0

Ktoś, żebyś się nie zdziwił. Ma już tyle kasy że 500 tys, by mu starczyło. To że zarabia to nie znaczy że gra dla kasy.

0

Kurna, Ibi ma zostać. Ale jeśli już mamy go sprzedać to nie do Arsenalu. Niech poskładają klubu oferty i negocjować. Za 15 mln może iść. Ale nie za 5!

0

No i nie zapominajmy że ktoś jeszcze do nas dojdzie. Jeśli nie Martinez to może nawet 2 transfery jeszcze będą. Sezon będzie nasz.

0

Polonia to Polonia. A Mundo Deportivo donosi że jesteśmy gotów złożyć ofertę 21 mln na Branislava Ivanovicia.

0

eryk140, facepalm. Jak mogli zmienić nazwę? Tylko tak pisze. Klub nazywa się Paris Saint Germain.

0

RM~FAN, no zgadnij?

0

Paksiu, przyszedłeś sobie tutaj powyzywać? A wyzywaj. Posłuchamy.
Madridista22, jeśli nie chcesz żeby kibice Realu byli postrzegani tak jak są teraz to nie powinieneś wypowiadać się na tym forum, jeszcze tak jak Ty to robisz-prowokacyjnie, niezbyt uprzejmie.

0

Ale jeśli Barca zapłaci Bilbao i oni przyjmą ofertę to Javi i tak może do nas trafić. Poza tym co miał powiedzieć?

0

Bardzo chcę żeby został, ale jednak jeśli chcemy Martineza to warto rozważyć ofertę. Ale trochę po negocjować nie zaszkodzi. Może da się wyciągnąć 10 baniek.

0

Gitkolo, na Real jak Busi by był kontuzjowany to nie wyjdzie żaden Roberto ani dos Santos.

0

dlugi20, masz rację. Bo media raz piszą że Barca prosi Martineza o niższą pensję i wtedy z transferem nie ma problemu, zaś drugi że Javi jest poza zasięgiem. Ja chcę Martineza, a jak się to potoczy to zobaczymy.

0

Madridista22, ja jestem niekulturalny? Chyba sobie żartujesz. Wiesz co? Nie można mieć do kogoś szacunku jeśli on do Ciebie go nie ma. Także sam widzisz.

0

MRM94, Ty gnojku, będziesz mnie (i innych ) od sezonowców wyzywał? Ty dziadzie jeden ja Ci dam sezonowca. Kurna no nie wierzę. Kocham ten klub za to że nie jest taki jak Real- fałszywy. Że nie ma trenera kretyna (The Special Five). Że nie ma zawodnika który całą drużynę przeciwną by wykosił (Pepuś). Że nie ma jednego z najlepszych graczy na świecie który biega jak panienka na obcasach i jak wieśniak skończony pokazuje swoje "boskie" udo (to było tak prymitywne że aż strach) (Cristiano Boskie Udo Ronaldo). I przede wszystkim za to że ma swój unikalny, najlepszy na świecie, najskuteczniejszy, najpiękniejszy styl gry. I żaden palant, tym bardziej kibic Realu, nie wmówi mi że jestem sezonowcem. Gdyby tak było to już byśmy nie rozmawiali (bo Barca w tym sezonie przecież nie zdobyła mistrzostwa i Ligi Mistrzów). Visca el Barca y Visca Catalunya !

0

Ale weźcie pod uwagę że Cabaye, Capoue i inni to są tylko alternatywy dla Martineza. To on jest priorytetem.

0

Cule a muerte, jeśli ten news to nie plotka to najwyraźniej Rossel jest gotów tyle wydać i liczy się ze wszystkim.

0

Ja Wam powiadam. W tym sezonie Barca wywalczy tryplet oraz Superpuchar Hiszpanii. W sezonie 2013/2014 rozpoczniemy od zwycięstwa w obu Superpucharach, a w grudniu wygramy KMŚ oraz znowu zdobędziemy tryplet. Amen.

0

Ale przecież skoro zarząd chce wydać te 40 mln to znaczy że stać nas na takie koszty i liczą się z dalszymi konsekwencjami (czyt. powiększenie długu).

0

nuke, no pewnie. Na Real wyjdzie taki Dos Santos czy Roberto i będą go grzmocić aż miło. Potrzebujemy go!

0

Undertaker87, czyli Martinez jest dobry do tej roli.

0

morloth10, a co? Może nie? Pep przecież był zachwycony Ibrą. I chciał go mieć w Barcy.

0

Ludzie! Jeśli klub chce i co najważniejsze jest w stanie tyle wydać to ja nie widzę problemu. I przecież nie my decydujemy tylko klub. Także my mamy nic do powiedzenia.

0

NORBIBARSA, nooo, Za obydwóch by wyszło więcej niż te 40 mln.

0

TYLKO jeśli transfer Javiego nie dojdzie do skutku.

0

Burza, Thiago nie jest przyszłością Barcy? A to dobre. Thiago, Montoya, Dos Santos, Bartra to jest przyszłość Barcy. Jeśli tego nie widzisz to jesteś naprawdę ślepy.

0

Tak czy siak chcę żeby Javi do nas doszedł. Czy ma dojść na ŚO czy na DM I ŚO.

0

WiernyKibic111, nie. Martinez ma zastąpić Keitę i grać na DM i ŚO.

0

szymonst, manewr z Martinezem wcale nie jest mało prawdopodobny. Skoro Javi sam chce odejść, a Barca jest twardym negocjatorem to Javi na 85 % będzie graczem Barcy. A dla Blaugrany Martinez jest teraz priorytetem. Czyli zrobią prawie wszystko żeby go kupić.

0

Ja chcę po prostu Javiego Martineza. Żaden Dos Santos ani Roberto nie jest jeszcze gotowy (zwłaszcza ten ostatni) do gry przeciwko Realowi i nawet Valencii, At. Madryt czy Sevilli.

0

fcbarcelona12, święta prawda. To samo było z Alexisem. Też: po co on nam?!, nieeee, niee chcę go. A po kilku meczach wszyscy oh i ah i od razu go lubią. Martinez powinien do nas przyjść. Jest naprawdę świetnym zawodnikiem. Trzeba się szykować na przyszły sezon.

0

adan23, w miejsce Pedro czy Villi, Sancheza czy Cuenci. Na EURO cały zespół grał słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?