0

Nie sprzedamy za mniej niż 10 mln. Dzień później: Villa sprzedany za 5 mln... Ja nie wiem, kupujemy piłkarza dwa lata temu za 40 mln i w ciągu tych 2 lat jego wartość spada 8-krotnie ? To jest chore.

0

To pewnie Luiza kupią. Chociaż cholera wie kogo kupią. Byleby zaczęli z Barcą negocjować. Wtedy będzie spokój.

0

Od rzutów wolnych jest Xavi, Messi i teraz Neymar. On ma bronić ,a nie strzelać bramki.

0

Chyba w Twojej Fifie kiedy Silva już jest na emeryturze. Silva bije Luiza na głowę albo nawet dwie. Luizowi często zdarzają się wpadki. Poza tym Silva to typowy obrońca, a Luiz często leci pod pole karne przeciwnika. A my już takich mamy: Alvesa i Albę. Więcej nie potrzebujemy.

0

Po to kupujemy stopera żeby sprzedawać innego? Mamy się wzmacniać. I już Ci mówię. Kiedy przyjdzie Silva czy Luiz czy jakikolwiek inny stoper, to nikt ze stoperów nie odejdzie. Ewentualnie Bartra na wypożyczenie.

0

Moyes zapewnił że Rooney zostaje w United.

0

Czy Ty umiesz czytać? Według Marki. A Ty się pytasz o źródło.

0

Boże oby to prawda z tą prośbą Silvy. Wtedy jest nasz do końca lipca.

0

Postarać się jeszcze o Thiago Silvę. Do powiedzmy 22 lipca nie uda się nawiązać z PSG negocjacji wtedy odpuszczamy go i staramy się o Luiza.

0

Thiago Silva to chyba sprawa przegrana jednak ja bym nie odpuszczał. Jeśli nie on to na pewno nie Marquinhos i nie za taką kwotę. Mangala+Sakho i jest git.

0

Za 15 mln Mangalę? 30 to jest minimum. Uważam tak: jeśli Thiago Silva nie wypali to kupić Sakho i Mangalę. Wydatek taki jaki by był na TS. Jakieś 45 mln. A dwóch młodych stoperów którzy są przyszłością francuskiej piłki.

0

Bardzo go szkoda ale nie mam do niego pretensji, rozumiem że chce grać. Może i jest niecierpliwy ale chce jednak coś osiągnąć. Może gdyby trenerem nie był Tito tylko np. taki Klopp to Thiago odgrywałby zupełnie inną rolę w zespole. Klauzula nie byłaby taka niska bo Thiago grałby tyle samo ile Xavi. Ale nie ma co gdybać, życzę mu powodzenia w Machesterze, będę oglądał ich mecze. Mam nadzieję że kiedyś wróci. Tylko szkoda że zarząd nie uczy się na błędach. Cesc fakt że odszedł wcześniej i nie grał w pierwszej drużynie. Ale sytuacja jest identyczna jak właśnie z Cesciem. Pozwalamy odejść i później jest płacz i zgrzytanie zębami. Ceska już odkupiliśmy za 40 mln. Wydawało nam się że klub nie popełni znów takiego samego błędu z innym piłkarzem , a jednak. Ile jeszcze musi młodych, zdolnych, niedocenionych przez trenera piłkarzy odejść żeby klub czy szkoleniowiec wreszcie przejrzeli na oczy że na młodych zawodnikach opiera się przyszłość Barcelony? Przywołując słowa prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego "Ludwiku Dornie i Sabo, nie idźcie tą drogą", "Barcelono i Tito, nie idźcie tą drogą!".

0

Chodzi mi o kogoś bardziej doświadczonego. Takiego "gotowca".

0

Sądzę że z 14-16 mln Atletico by zaśpiewało. Ale sam Miranda nie wystarczy. Jeszcze ktoś spoza Hiszpanii by się przydał.

