kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beatryczeeee, nie zostawią obecnych kompletów.
0
lukzim, ale w tamtym roku w sieci wcześniej pojawiły się modele koszulek.
0
Jeszcze się zdziwi jak Messi strzeli tyle albo jeszcze więcej ale w samych meczach oficjalnych :)
0
olacrazy, ten trzeci to dla bramkarzy
0
Ziros, NIGDY nie gramy ostatniego meczu sezonu w nowych strojach. Była tak w zeszłym sezonie i w innych. Klub zgłasza stroje na początku sezonu i takie są aż do nowego. Czyli do ostatniego meczu w sezonie.
0
krzysiek-fcb-17, trzeci strój to będzie wyjazdówka z tego sezonu.
0
A mi się podobają. Jak w zeszłym roku zobaczyłem w necie obecne koszulki (domową) to się załamałem. Ale jak zobaczyłem na lepszym zdjęciu i po prezentacji bardzo się do nich przekonałem i są świetne. Te również są ciekawe.
0
zawal8, a nie można po napisaniu komentarza poświęcić 10-15 sekund na sprawdzenie tekstu? Albo włączyć słownik? :)
0
fabregasbarca, ile razy można? Pinto stanie w bramce a nie Valdes
0
Stelios23, sam jesteś zasłona dymna. Akurat najwięcej wiesz.
0
Stelios 23, Pinto na rezerwie? Oooo, Raczej Valdes na rezerwie.
0
Kociol, po pierwsze to był Toure. Po drugie ręka była ale nie było ruchu i żadnej determinacji. Po trzecie nawet jeśli był minimalny to przepisy mówią o rozstrzyganiu kontrowersyjnych decyzji na korzyść drużyny atakującej.
0
Z ręką uciekał do ciała ale ciałem do piłki.
0
Aha, akurat. Nie było ruchu ręki Abidala. Miał ją przy ciele tak ułożoną że sędzia nie miał prawa odgwizdać wolnego dla Betisu. I naucz się liczyć bo to nie było 5 sekund.
0
PUTA BARCA HM, za samo wejście nakładką sędzia może wyrzucić z boiska. Sam Alves na pewno się nie przewrócił (zrobił obrót)
0
Cuenca jest w pomocy.
0
Nioton, co masz? Cyfrę, polsat?
0
piobyd, weź pod uwagę że Real ma jeden mecz więcej. Gdzie Ty miałeś gol Realu po spalonym? Powinno być 2-2. Nie wiem jak można odgwizdać spalonego kiedy nie dosyć że zawodnik w momencie podania jest na własnej połowie to jeszcze za obrońcą.
0
Hulk w klauzuli ma 100 mln euro.Gdyby nie to, bardzo proszę. Jestem za.
0
sqr3byq, tyle że Valencii nie spieszy się za bardzo z jego sprzedażą. Jak Alba będzie chciał odejść tylko do Barcy to Valencia może guzik zrobić.
0
Alba dołączy latem.
0
sqr3byq, wobec zainteresowania Barcelony i rozmów z piłkarzem wątpię aby Alba poszedł do United.
0
Dżastyna, Valdes nie zagra w tym dwumeczu. Nawet jakby po pierwszym meczu byłby niekorzystny wynik. Tfu tfu odpukać.
0
Czyli w takim układzie: Na Betis: Montoya, J. Dos Santos, Soriano no i jest Cuenca który teoretycznie jest graczem pierwszego zespołu.
0
No to co? Na Real: Messi-Cesc-Alexis? Pomoc Xavi-Iniesta-Busquets? Źle nie będzie. Z ławką też źle nie będzie.
0
kubus333 W Copa Del Rey ZAWSZE broni Pinto. Valdes zagrałby TYLKO w wypadku absencji albo kontuzji. Dwumecz jest już prawie rozstrzygnięty dlatego lepiej dać młodym pograć. Abidal na prawej obronie? Montoya nie się ogrywa!!! A na cholerę Puyol? Weź też pod uwagę ze to nieoficjalny skład.
0
Bo wyjazdówki z zeszłych sezonów przechodzą na następny jako trzeci strój
0
Ktoś pisał że 4 mln
0
Ta, a ja go pamiętam z samobója kiedy Zubizaretta stanął jak wryty.
0
Dziękujemy Ci Maxwell za wszystko!
Latem moim marzeniem jest Jordi Alba i Thiago Silva albo Victor Ruiz. Ale najbardziej Alba.