0

Pinto...Lubie gościa, widać po nim, że dobrze mu w Barcelonie i z chęcią jutro popatrzę jak broni naszej bramki.

0

Nie zniosę tego jak Eto'o strzeli bramkę, jakoś dziwnie będę się czuł...

0

Ma ktoś z Was to zdjęcie w rozmiarze, żeby na pulpit weszło mniej więcej:>?

0

Wstaje rano, mama mi mówi, że zmarł kapitan Barcelony. Ja oczy jak pięć złotych, nogi się ugięły i myślę Carles?:| Boże...

Szkoda człowieka.

0

nyhaa:

Sezonowiec? Wiedziałem, że po tym sezonie będzie ich więcej:|

0

Xavi jesteś kozakiem!

0

W sumie to czysta prawda.

PS: Ma ktoś z Was może tapetę jak drużyna świętuje?:>

0

Soltyz:

Można wiedzieć gdzie ją dorwałeś?

0

A to, że najpierw odgwizdał faul i nie uznał bramki, a potem dał przywilej i uznał bramkę, to co? Mnie normalnie rzucało jak to widziałem...Dla mnie tego kolesia powinni anulować z boisk piłkarskich, w końcu to już nie pierwszy raz jak robi jakieś kontrowersje.

0

Większość z Was jest śmieszna...jak czytam te wasze komentarze wszystkie na temat VV to nie wiem co robić...ale nie pozostaje nic innego jak śmiech i myśl, że jesteście sezonowcami itp, itd...

Śmiech i jeszcze raz śmiech. VV jest wychowankiem, dobrze broni ( to, że ostatnio trafiło mu się parę nie najlepszych interwencji to już znaleźli się najlepsi fani, kibice Barcy. VV do sprzedaży ! itd.) i na pewno Barca nie będzie sprowadzać 31 letniego bramkarza jak mamy takiego Victora. Tyle i myślę, że osoby nie które już niedługo przejrzą na oczy.

0

Ma ktoś z Was link do skrótu z meczu FCB vs Malaga ?

0

Jaroszef

Wszystko jasne.

0

Powiedzcie mi...bo tak dokładnie nie orientuję się, a jak oglądam mecze to często sie zastanawiam kto to jest ten Pan z Guardiolą na zdjęciu. Asystent trenera ?...pewnie tak. Imię i nazwisko, jeśli znacie poproszę.

0

JimMorrisonFCB

Wiesz dla nich zapłacić tam 200-500 euro to wielkie nic, zarobki ich nie wyglądają tak jak w naszej ekstraklasie, więc na pewno nie zrobiło to różnicy VV a jeszcze bardziej, że kasa z takich sytuacji idzie dla potrzebujących.

0

Boże jakbyście myśleli - patrzycie na źródło, wchodzicie na daną stronę i macie zdjęcia. Boże aż czasami dziw bierze...

0

"Od początku mojej kariery nie widziałem tak wspaniałego gracza, nawet Brazylijczyka" A Ronie? denerwuje mnie takie coś to, że ostatnim czasy nie gra tak jak to robił kiedyś w Barcy to nie znaczy żeby o nim zapomnieć. On jest jak na razie "większy" niż Messi za to co zrobił dla FCB, Leo dopiero zaczyna.

0

Ten City mnie tak denerwuje, że przekleństwa na język mi same idą...Jakiś szejker, ma kasę i myśli, że będzie zaraz miał każdego piłkarza. Nie zna sie na tych sprawach.

0

Pomyłka, to jest GIGA SPORT, z podniecenia nawet nie przeczytałem dobrze nazwy gazety.

0

Sorry, że nie na temat...ale kupujcie Bravo Sport jest XXL plakat naszej Barcy:D

0

Na kuszo tv macie stacje na Sopcast'a.

0

Skoro treningi były "za zamkniętymi drzwiami" to skąd te informacje?

Plotka Marcy.

0

Już się doczekać nie mogę...

0

jamesbond6:

Z tego co mi wiadomo to przeprowadzka dotyczy tylko pierwszego zespołu Barcy, Ciutat Esportiva ma być tylko dla właśnie 1-ego zespołu.

0

Wszystkim linki na Justin'a nie chodzą ?

0

Marquez'a też ma nie być w meczu z Majokrą.

0

Szczerze jeśli to była by prawda ( miejmy nadzieję, że jest to wymysł As) to zaczął bym sie bać o Messi'ego...Mogło by się zacząć "gwiazdorstwo" co na pewno zmieniło by Leo w negatywnym znaczeniu.

0

Xavi jest zajebisty:)

0

Przeżywacie, rozmyślacie, dyskutujecie...Po co? To jest Real, nasz największy przeciwnik, który to jak nam nie szła gra miał nas w... ie...i tak teraz my się cieszmy, że u nich jest jeden wielki syf!

Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

0

Anderson? to chyba żarty, przecież koleś odkąd występuje w barwach MU żadnej bramki do tej pory nie dziabnął.

0

Raz piszecie "Hotel Alfonso XIII" ( news o potwierdzeniu podpisania kontraktu przez Xavi'ego) a raz piszecie "Hotel Alonso XIII".

Pany to albo to:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?