kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w przyszłym roku gdzie będzie? Na Wembley coś mi się kojarzy.
0
Już pisałem skład ale: VV- Alves, Masche, Puyol, Muniesa- Sergio, Cesc, Thiago- Alexis, Messi, Tello. Później Xavi, Iniesta, Pedro.
0
VV- Alves, Puyol, Masche, Muniesa- Sergio, Thiago, Cesc- Alexis, Messi, Tello.
0
Piękny gest, Ale dziwne te procesy sądowe dotyczące dzieci i rodziców. To co? Dziecko mówi do rodzica: nelka albo wpieldol? :)
0
Trzeba wierzyć do końca. Dopóki istnieją matematyczne szanse na tytuł cały czas wierzę. Na Granadę powinni wyjść coś takiego jak kolega napisał: Valdes, Alves, Puyol, Mascherano, Muniesa/Adriano, Sergio, Iniesta, Thiago, Cesc, Messi, Sanchez.
0
Bayern wylosował lepiej, bo nie trafił na Barcelonę.
0
Pięknie z jego strony. Potrafi się zachować przyzwoicie. Co nie zmienia faktu że i tak go nie lubię.
0
marcin~fcb, tyle że Jehowi wierzą w Boga. Jeśli już to ateista.
0
reventon, Allah Akbar? :) Już nie mogę się doczekać.
0
Tello albo Alexis za Pedro.
0
VV,- Alves, Puyol, Masche, Adriano,- Sergio, Xavi, Iniesta,- Messi, Cesc, Alexis. Potem Muniesa przy korzystnym wyniku, Tello i Thiago albo ktoś inny.
0
Arson, na 100 % w meczu z Osasuną :)
0
Oj, to chyba koniec kariery. Chociaż jeszcze nie wiadomo. Wielka szkoda. Może to nie miejsce i czas aby o tym mówić ale latem trzeba kupić Albę. Nawet jak Abi będzie kontynuował karierę to już będzie słaby fizycznie i nie będzie tyle wytrzymywał.
0
Barca-Bayern
Real-Chelsea
Milan-Benfica
Apoel-Marsylia czyli prawie tak jak kolega niżej. Chciałbym aby Barca zagrała z Bayernem bo wtedy będzie na Polsacie. A jak z Realem to nie będą mieli wyboru. Ale chyba będziemy grać Wtorek/Środa/ Środa/Wtorek
0
Tzard, czy ty jesteś debilem? Jakie udo do cholery ciężkiej?!
0
Valdes,- Alves, Puyol, Mascherano, Adriano,- Busquets, Xavi, Iniesta,- Messi, Cesc, Tello.
0
Tylko że połowę tych bramek Pele strzelił w meczach towarzyskich.
0
VV,- Alves, Pique, Masche, Adriano,- Busquets, Xavi, Iniesta,- Messi, Cesc, Tello.
0
whatis, no na pewno. Sądzę że 7 na 10 lub 6 na 10 sędziów pokazałoby czerwoną kartkę. To akurat nie jest żaden przykład.
0
Przecież on w końcówce meczu zszedł a nie zaraz po wejściu. Chyba że nie rozumiem fragmentu artykułu.
0
gęgi, tak
0
sino20, przeczytaj na stronie. Odczuwa ból w piszczelu
0
Maciek_FCB, Sergio jest zawieszony a Alexis zmęczony.
0
kiper09, Alexis na 80% nie zagra.
0
Jego decyzja. Dołączy Dos Santos sprowadzimy (postaramy się) Albę.
0
Możemy zagrać 3-4-3 w sumie dość dawno nie graliśmy. Valdes,- Alves, Mascherano, Puyol,- Keita, Xavi, Iniesta, Fabregas,- Cuenca, Pedro(?), Tello. Ale trochę przekombinowane się wydaje. Także może Adriano za Pedro... lepiej chyba 4-3-3
0
Ale bardzo podobają mi się te do których podawaliście linki. Mam nadzieję że tamte wprowadzą bo są zajebiste :)
0
Ziros, co się komu podoba. Dla mnie obecne są genialne. Z zeszłego sezonu też były super.
0
Miko1121, Alexis nie wystąpi.
0
Valdes,- Alves, Pique, Puyol, Adriano,- Mascherano, Xavi, Iniesta,- Pedro, Cesc, Tello/Cuenca.