0

RealMFCBarcelona, nie. Barca MUSI go odkupić. Chyba że Roma będzie go chciała.
Mam nadzieję że Roma go odkupi. Byśmy sporo kasy dostali. Ale to raczej niezbyt możliwe. Ja go nie chcę.

0

WiernyKibic111, wyszło Ci 11 zawodników w polu :) Co do Songa: Naprawdę bardzo podobał mi się jego występ.

0

Ja bym chciał: Barcelona-City-PSG/Lille-Bor. Dortmund. Jeśli będzie City to mecz będzie w TV. Jak z Borussią to tym bardziej.
Dla Realu: Real-Benfica-Juventus-Cluj.

0

Cóż, szkoda superpucharu a, najbardziej tego że nie zdobyliśmy go po raz 4 z rzędu. Mogliśmy przegrywać 0-5 ale Valdes na tyłki ratował i Higuain nie wykorzystywał setek. Masche- najgorszy mecz od czasu jego przyjścia do Barcy; Pique-... szkoda słów. Najlepsi zawodnicy to: Alba, Valdes (paradoksalnie), Messi, Xavi, Pedro. A ze zmian to Song i Montoya. Kameruńczyk zagrał naprawdę dobrze. Szkoda że Martin nie wykorzystał tej sytuacji. Trochę by Realowi szczena opadła że strzela im gola prawy obrońca i na dodatek dopiero co sprowadzony z drugiej drużyny. Messi- cudowna bramka z wolnego. Ale teraz można gdybać: gdyby nie błąd Masche, Gdyby nie błąd Pique, Gdyby Montoya strzelił bramkę, gdyby Valdes nie wpuścił tej szmaty. Skończył się piękny sen pod tytułem: "Barca za czasów Mourinho nie przegrała na Santiago Bernabeu" i "Barca zdobywa 4 Superpuchar z rzędu" i "Barca świętuje na Santiago Bernabeu". Teraz zostaje liga, Liga Mistrzów i Puchar Króla. W tym sezonie będzie tryplet... zobaczycie!!!

0

Drapik, człowieku o co Ci chodzi?

0

Trzeba wygrać aby Real jeszcze bardziej pogrążyć i żeby jeszcze stracił punkty w lidze. Manita byłaby czymś pięknym zwłaszcza na Santiago Bernabeu. 3x Messi, Alexis i Alba... Realne to jest. Ale stawiam 3-1 dla nas. Messi, Alexis i Alba, a dla Realu Higuain. Skład wystawiłbym taki: Valdes- Alves, Puyol/Pique, Mascherano, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Alexis, Pedro. Po zwycięstwo! Za La Ligę ! Visca el Barca y Visca Catalunya!!!

0

A i żeby nie było. Wyp. znaczy wypożyczenie a, nie to co pewnie większości z Was przyszło do głowy:)

0

Według mnie: Fontas Wyp. Dos Santos Wyp. Afellay zostaje. Sezon jest długi i Afellay może się przydać.

0

Niech robią z nim co chcą. Ale tak jak Queras napisał. Stracimy 13 mln. Barca pewnie od ręki go sprzeda. Tyle że nie za te 13 czy 15 mln tylko za 8. Obym się mylił. Najlepiej żeby Roma go odkupiła i mamy prawie 30 baniek.

0

kamilo0066, chyba w przedostatniej. Bo ostatnia była z rogu.

0

cules96, OP zdaje się.

0

W sumie.... gdyby przyszedł to nawet fajnie, ale odwieczny problem: gdzie by grał? Song przyjdzie to on gdzie? Byśmy mieli taki ścisk że... Poza tym to mało kasy. Alba 14 mln, Song ok. 16-18 mln, to daje +/- 30 mln. Zostaje 10. To nawet jakbyśmy sprzedali Afellaya i Tello to nie dałoby rady bo Roma pewnie jeśli już to chciałaby ok. 30 baniek. Ale jest niepotrzebny i wiemy że Barca go nie kupiu.

0

To piłkarz?
Dobrze że przedłużył. Gościa nie znam ale... :)

0

caminero, a wiesz gdzie my mamy to że Ty go nie chcesz w Barcy? Skoro klub się nim interesuje to znaczy że jest potrzebny. W klubie jest kilku ludzi od takiego analizowania. I uwierz mi, oni lepiej się znają na tym od Ciebie. Wszystkie te aspekty na pewno przeanalizowali.

