0

Beatryczeeee, nie zostawią obecnych kompletów.

0

lukzim, ale w tamtym roku w sieci wcześniej pojawiły się modele koszulek.

0

Jeszcze się zdziwi jak Messi strzeli tyle albo jeszcze więcej ale w samych meczach oficjalnych :)

0

olacrazy, ten trzeci to dla bramkarzy

0

Ziros, NIGDY nie gramy ostatniego meczu sezonu w nowych strojach. Była tak w zeszłym sezonie i w innych. Klub zgłasza stroje na początku sezonu i takie są aż do nowego. Czyli do ostatniego meczu w sezonie.

0

krzysiek-fcb-17, trzeci strój to będzie wyjazdówka z tego sezonu.

0

A mi się podobają. Jak w zeszłym roku zobaczyłem w necie obecne koszulki (domową) to się załamałem. Ale jak zobaczyłem na lepszym zdjęciu i po prezentacji bardzo się do nich przekonałem i są świetne. Te również są ciekawe.

0

zawal8, a nie można po napisaniu komentarza poświęcić 10-15 sekund na sprawdzenie tekstu? Albo włączyć słownik? :)

0

fabregasbarca, ile razy można? Pinto stanie w bramce a nie Valdes

0

Stelios23, sam jesteś zasłona dymna. Akurat najwięcej wiesz.

0

Stelios 23, Pinto na rezerwie? Oooo, Raczej Valdes na rezerwie.

0

Kociol, po pierwsze to był Toure. Po drugie ręka była ale nie było ruchu i żadnej determinacji. Po trzecie nawet jeśli był minimalny to przepisy mówią o rozstrzyganiu kontrowersyjnych decyzji na korzyść drużyny atakującej.

0

Z ręką uciekał do ciała ale ciałem do piłki.

0

Aha, akurat. Nie było ruchu ręki Abidala. Miał ją przy ciele tak ułożoną że sędzia nie miał prawa odgwizdać wolnego dla Betisu. I naucz się liczyć bo to nie było 5 sekund.

0

PUTA BARCA HM, za samo wejście nakładką sędzia może wyrzucić z boiska. Sam Alves na pewno się nie przewrócił (zrobił obrót)

0

Cuenca jest w pomocy.

0

Nioton, co masz? Cyfrę, polsat?

0

piobyd, weź pod uwagę że Real ma jeden mecz więcej. Gdzie Ty miałeś gol Realu po spalonym? Powinno być 2-2. Nie wiem jak można odgwizdać spalonego kiedy nie dosyć że zawodnik w momencie podania jest na własnej połowie to jeszcze za obrońcą.

0

Hulk w klauzuli ma 100 mln euro.Gdyby nie to, bardzo proszę. Jestem za.

0

sqr3byq, tyle że Valencii nie spieszy się za bardzo z jego sprzedażą. Jak Alba będzie chciał odejść tylko do Barcy to Valencia może guzik zrobić.

0

Alba dołączy latem.

0

sqr3byq, wobec zainteresowania Barcelony i rozmów z piłkarzem wątpię aby Alba poszedł do United.

0

Dżastyna, Valdes nie zagra w tym dwumeczu. Nawet jakby po pierwszym meczu byłby niekorzystny wynik. Tfu tfu odpukać.

0

Czyli w takim układzie: Na Betis: Montoya, J. Dos Santos, Soriano no i jest Cuenca który teoretycznie jest graczem pierwszego zespołu.

0

No to co? Na Real: Messi-Cesc-Alexis? Pomoc Xavi-Iniesta-Busquets? Źle nie będzie. Z ławką też źle nie będzie.

0

kubus333 W Copa Del Rey ZAWSZE broni Pinto. Valdes zagrałby TYLKO w wypadku absencji albo kontuzji. Dwumecz jest już prawie rozstrzygnięty dlatego lepiej dać młodym pograć. Abidal na prawej obronie? Montoya nie się ogrywa!!! A na cholerę Puyol? Weź też pod uwagę ze to nieoficjalny skład.

0

Bo wyjazdówki z zeszłych sezonów przechodzą na następny jako trzeci strój

0

Ktoś pisał że 4 mln

0

Ta, a ja go pamiętam z samobója kiedy Zubizaretta stanął jak wryty.

0

Dziękujemy Ci Maxwell za wszystko!

Latem moim marzeniem jest Jordi Alba i Thiago Silva albo Victor Ruiz. Ale najbardziej Alba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?