kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać brak w obronie i pomocy. Przydałby się pomocnik i ze 2 stoperów bo nie widzę tego różowo.
0
Z miłą chęcią. Bardzo solidny stoper. Ale w Lidze Mistrzów gra także tu nam nie pomoże. Ale w lidze będzie mógł być odciążeniem dla Pique i Mascherano.
0
Ja bym wystawił Songa zamiast Busiego.
0
Nie może być 2 mistrzów. Sądzę że wtedy mecze na wyjeździe by decydowały. Kto ma więcej punktów zdobytych na wyjeździe.
0
Nie, ale tak jest w sumie sprawiedliwie.
0
Czysto teoretycznie liderem jest Atletico. Mają 5 bramek na wyjeździe podczas kiedy my mamy 4 bramki. Tak w LM chyba jest.
0
I to mi się podoba. Nie ma udawania że wszystko jest dobrze kiedy nie jest.
0
To im dowalił. Każdy sądzi według siebie, ale niepotrzebne są te gry słowne.
0
Po upływie doliczonego czasu gry... haha ja nie mogę. Co arbiter miał skończyć mecz kiedy Messi był przy linii końcowej z piłką? Fuck logic.
0
Skład MD ale Montoya za Adriano.
0
Błąd! Nie szanuje przeciwników skoro mówi że niemieckie drużyny nie mają już się kogo obawiać. Każdego przeciwnika trzeba szanować i każdego należy się obawiać.
0
Co to za pieprzenie? Plotki wyssane z palca. "Podejrzewając że Neymar będzie dostawał gażę na poziomie 17 mln". Podejrzewając?! Kto to wymyśla.
0
W ogóle, to nie jest sprawa Pereza i nie ma prawa się w to wtrącać.
Po drugie, to Barcelona kupowała i Santos miał najwięcej praw do Neymara i to tych dwóch stron sprawa jak chcieli uzgodnić warunki sprzedaży/kupna. Czy to by było 100 piłek dla Santosu i koszulka Messiego z jego autografem czy cała kwota gotówką, nie ma znaczenia.
0
Teraz będziecie się rozwodzić czym dostał... Łokciem, przedramieniem, ramieniem, nogą, dupą czy czymś innym. Uderzcie się tak nawet lekko w twarz i zobaczycie że nawet lekkie uderzenie trochę boli. A takie? Jak piłką się dostanie to boli jak cholera, a piłka jest względnie miękka. Jak go taki tur na Alves strzelił kością w czerep to musiało boleć.
0
Piłkarze muszą się jeszcze przystosować do tego stylu. Będzie niedługo lepiej.
0
Nie ma co oszczędzać na bramkarzu. To jest pozycja której nie trzeba wzmacniać co roku. A taki Courtois byłby na 15 lat co najmniej. Nie ma rzeczy niemożliwych ale będzie trzeba grubo sypnąć kasą.
0
To dowalił z tymi rodzinami. Tak to jest jak się żyje na zupełnie innym poziomie. Co za różnica czy będzie zarabiać 8 mln czy 6 mln? Na takim poziomie to żadna różnica.
0
No, a na rm.pl krzyczą że Casillas siedząc na ławce jest lepszy od Valdesa. Nie wiem co oni mają w głowie, najpierw jak w Realu gra Lopez zamiast Ikera to mówią że tak chce trener i Lopez jest w lepszej formie. Jeśli chodzi o reprezentację i że mógłby Ikera zastąpić "ręcznik" , "drybler" to stoją za Ikerem murem i nie wiedzą skąd oburzenie. Prawda jest taka że ostatnimi meczami Victor zasłużył na to żeby wystąpić w tym spotkaniu.
0
Gdyby udało się go kupić to by było pięknie. Albo Courtois albo Ter Stegen. Za Pinto może być Reina. Ale liczę że Jose zostanie jeszcze w Barcy.
0
Nie potrzebne są te "gierki". Najpierw z Guardiolą, teraz z Abidalem.
Sądzę że to nie prawda i się wszystko wyjaśni.
0
Bramkarz to żaden Guzman tylko Ter Stegen lub Courtois (trudno będzie go wyciągnąć, jednak może się udać) zawodnicy ograni w Europie. Obrońca zimą to może być z Ameryki Płd. ale latem będzie trzeba kupić 1-2 światowej klasy obrońców typu Hummels.
0
Tak to jest jak zawodnik "należy" do pięćdziesięciu spółek, firm i innego tego typu badziewia.
0
Miał być David Luiz i Thiago Silva, tymczasem zostaliśmy ze stoperem Adriano. Parafrazując słowa piosenki "Hala Dzieci"...
0
Znaczy, może o to w tym chodzi że jakby Atletico kupiło Cuortoisa to wtedy Barcelona mogłaby go kupić z Rojiblancos. Tutaj chyba każdy wie że Belg jest piłkarzem Chelsea, wypożyczonym do Atletico.
0
Szkoda że nie udało się z Courtoisem. Ale dobrze że mamy prawo do tych młodych grajków.
0
Wszyscy się zbroją w ostatnich godzinach ,a my z Neymarem kupionym pod koniec maja...
0
Szwedzki, nie Szwecki.
Po prostu starły się dwa odmienne charaktery. To że Guardiola nie jest prawdziwym mężczyzną, nie jest prawdą. Wystarczy poczytać jego biografię. To facet z jajami.
0
Takiego zajebistego składu to my nie mamy. Nie jest równy. Uważam że potrzebni po następnym sezonie są nam: bramkarz (to oczywiste. Ter Stegen), 2 obrońców, albo nawet 3. Pomocnik (chyba że naprawdę mocno rozwinie się Roberto) i napastnik jeśli Pedro będzie grał piach , a na to się zanosi. Wiem że jeszcze nie można oceniać za bardzo kadry, ale mamy spore braki.
0
Racja. Jeśli Pedro będzie grał cały sezon padakę, to się z nim pożegnamy. Już nie ma sztabu Tito i jego samego których był pupilkiem. Tylko zarząd został. Ale Rosell jak zobaczy ojro to bez wahania go puści. W przyszłym roku znowu szykują się duże wzmocnienia... Deja vu tego roku? Byle Zubiego do tego czasu nie było.
0
David Luiz jest obecnie w Barcelonie. Przebywa on w jednym z hoteli wraz ze swoim agentem. [goal]
Dziennikarz Chris Timbs podał inforamcję, że widział w Barcelonie Davida Luiza. Czyżby transfer z Chelsea? [@BBCSport]
Ciekawie by było. Ale na wiele bym nie liczył.