0

Trzeba jak najszybciej spróbować dogadać się z szejkami, jak pod koniec lipca dalej sprawa nie znajdzie rozwiązana to dalej negocjować z PSG ,a druga "ekipa" negocjuje transfer Luiza czy kogokolwiek. Trzeba do końca walczyć o Thiago Silvę. Jeśli się nie uda definitywnie wtedy potwierdzamy transfer np. Luiza i jest obrońca. Ale trzeba z całych sił walczyć o Silvę.

0

Co ma Thiago do PSG? Mówię żeby Thiago Silva naciskał na transfer PSG. Naciskał, nalegał, prosił, zakomunikował, jeden pies. W ogóle Thiago wyrwałeś nie wiem po co. Nic z tym nie ma wspólnego. Trzeba czasami trochę pomyśleć.

0

Tak wyląduje na ławce ,a możliwość zarobienia bądź co bądź 50 mln pójdzie w pizdu.

0

Alexis, z kim Ty chcesz walczyć? Z Pedro? Pierwszy skład masz zapewniony. Obyś podtrzymał formę z końca sezonu, wtedy atak mamy zabójczy.

0

Trzeba by porozmawiać z agentem Thiago Silvy żeby zaczęli naciskać PSG na transfer. Że Silva mówi że chce odejść. Wtedy jakieś 45 mln powinno załatwić sprawę. Silva jest jak najbardziej do wyciągnięcia. Ale trzeba wyłożyć dużo kasy i sam Thiago Silva musi powiedzieć że chce odejść.
Ale te zapewnienia szejka moim zdaniem wskazują na to że Silva odejdzie. Wenger dwa lata temu też mówił że Cesc leci z nimi na tournee do Azji zdaje się. A co było każdy wie. Już Blanc mówił że Thiago Silva zostaje i dwa razy Al-Khelaifi. Co by nie było, mam nadzieję że Thiago Silva zawita do nas.

0

To na cholerę by to było inteligencie?

0

Poza tym co to za filozofia żeby go posadzić na ławie? To jest szejk ale jeśli będzie miał do wyboru 50 mln lub znakomitego obrońcę na ławce to wybierze pieniądze, nie uważasz?

0

Nie wiadomo komu wierzyć. Można z PSG negocjować transfer. Jeśli agent powie wtedy Thiago Silvie że jest konkretne zainteresowanie tak jak on to sam mówił to wtedy może Silva powie że chce odejść.
Media mówią o tym że jak Silva odejdzie to PSG kupi Luiza. Bardzo bym chciał takie rozwiązanie. Silva jest jak najbardziej do zdobycia ale za dużą gotówkę. Jeśli klub jest w stanie wydać 50-55 mln to Silva pod koniec lipca powinien zawitać na Camp Nou.

0

Że zostaje.

MESSIah16, trochę optymizmu. Ja nadal wierzę że do nas zawita.

0

Byle tylko Blanc się mylił z Silvą :)

0

Właśnie brak mi jego wypowiedzi. Filozoficzne, dyplomatycznie, kulturalne, bogate w słowa.

0

Żałuj, żałuj...

0

Nie każdemu zależy na pieniądzach.

0

A Wy zamiast o tym czy dobrze zrobił czy nie to piszecie jakim był piłkarzem i niech wróci. Ludzie! Eto'o skończył się w 2009 roku. W tym roku odszedł z Barcy i w tym roku kończy się jego historia w tym klubie. Był i nie wróci!

0

A co miał powiedzieć? Usiądziemy chętnie do rozmów z Barceloną?

Thiago Silva jest do kupienia. Klub stać na ten transfer. Silva zawita do nas na pewno. Tak czuję.

0

Zresztą nikt nie powie że dany gracz jest na sprzedaż lub rozważymy oferty. Zwłaszcza że Silva jest kapitanem PSG. On tak mówi bo chce jak najwięcej na nim zarobić. Nic z tego że szejk, tak samo chytry na pieniądze jak inni. Damy im 50 mln to na 100% się zgodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?