0

Nie no, fajnie pięknie ale Leo w tym roku, z całym dla niego szacunkiem na Złotą Piłkę nie zasłużył. Głównie przez kontuzje. Na Złotą Piłkę za rok 2013 zasłużył i zapracował sobie Cristiano Ronaldo. I taka jest prawda.

0

Z Ajaxem wyleciał ich obrońca i jakoś bramki nie potrafili zdobyć. Czy nikt nie może przyznać że grali średnio półchujowo?

0

Ter Stegen i Reina byliby znakomitą parą bramkarzy. Doświadczenie i młodość. Czego chcieć więcej?

0

No, za wysoki jak na Ciebie.

0

Ale Ty jesteś naiwny...
A tak btw to w wiadomości do obcego człowieka (pomijając że prezydent klubu i oficjalna "sprawa") nie pisze się "You". Ty? Do Ciebie?

0

Chyba trochę przesadziłeś. Patrick nawet w lidze nie wystąpił ,a co dopiero LM. Nie mówię że są słabi ale trzeba ich powoli wprowadzać żeby nie było tak jak z Bojanem.

0

Świetny tekst. Brawo dla autorki.

Messi w poprzednim sezonie rzeczywiście był decydujący. Ale w tej kampanii już tak nie jest. Wygrywamy bez Messiego. Więcej meczów rozegraliśmy bez Messiego czy jego goli czy z jego trafieniami. To zmierza ku dobremu. Oczywiście mam nadzieję że Messi po kontuzji wróci do formy i znowu zacznie strzelać. Ale że jego bramki nie będą konieczne do odniesienia zwycięstwa.

0

Neymar, Roberto, Bartra, Barca ma pakę na wieele lat.

0

Zapomniałeś o derbach Kambodży.

0

No to jak taki byś dał? Skoro nie są powołani... fuck logic.

0

Aguero, Reus. Fajnie pięknie ale gdzie ich pomieścić? Messi, Neymar, Aguero, Alexis, Reus. Bajka ,a nie atak lecz wtedy Tello i Pedro OUT i Deulofeu oraz Dongou przez 8 lat chyba nie zagraliby w pierwszej drużynie. I Kun i Reus są świetni...

0

Z jakiej paki są gole z 2012 skoro za ten rok nagroda już została przyznana?

0

Skład Sportu, za Xaviego Sergi Roberto.

0

Oni nie wiedzą co to ironia...

0

Bo Milan to światowa czołówka?

0

Skład Sportu. Ale za Busiego Song i na Mascherano Bartra.

0

Courtois byłby najlepszy, ale to jest bardzo trudny transfer do zrobienia. Ter Stegen jest niewiele gorszy ,a z jego sprowadzeniem nie będzie większych trudności.

0

Sądzę że i na to przyjdzie czas. Martino robi wszystko po kolei.

0

Co do Borussi to nie byłbym pewien. Bayern może i owszem, ale na pewno nie zmiażdżył. Barca gra bardzo dobrze ale zawsze może być lepiej.

0

Jaki spadek formy? Gramy tak samo dobrze jak na początku sezonu ale trafiamy na coraz to lepsze zespoły. Może głupio to zabrzmi ale jakieś zmęczenie też jest. Jeśli jakiś spadek formy jest to minimalny. Bo Messi nie strzela bramek.

0

Bartra i Song powinni zagrać.

0

jesteś skur**ałym kawałkiem zasranego gów*a tchórzu!

0

Karne z kapelusza się skończyły :)

0

Za rm.pl nigdy nie było obiektywizmu. Tam takie pojęcie nie istnieje.

0

2 karne? A to nowość. Dodajmy że pan Ramos powinien wylecieć z boiska, Cesc był faulowany w polu karnym, ręka Adriano była przypadkowa i jakim cudem Ronaldo który ma tylko 2% tłuszczu, klatę jak armatę, bary jak sam Pudzian, "boskie" uda i kaloryfer jakby odcisnął sobie gorący grill przewrócił się po "popchnięciu" przez Mascherano który warunki fizyczne ma słabe i powinien odbić się na 5 metrów. Hipokryzja nie zna granic. To za Elche!

0

Już słyszę żale moich kolegów w poniedziałek w szkole. Hahaha. Znowu będzie że sędzia pomógł Barcelonie.
Hala Dzieci pamiętajcie, to wina sędziów!

0

Bardzo dobry mecz. Wyszczekuję te słowa o składzie które pisałem przed spotkaniem. Neymar i Iniesta- wspaniały mecz. Bramka Alexisa- mistrzostwo świata. Szkoda tylko tej bramki ale niech Real ją ma.

0

Patrz na twittera,

0

Martino zaczyna robić to co Tito. Na początku było obiecująco. Teraz robi się kaszana. Znowu upychanie Cesca w ataku i granie tym samym duetem obrońców.

0

Po pierwsze, nie wiem kto obsługuje stronę Barcy że inny skład jest na grafice ,a inny na stronie głównej. Po drugie pytam się gdzie Alexis? Dlaczego Cesc nie gra w pomocy za kogoś z dwójki Xavi - Iniesta ? I w końcu pytam się dlaczego nie gra Bartra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?