0

"Chori" się czyta. Pisze "Chory".

0

Osobiście uważam, że druga żółta kartka była niezasłużona. Zawodnik Valencii sam wbiegł na Albę. A ten co miał zrobić? Ulotnić się? Ale mniejsza. Myślę, że odwołanie nic nie da. Przynajmniej zagra efektywniejszy Adriano.

0

Good idea.
Tylko ja jestem trochę sceptycznie nastawiony do Luiza, ale jakby przyszedł to nie byłbym zły.

0

Chłopie, to nie Polska żeby rozkradać pieniądze na inwestycje.

0

Powiem tak: stoper jest potrzebny od co najmniej 2 lat. Także ŚO jest nam potrzebny. Kto na tę pozycję? Nie wiem. Mangala pójdzie raczej do City. Może Hummels? Sądzę, że jak zarząd zdecyduje się na stopera to wybierze najlepiej jak się da.
Bramkarz. Jeśli Pinto zostanie to wystarczy tylko Ter Stegen. Nie zanosi się raczej na to, że Pinto nie przedłuży kontraktu.
Pomoc. Tu jest takie zamieszanie, że nie wiadomo. Xavi wbrew plotkom, raczej zostanie. Jak wróci Rafinha i zostanie w klubie to dopiero będzie cyrk.
Będziemy mieli w pomocy tak (nie liczę Songa i Busiego): Cesc, Iniesta, Xavi, Roberto, Rafinha. 5 ŚP z czego 2 będzie szło na trybuny. A jeszcze jest Song i Busi. Bogactwo w ciul. Osobiście chciałbym nowego pomocnika (jestem zwolennikiem Gundogana) ale jednak chyba jeszcze nie teraz.

0

Teraz będziecie w każdym komentarzu pisać, że przesadził. Powiedział co powiedział i zrobił to w pełni świadomie. Koniec.

0

Powiem tak. Silva jest wyśmienitym piłkarzem i jego ściągniecie na pewno by nas wzmocniło. Jednak David jest piłkarzem pokroju Iniesty niż Xaviego. Don Andres do emerytury jeszcze trochę czasu ma. Poza tym, 50 mln za 28-letniego piłkarza to trochę dużo.
W roli następcy Xaviego, widziałbym bardziej, Gundogana, Olivera Torresa (to bardziej melodia przyszłości) może Vidala. Ciężki orzech do zgryzienia ma Martino z zarządem, jeśli chodzi o następców Xaviego i Puyola, ale miejmy nadzieję, że postąpią jak najlepiej.

0

Margines błędu wynosił zero przed tym meczem (po remisie z Levante) teraz jest na minusie, i to sporym...

0

Wy się łudzicie, że jak (nie daj Boże) City nas zmiecie, to będą zmiany? W zeszłym roku po dwumeczu z Bayernem mówiliśmy to samo i jak się stało, każdy wie... Chyba, że z Martino i Bartomeu będzie inaczej. Ten zespół na pewno potrzebuje wzmocnień. Mecz w każdej formacji- beznadziejny.

0

Mentalność rządzących, na całym świecie jest taka sama. Nie tylko Polską rządzą debile.

0

Tia. Rządowi hiszpańskiemu nie podoba się to, że Katalończycy walczą o niepodległość i wymyślają głupoty.

0

Tello był dla mnie kompletnie nie widoczny. Jego "dryblingi" na szybkość, powodowały stratę piłki. Fakt, że podawał i miał udział przy akcji bramkowej ale zagrał bez polotu.
Co do Roberto. Zagrał przeciętnie, ale przy bramce samobójczej jest całkowicie "niewinny". Nie wiem czy redakcja obniżyła mu za to notę (?). Kompletnie nie miał wpływu na to co się stanie. Każdy chyba widział tę sytuację, także nie muszę jej opisywać.

PS. Kto to pisał?: "... lot piłki na ULEWNEJ MURAWIE". Co to w ogóle jest?

0

Nie powiedziałbym, że taka bomba. Vidić tak samo podatny na kontuzje jak Puyol i jednak już nie ta klasa. Nadal jest dobrym piłkarzem, ale wiek robi swoje.

0

? Mówi się o transferze Kroosa do United. On nie jest nam potrzebny. Zwłaszcza teraz. Jest kilku innych pomocników, lepszych od niego i których łączy się w kontekście transferu do Barcelony.

0

Mega transfer do United? Nie no, jak się cieszysz na stronie Barcy z transferu do Man United to fajnie.

0

Sam sobie odpowiadasz? Konta nie zmieniłeś.

0

Ja wiem czy to był strzał? Bardziej taka "wrzutka" w pole karne. Ale może się mylę.

0

Chyba 18 drużyn. Ile nasz skład kosztuje?

0

@Jutro, weź sobie: http://img.sadistic.pl/pics/50027f003c1e.png

Nakładasz i mocno wcierasz.

0

Widzę, że Bartomeu ostro zaczyna :) Dobrze to wróży.

0

Po których nie padł żaden gol...

0

Nikt nie mówi, że ma grać cały mecz. Przecież może zostać zmieniony.
Ale uważam, że jest gotowy na 90 minut bo z Levante gramy już tak naprawdę o pietruszkę, w dodatku na CN i tempo spotkania nie będzie takie zabójcze.

0

I pomyśleć, że takie tłuki będą stanowić o przyszłości Polskiego narodu...

0

Bardzo dobry mecz. Nowa gwiazda w Fifie- Carlos Clos Gomez 5 gwiazdek sztuczek :D

0

Canal+Sport HD

0

Montoya nie jest powołany na to spotkanie.

0

Jak się dobrze sprawdzi, to czemu nie? Teraz przez te dwa lata pracuje na reelekcję.

0

Miło mi Jakub jestem.

0

Jak Bartomeu, jak muszą być wybory?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?