0

Ja obiektywny. Ale włączę na kilka minut Ryczela, zobaczę jak to wygląda.

0

Mowy nie ma. W pomocy Xavi-Busi-Cesc ,a w ataku Ney, Messi, Alexis.

0

Sądzę że w obronie powinien zagrać duet Puyol-Mascherano. Chociaż sądzę że Bartra dałby sobie radę.

0

Ja Neymar dostał bombę od Bruno Alvesa to oczywiście symulował. Jak teraz Cristiano został muśnięty po twarzy (to nie było przecież uderzenie) to padł jak rażony piorunem (Ney się chowa) i Chiellini czerwona kartka... Fuck logic.

0

Trwała rekordowe 64 meczów ,a nie dni. Ale to taki mały szczegół. Trochę szkoda ale to tylko statystyki. Liczą się zdobyte puchary.

0

Że Barca zmusza zespoły do gry pod ich polem karnym. Ale swoim polem karnym też jest dobrze.

0

Zamiast zagrać na 100% i zdobyć 3 punkty to zagraliśmy na połowę swoich możliwości i 2 punkty poszły w świat.

0

Ze składem się zgadzam. Ale jeśli dzisiaj Busi to z Milanem widziałbym Songa.

0

Sądzę że to jest jeden z najrealniejszych pomysłów. Hummelsa chętnie bym u nas widział.

0

Jeśli Pinto odejdzie po sezonie to wtedy Reina byłby idealnym zmiennikiem dla Ter Stegena. Taki Pinto.

0

Niech się wypałują. Alexis jest nasz i w takiej formie nigdzie go nie sprzedamy.

0

Jestem za. Rezerwowy napastnik by nam się przydał. Klose nie będzie marudzić że siedzi na ławce , a da odetchnąć naszym podstawowym napastnikom.

0

Nie, nie i jeszcze raz nie. Mascherano jest nam potrzebny i można im dać kasę. Zuniga mógłby być dobrym transferem. Ale nie kosztem Masche.

0

Jak się pieprzy to się pieprzy.

0

Co ma Song i Busi do Roberto? To są dwie różne pozycje. On ma 3 konkurentów na swojej pozycji.

0

No, ja mam jeszcze 2 kolegów co są za Barcą z czego jeden tak naprawdę :) Ale wszyscy to brak szacunku. Zwłaszcza jeden taki palant sezonowiec co jak usłyszał że jest Bale to się prawie posikał z radości...

0

Chciałbym żeby Barca wygrała z wiadomych przyczyn. Ale także dlatego że chcę zobaczyć miny moich kolegów w poniedziałek kiedy Barca wygra. Nie wiem czy oni mecze w ogóle oglądają ale uważają że Real bez problemu ogra Barcelonę... z taką grą to szczerze w to wątpię.

0

Ta, Gundogan na ŚPD, wyłącz Fifę dziecko. Song gra naprawdę dobrze. Chyba oglądasz mecz razem z sędzią.

0

Mina sędziego... bezcenna.

0

Skład Sportu; za Xaviego, Roberto.

0

Nie no, mnie się nie podoba. Ja wolę domek z ogródkiem i małym basenem.

0

Ale kibice Realu i innych drużyn dalej będą mówić że sędzia pomógł Barcelonie. Ale w sumie co nas to obchodzi. Szacunek dla Browna że przyznał się do błędu.

0

Noo, na pewno. Bartra na razie gra dobrze ale stoper jest jak najbardziej potrzebny. I to bardzo dobry.

0

Chyba ich Bóg opuścił. Ale prawdą jest że Roberto swoją cierpliwość ma jednak jeśli będzie grał tyle co dotychczas to pewnie odejdzie. Jednak sądzę że w miarę upływu sezonu będzie grać coraz częściej. Mamy tylko 4 pomocników na 2 pozycje. Chciałbym żeby zagrał od początku z Valladolid.

0

Skład MD tylko za Xaviego Roberto. Chłopak powinien w końcu zagrać z 70 minut zwłaszcza że przeciwnik nie jest za bardzo wymagający ,a w poprzednim spotkaniu zagrał tylko parę minut i pokazał się z naprawdę dobrej strony.

0

Liczę że w pomocy wystąpi duet Cesc-Roberto.

0

Tekst Arbeloi- suche jak pięty Cejrowskiego.

0

To je pseudokibic, tego nie zrozumiesz.

0

Jakie europejskie? Fifa jest produktem EA Sports... Kanada.

0

Z Almerią Bartra ,a z Celtikiem zaryzykował bym Songa na ŚO. Na DP gra wyśmienicie ,a na stoperze nie zagra gorzej. Jak nie to też Marc. Dzisiaj zagrał bardzo dobrze. Zimą konieczny jest transfer stopera. A latem kolejnego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?