0

Pokazał, że pokazał na gwizdek :)

0

Jakiś piłkarz już mówił że nie widzi powodu żeby nie celebrować bramki przeciwko swojemu byłemu zespołowi, ponieważ to byłby brak szacunku dla obecnego klubu. I z tym się zgadzam.

0

Wszystko mi się podoba tylko nie Cesc na "9". Niech zagra za Iniestę, lub zagrajmy 1 DM.

0

Ale to będzie oprócz, tradycyjnego hymnu. Nie zamiast.

0

I ma racje. Gdyby strzelił bramkę i jej nie celebrował to byłby brak szacunku dla jego obecnego klubu i kibiców. Jak już strzeli bramkę (mam nadzieję że do tego nie dojdzie) to niech celebruje, ale w sposób umiarkowany.

0

Mówiłem? Że dostaną nowe kompy :) Nie pomyliłem się. Takim to dobrze:)

0

Na pewno grając z City...

0

To teraz piłkarze Barcelony, oprócz nowych Audi, co roku będą dostawać nowe procesory albo komputery :)

0

Jak najbardziej na tak. Xavi już u schyłku kariery i swoją grą nie zachwyca. Miejsce się znajdzie na pewno. Jeśli to prawda i Barca powinna o niego powalczyć.

0

Heh, no ok :) Bo po napisaniu komentarza zaraz wpadłem na to że tak jest.

0

Czy tu chodzi o to że z tych wymienionych wyżej to wybierze UEFA, a to głosowanie co było to kibice tylko mogli głosować?

0

Przecież głosowanie na najlepszą 11 już było. O co kaman?

0

Jeśli zarząd myśli na poważnie o napastniku. I ma być to Aguero lub RVP to lepszą opcją wydaje się Kun. Strzelił w tym sezonie więcej bramek i jest młodszy od Holendra. Chociaż uważam że Cardozo wystarczy to skłamałbym gdybym powiedział że nie chcę któregoś z nich.

0

Jeśli mamy kogoś do ataku kupić, to Cardozo jest najlepszą opcją. W LM grać nie może, ale za to może w lidze i PK odciążyć podstawowych zawodników bez zmniejszania jakości ataku. I wreszcie Cesc grałby dużo mniej na "9".

0

Kumam, z tym że Messi nie jest, nie był i nigdy nie będzie prawdziwą "9". Napastnik by się przydał bo na tę chwilę w formie mamy Neymara i Alexisa. Messi kontuzja, Tello nie gra ,a jak gra to słabo, Pedro strzela tylko z Cartageną i Levante. Kim my mamy grać?
Wątpię żeby kogoś sprowadzili ale na pewno ktoś dobry obojętnie na jaką pozycję by się przydał.

0

Kupmy wszystkich tych których podsuwają nam media i będziemy mogli zbudować 2 zajedwabiste jedenastki z zarąbistymi ławkami. Tak na serio to jeśli klub na poważnie myśli o wzmocnieniach zimą to przydałby się obrońca bo Pique z Masche ostatnio, lekko mówiąc nie zachwycają. Puyol, tfu tfu, tylko patrzeć jak znowu poleci i będzie kicha. Dlatego jakiś stoper by się przydał. Kto najlepszy? Hmm, Hummels, ale to tylko sfera marzeń. Luiz niby ok, ale najtańszy nie będzie i to też nie jest idealny kandydat. Taki ktoś siedzi w Porto i zwie się Eliaquim Mangala. Ale jest zdecydowanie za drogi. Napastnik? Owszem, przydałby się. Pedro tylko za Cartagenę się nadaje, bo nie oszukujmy się, w tym sezonie strzelił 7 czy 9 bramek ale z kim? Levante, Rayo, Granada i Cartagena? A gdzie był z Atletico, Milanem, Realem, Valencią? A no właśnie. Tello musiałby więcej grać, a na to się nie zanosi. Także napastnik to nie jest zły pomysł. Marzenie to Suarez. Ale raczej nie chce odchodzić bo ze Sturridge'm rozumieją się świetnie i jego transfer byłby bardzo kosztowny. Aguero też drogi i ciężko będzie go wyciągnąć z City w środku sezonu. RVP to najzwyklejsza plotka. Na napadziora trzeba gruby hajs wydać.

0

Marzenia dobra rzecz :) Tak na poważnie, to rzeczywiście Aguero i Suarez są najlepszymi kandydatami na napastnika. Ale nie z tym zarządem.

0

Courtois, Reina, Ter Stegen, Guarin, Reus, Alaba, Aguero, Lewandowski, Balanta, Casillas, Ramos, RVP, Lukaku. Kto następny?!

0

Tak, za darmo.

0

Jaki Mascherano? Ty myślisz?

0

Już nowe? Wydaje się że nie dawno dostali. Szybko rok zleciał. Martino fajnie trafił :) 4 miesiące w klubie i nowe Audi.

0

To zacznij coś grać!

0

A idź se w p.... Nikt go tu siłą nie trzyma. Chce odejść to droga wolna.

0

Wygraliśmy! Przegrać nie mogliśmy!

0

To fajnie... głosy Wam anulują i tyle z tego będzie.

0

Nie no, 0,2%. to jest już szczyt chamstwa :)

0

Dobra! Pełna mobilizacja. Piszcie do swoich ziomków żeby w pracy czy szkole z komputerów czy komórek głosowali!

0

Valdes albo Neuer. Nie jestem pewien na kogo zagłosuję.

0

Na facebooku redakcja napisała że jeśli będzie potrzebna większa "artyleria" to dadzą news na stronie.

0

Plotki, ploteczki. To prawda że mało gra i mundial się zbliża. Może to jest szansa na stopera? Widać już że Puyol długo nie pociągnie i sprowadzenie stopera jest potrzebne. Ale poczekamy, zobaczymy. Osobiście jestem za tym transferem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?