0

Bakil, w pełni się z Tobą zgadzam. Song nam się przyda np. na mecze z Realem gdzie to nie Ramos czy Pepe będą go przepychać tylko na odwrót. Ginal11, uuu. Sądzę że nie da się tego przewidzieć. To może być każdym w sumie jak z Ceskiem.
Real pewnie już się trzęsie bo my zrobiliśmy transfer Alby, fajnie by było gdyby ogłoszenie transfery Songa nastąpiło dziś lub jutro, a oni nie mają żadnego transferu. Modrić najprawdopodobniej nie wypali, z Maicona też nic nie będzie. Czytałem że interesują się jakimś zawodnikiem chyba Aston Villi. Ale nie wiem którego.

0

No no. Trzeba przyznać że wiersz ładny :)

0

Nie, no. Song musi przyjść. A jeśli nie daj Boże nie on to jakiego DM proponujecie? Nie, nie Sergi Roberto czy Jonathan dos Santos ANI Oriol Romeu.

0

Według mnie to powinniśmy go wymienić z dopłatą na Songa. ALE! Z opcją pierwokupu jak z Oriolem Romeu. Tyle że z Tello to: po dwóch sezonach i trzech sezonach. Tylko żeby regularnie grał. Bo chłopak ma potencjał ale przydałoby się mu zderzenie z Vidiciem czy z Terrym. Jakby wrócił to może miałby lepszy drybling i siłę.

0

kreus, Geble, IOMessini, całkowicie się z Wami zgadzam. Songa tylko za kasę kupić. Musimy mieć szeroką kadrę bo walczymy o odzyskanie prymu w Europie i Hiszpanii. Song jest nam potrzebny. Bo sezon jest długi. Dobrze by było gdyby trenował już przed meczem z RSSS.

0

Chudini, czytałem, czytałem. Ale mimo wszystko według mnie oczywiście Neymar powinien do nas dołączyć. Ale za rok, dwa.
Balotelli, ehhh. W internecie mnóstwo info że Wenger chce za Songa 19-20 mln. Panienki? Ehhh. Spójrz na Real. Barca normalnie nie symuluje, tylko w meczach z Realem (ale teraz też nie). Angel Nurek di Maria, i Cristiano Ronaldo. Także wiesz.

0

Balotelli45, to chyba Ty jesteś niezbyt mądry. Wenger powiedział że puści go za 19-20 mln.

0

Aveiro, za rok musimy go odkupić za bodajże 14 mln. Ale Roma może go odkupić za 28 mln. Oby to zrobiła bo Bojan nam niepotrzebny zwłaszcza jak kupimy Neymara.

0

Mamy jeszcze 26 mln budżetu transferowego. Nie wiem czemu klub składa ofertę która i tak zostanie odrzucona. Dać tyle ile Wenger chce (18-29 mln) i już. Ci którzy mówią że Song jest niepotrzebny. kłócą się z Tito i zarządem. Chudini- Song ustalił warunki kontraktu i chce przejść do Barcy. A mówi tak bo każdy piłkarz tak mówi.

0

nowy19pl, dupa. Arsenal chce za niego 19-20 mln. On jest nam potrzebny. Bo z taki Roberto w Lidze Mistrzów nie wyjdziemy jeśli Busi będzie miał jakąś kontuzję czy za kartki będzie pauzował. Poza tym mówicie że transfer niepotrzebny, dla was jaki transfer jest potrzebny? Przyjdzie Song i przyjdzie Neymar czy Wam się to podoba czy nie.

0

fellow2, ja sobie wyobrażam trio Neymar, Messi, Alexis.

0

-barca4ever, to wiadomo już od dawna.

0

ormana, każdy klub tak ma. Zawsze jest inny zestaw wyjazdówek i domówek.

0

Tylko nie spodziewajcie się cudów. Dobra wiadomość, tylko że jeśli wróci to nie wiem gdzie i kiedy będzie grał. Jest Alba będzie Song/Martinez czy inny gracz.

0

nie dziwne, w sparingach tak mają.

0

kubaz1999, on się pośliznął ślepoku. to nie była żadna symulacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?