0

Bet-at-home

9

Jem obiad i mam przed sobą tabele... i tak sobie patrze...pychaa

0

dzieki

0

masz link do foty z murawą ? co bylo grane ze 3 zawodnikow Barcy w 22' dostali 3x zolte?

0

tak, to juz jest od jakiegos czasu, strona Barcy B tez nie hasa

0

Neymar syna adoptowal ? pytam calkiem serio...

0

Macie transmisje do Barcy B z Osasuna?

1

0

kto przeczytał Joan Laporta konczy z pilka ?:>

0

Tak. Stary Barca B jest silnie powiązana z Barcą podstawową, skoro czytasz tylko o Barcelonie "A" bo wnioskuje to po twojej wypowiedzi to rób tak dalej...turysto. Po co w ogóle drązysz ? Do Ciebie to pytanie bylo skierowane ? Nie. Pozdrawiam

0

Uwaga, ważny komunikat do redakcji:

Strona o Barcelonie B jest "zaniedbywana" zero wzmianki, że DZISIAJ ( bo jest pokazane ze jutro grają ) przyjezdza na Mini lider Las palmas, zero info itd...co jest ?

0

a co Ty ku**a wiesz o tych czasach...

0

to jest trawa za bramka, obczaj skrot...

0

Ch*j nie kibic...żadnej sympatii do wroga !

0

kopsnijcie link z bramą

0

Jak dla Ciebie mecz sie konczy po 45 minutach to podziekowal za dyskusje

1

Jestesmy do k***y nedzy fanami, kibicami wiec nie narzekajcie na Douglasa tylko trzeba wierzyć ze bedzie coraz to lepiej. To nasz zawodnik...Czymcie mnie bo juz nie wierze w ludzi;/

0

Panowie, bedzie liga typerow ?

2

No i ch*j ? co za typ...

0

Będę tam za dwa tygodnie ! :>

0

to do*

6

na jego miejscu do to live odrazu bym szedl...

0

za Kloppa oddalbym reke

0

Kocham R10 !

10

"Tymi działaniami FIFA karze chłopców, a nie kluby - wyznaje matka młodego Francuza."
FIFA...ty ku**o !

0

no z Milanem (4;0) byl podobny, ale byl spoko dzisiaj

0

Messi też, ale nie napiszesz tego bo strzelił karnego. Żałosne

0

Skoro bylo wszystko ok to po ch** by wpłacali te 9 baniek...klub ma dlugi i jeszcze dobrowolnie by wplacili. Co za syf..

0

Bilbao...Najlepsi kibice w Laliga...o takich mozemy marzyc na CN. To jest to...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?