kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś, żebyś się nie zdziwił. Ma już tyle kasy że 500 tys, by mu starczyło. To że zarabia to nie znaczy że gra dla kasy.
0
Kurna, Ibi ma zostać. Ale jeśli już mamy go sprzedać to nie do Arsenalu. Niech poskładają klubu oferty i negocjować. Za 15 mln może iść. Ale nie za 5!
0
No i nie zapominajmy że ktoś jeszcze do nas dojdzie. Jeśli nie Martinez to może nawet 2 transfery jeszcze będą. Sezon będzie nasz.
0
Polonia to Polonia. A Mundo Deportivo donosi że jesteśmy gotów złożyć ofertę 21 mln na Branislava Ivanovicia.
0
eryk140, facepalm. Jak mogli zmienić nazwę? Tylko tak pisze. Klub nazywa się Paris Saint Germain.
0
RM~FAN, no zgadnij?
0
Paksiu, przyszedłeś sobie tutaj powyzywać? A wyzywaj. Posłuchamy.
Madridista22, jeśli nie chcesz żeby kibice Realu byli postrzegani tak jak są teraz to nie powinieneś wypowiadać się na tym forum, jeszcze tak jak Ty to robisz-prowokacyjnie, niezbyt uprzejmie.
0
Ale jeśli Barca zapłaci Bilbao i oni przyjmą ofertę to Javi i tak może do nas trafić. Poza tym co miał powiedzieć?
0
Bardzo chcę żeby został, ale jednak jeśli chcemy Martineza to warto rozważyć ofertę. Ale trochę po negocjować nie zaszkodzi. Może da się wyciągnąć 10 baniek.
0
Gitkolo, na Real jak Busi by był kontuzjowany to nie wyjdzie żaden Roberto ani dos Santos.
0
dlugi20, masz rację. Bo media raz piszą że Barca prosi Martineza o niższą pensję i wtedy z transferem nie ma problemu, zaś drugi że Javi jest poza zasięgiem. Ja chcę Martineza, a jak się to potoczy to zobaczymy.
0
Madridista22, ja jestem niekulturalny? Chyba sobie żartujesz. Wiesz co? Nie można mieć do kogoś szacunku jeśli on do Ciebie go nie ma. Także sam widzisz.
0
MRM94, Ty gnojku, będziesz mnie (i innych ) od sezonowców wyzywał? Ty dziadzie jeden ja Ci dam sezonowca. Kurna no nie wierzę. Kocham ten klub za to że nie jest taki jak Real- fałszywy. Że nie ma trenera kretyna (The Special Five). Że nie ma zawodnika który całą drużynę przeciwną by wykosił (Pepuś). Że nie ma jednego z najlepszych graczy na świecie który biega jak panienka na obcasach i jak wieśniak skończony pokazuje swoje "boskie" udo (to było tak prymitywne że aż strach) (Cristiano Boskie Udo Ronaldo). I przede wszystkim za to że ma swój unikalny, najlepszy na świecie, najskuteczniejszy, najpiękniejszy styl gry. I żaden palant, tym bardziej kibic Realu, nie wmówi mi że jestem sezonowcem. Gdyby tak było to już byśmy nie rozmawiali (bo Barca w tym sezonie przecież nie zdobyła mistrzostwa i Ligi Mistrzów). Visca el Barca y Visca Catalunya !
0
Ale weźcie pod uwagę że Cabaye, Capoue i inni to są tylko alternatywy dla Martineza. To on jest priorytetem.
0
Cule a muerte, jeśli ten news to nie plotka to najwyraźniej Rossel jest gotów tyle wydać i liczy się ze wszystkim.
0
Ja Wam powiadam. W tym sezonie Barca wywalczy tryplet oraz Superpuchar Hiszpanii. W sezonie 2013/2014 rozpoczniemy od zwycięstwa w obu Superpucharach, a w grudniu wygramy KMŚ oraz znowu zdobędziemy tryplet. Amen.
0
Ale przecież skoro zarząd chce wydać te 40 mln to znaczy że stać nas na takie koszty i liczą się z dalszymi konsekwencjami (czyt. powiększenie długu).
0
nuke, no pewnie. Na Real wyjdzie taki Dos Santos czy Roberto i będą go grzmocić aż miło. Potrzebujemy go!
0
Undertaker87, czyli Martinez jest dobry do tej roli.
0
morloth10, a co? Może nie? Pep przecież był zachwycony Ibrą. I chciał go mieć w Barcy.
0
Ludzie! Jeśli klub chce i co najważniejsze jest w stanie tyle wydać to ja nie widzę problemu. I przecież nie my decydujemy tylko klub. Także my mamy nic do powiedzenia.
0
NORBIBARSA, nooo, Za obydwóch by wyszło więcej niż te 40 mln.
0
TYLKO jeśli transfer Javiego nie dojdzie do skutku.
0
Burza, Thiago nie jest przyszłością Barcy? A to dobre. Thiago, Montoya, Dos Santos, Bartra to jest przyszłość Barcy. Jeśli tego nie widzisz to jesteś naprawdę ślepy.
0
Tak czy siak chcę żeby Javi do nas doszedł. Czy ma dojść na ŚO czy na DM I ŚO.
0
WiernyKibic111, nie. Martinez ma zastąpić Keitę i grać na DM i ŚO.
0
szymonst, manewr z Martinezem wcale nie jest mało prawdopodobny. Skoro Javi sam chce odejść, a Barca jest twardym negocjatorem to Javi na 85 % będzie graczem Barcy. A dla Blaugrany Martinez jest teraz priorytetem. Czyli zrobią prawie wszystko żeby go kupić.
0
Ja chcę po prostu Javiego Martineza. Żaden Dos Santos ani Roberto nie jest jeszcze gotowy (zwłaszcza ten ostatni) do gry przeciwko Realowi i nawet Valencii, At. Madryt czy Sevilli.
0
fcbarcelona12, święta prawda. To samo było z Alexisem. Też: po co on nam?!, nieeee, niee chcę go. A po kilku meczach wszyscy oh i ah i od razu go lubią. Martinez powinien do nas przyjść. Jest naprawdę świetnym zawodnikiem. Trzeba się szykować na przyszły sezon.
0
adan23, w miejsce Pedro czy Villi, Sancheza czy Cuenci. Na EURO cały zespół grał słabo.