kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nuke ale Montoya jest prawym obrońcą. Jeśli byśmy sprzedali go za przyzwoite pieniądze to latem można a raczej trze kupić Jordi Albę. Thiago Silva raczej nie jest potrzebny w takim układzie.
0
Ciekawe jak cię w.......
0
0
Najwidoczniej tak. Jak "komentujesz" w chamski sposób to tak
0
a ja proszę o bana dla zawal8.
Słuchaj człowieku... Wyzywają tylko nieinteligentni ludzie którzy nie potrafią się w inny sposób obronić.
0
zawal8, wiesz gdzie Cię mam? No właśnie. Nic złego nie napisałem. Jesteś nadpobudliwym dzieciakiem.
0
Santana10, a niby co ja napisałem niemiłego?
0
zawal8, może trochę grzeczniej? Ja nie jestem Twoim kolegą z podwórka.
0
zawal8, a może Ty dorastasz im do paznokci? To są zwykli ludzie.To że są zarąbiście bogaci i że umieją dobrze grać w piłkę nie znaczy że są lepsi od kogoś. Idąc Twoim tokiem rozumowania to Ty nie dorastasz do pięt Aldo Simonciniemu.
0
Ale may wieeeelki problem. Atak przecież może być taki: Messi, Cesc, Alexis. Pomoc: Xavi, Iniesta, Busquets. I co? Problem?
0
zawal8, raczej byłby to strzał w stopę jeśli już.
0
zawal8, Aguero mogliśmy sprowadzić w lecie. Teraz szejkowie będą chcieli za niego pierdyliard milionów euro. A i tak go nie puszczą. Chociaż nie ukrywam że Aguero chciałbym zobaczyć na Camp Nou. Ale to niemożliwe i nie byłoby go gdzie wcisnąć.
0
zawal8, a ty go chcesz bo go lubisz czy chcesz żeby wzmocnił Barcę? On w żaden sposób jej nie wzmocni.
0
A co mieli powiedzieć że kupimy tego, tego i tego? Jesteśmy zainteresowani tym i tym? Może im akurat teraz przeszła taka myśl przez głowy.
0
Piotruś-BARCA- jeszcze żebyś się nie zdziwił jak zarządcy stadionu, piłkarze i cały sztab Lecha przyjdzie na kolanach do Barcelony poprosi o murawę i na kolanach z murawą na plecach wrócą do Poznania:)
0
@Kubiszon09, a kto powiedział że go chcemy wypożyczać? Ty normalny jesteś? On tylko trenuje z rezerwami.
0
A to jak jest chory to wyklucza go z gry? Przecież z tego co pamiętam któryś kierowca F1 wystartował (chyba w tym sezonie) z grypą albo z przeziębieniem. I co?
0
*cześć
0
Shiv3R on chyba po prostu napisał "cześ" a nie czesc (czyli cesc)
0
Macio93, na Copa del Rey jest 5 rezerwowych także odpowiedz sobie na swoje pytanie.Taki skład mi pasuje. Ale za Pedro dałbym Cuencę.
0
N20 nie straciliśmy ale w meczach ligowych. W Superpucharze i Lidze Mistrzów straciliśmy.
0
RychuKomornicki- jest dobrze tak i tak. Komentatorzy na Canal+Sport HD, Canal+Gol HD, Szpaku, Trzeciak, (i ten który komentował razem ze Szpakiem Superpuchar) mówią Alwes/Alwesz
0
Teoretycznie dobrze że Messi nie zagra (oczywiście źle że jest chory ale mówię ogólnie) wypocznie. Atak: Pedro,Alexis, Cuenca.
@juliancarax- zwykła grypa ciołku!
0
Czy ktoś wie gdzie na stronie sportu można typować skład? Czy to jest tylko opcja dla hiszpańskiego IP ?
0
mikael, do widzenia sezonowcu.
0
diego626, jak Soriano jest powołany to od razu do pierwszej drużyny? ViscaElBarca` nie przesadzasz z wartością tych zawodników? Razem to są warci może ze 30-40 mln. Patrz obiektywnie
0
A nie, zamiast Marcelo Abidal
0
Ja już wcześniej oddałem głos. Wyszło mi w idealnej jedenastce wszyscy gracze Barcy.Trener Guardiola i pozostali zawodnicy: Aguero, Di Maria (już nie pamiętam) i zdaje się Marcelo
0
To moim zdaniem nie jest żart. Teraz we wszystkim widzicie żart. Ale to nie jest dowcip.
0
Piękny mecz. Szkoda że nie było 10-0, ale to zwycięstwo również jest wspaniałe. Zachwyciła mnie gra Cuenci, Tello (Tezio xD), Thiago i Fabregasa. Pierwsza trójka; po dwie bramki. Gole Tello przepiękne, Cuenci też. Thiago wspaniale odebrał piłkę przy pierwszym jego golu. Ogólnie: Tello- 9, Cuenca- 9, Thiago -8, Pedro - 4.