że jest mi obojętny. Ale podam Wam kilka powodów dlaczego jeśli Milan złożył taką ofertę to David powinien odejść:
1. Jest już stary
2. Neymar jest o 10 lat młodszy.
3. Nie wiadomo jaką formę będzie miał.
4. Za te +/- 32 mln można nieźle wzmocnić kadrę.
5. W Milanie będzie miał 1 skład.

A wiesz w ogóle do czego minusy służą? Nie, nie do tego żeby kogoś zminusować jak się z nim nie zgadzasz. Tylko do tego jak ktoś wyzywa, prowokuje, pisze nie na temat, nie przestrzega zasad ortografii. Hej.

0

Łaaaa, minusy za własne zdanie. Dajcie czadu.

0

80Ronaldinho80, mi to bardzo pasuje. Pisałem już o tym wczoraj. Villa out, Neymar in. I jeszcze by zostało trochę kasy to Capoue by można było kupić. I skład marzenie.

0

BarcelonaLove, yyy co? Bo tak napisałeś że nie zrozumialem.

0

Matko co to się dzieje. Dwie plotki: Plotki z Twittera: Neymar bliski FC Barcelony, plotki głoszą iż brazylijczyk jest o krok od Dumy Katalonii, Tito Vilanowa chce mieć w swoich szeregach jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia, Neymar jest zachwycony zainteresowaniem ze strony Vice Mistrza Hiszpanii. Transfer ma opiewać na sumę 45mln euro. Zarobki piłkarza póki co nie są ujawnione. Do definitywnego transferu ma dojść w ciągu najbliższych 48h. Atak "Barcy" w przyszłym sezonie zapowiada się wyśmienicie.

Nieoficjalnie: David Villa prawdopodobnie przeniesie się ze Stolicy Katalonii
do Milanu za 32mln euro. Ma zarabiać 7mln euro rocznie z dodatkowymi premiami w kontrakcie

0

Ajax Amsterdam ujawnił że w sprawie transferu Duńczyka Christiana Eriksena, prowadzone są rozmowy z Manchesterem United i ... FC Barceloną.

0

ronnie5000, jedno z drugim się wyklucza.

0

Nie, Villa zacznie później treningi. Jeszcze nie jest gotowy.

0

Villa_2001, jeśli chodzi Ci o tego obok Adriano, to jest to... nasz wychowanek. Marc Bartra się zwie. Jeszcze dużo musisz się nauczyć.

0

Jaki Morata?

0

ChampionLW, spoko. No niestety wiele więcej nie ma. Chociaż na mundo deporivo albo sport jest info że Barca jest zainteresowana... Koscielnym. A cena to... 18 mln. Było o Badstuberze i Vermealenie. Co do Adriano: Szykuje się niesamowita walka na pozycji LO. Ale uważam że sezon powinien rozpocząć Alba.

0

ChampionLW, pewnie że wiadomo. Hiszpańskie media piszą ale na stronie nic nie ma. Oto porcja jaką słyszałem:
FC Barcelona porozumiała się z CSK Moskwa w sprawie transferu Afellaya-6 mln euro.
FC Barcelona ma zamiar złożyć ofertę opiewającą na 21 mln (funtów albo euro) za obrońcę Chelsea- Branislava Ivanovicia.
Jeśli chodzi o Javiego Martineza to kluczowy wydaje się być transfer Ibrahima Afellaya, pieniądze uzyskane z jego transferu mają pomóc w pozyskaniu Hiszpana.

0

kreus, czemu Martinez nie dołączy? Bo powiedział że nie widzi siebie w Barcy? Jak Bilbao zaakceptuje ofertę to Martinez jest nasz. Nie sądzę żeby odrzucił ofertę. Bo niby czemu? Podobno Barca dogadała się z CSK Moskwa w sprawie transferu Afellaya-6 mln. I czemu nie ściągniemy Javiego? Bo kasy nie mamy? Mamy, mamy.

0

ronnie5000, że co? Igrzyska Olimpijskie to podrzędne zawody? Chłopie, w jakim Ty świecie żyjesz.

0

sqr3buq, chłopie! Przecież jest sama Europa! Maroko przecież nie leży na południu Afryki. A gdybyśmy grali z kimś na "dole" Hiszpanii, samym dole to by było ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?