kubasa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bet-at-home
11
Pany, nigdy sie nie chwaliłem kuponam ale dzisiaj musze !
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11050699_627941094004685_5246016339401492556_n.jpg?oh=30b66845d646206c21ba74c5331869a8&oe=556FA680&__gda__=1434849592_3fe474a75ae0a18e8f143b2ce7c8018a
9
Jem obiad i mam przed sobą tabele... i tak sobie patrze...pychaa
0
dzieki
0
masz link do foty z murawą ? co bylo grane ze 3 zawodnikow Barcy w 22' dostali 3x zolte?
0
tak, to juz jest od jakiegos czasu, strona Barcy B tez nie hasa
0
Neymar syna adoptowal ? pytam calkiem serio...
0
Macie transmisje do Barcy B z Osasuna?
1
http://www.livesports.pl/mecz/Yw0cw0zc/#sklady;1
0
kto przeczytał Joan Laporta konczy z pilka ?:>
0
Tak. Stary Barca B jest silnie powiązana z Barcą podstawową, skoro czytasz tylko o Barcelonie "A" bo wnioskuje to po twojej wypowiedzi to rób tak dalej...turysto. Po co w ogóle drązysz ? Do Ciebie to pytanie bylo skierowane ? Nie. Pozdrawiam
0
Uwaga, ważny komunikat do redakcji:
Strona o Barcelonie B jest "zaniedbywana" zero wzmianki, że DZISIAJ ( bo jest pokazane ze jutro grają ) przyjezdza na Mini lider Las palmas, zero info itd...co jest ?
0
a co Ty ku**a wiesz o tych czasach...
0
to jest trawa za bramka, obczaj skrot...
0
Ch*j nie kibic...żadnej sympatii do wroga !
0
kopsnijcie link z bramą
0
Jak dla Ciebie mecz sie konczy po 45 minutach to podziekowal za dyskusje
1
Jestesmy do k***y nedzy fanami, kibicami wiec nie narzekajcie na Douglasa tylko trzeba wierzyć ze bedzie coraz to lepiej. To nasz zawodnik...Czymcie mnie bo juz nie wierze w ludzi;/
0
Panowie, bedzie liga typerow ?
2
No i ch*j ? co za typ...
0
Będę tam za dwa tygodnie ! :>
0
to do*
6
na jego miejscu do to live odrazu bym szedl...
0
za Kloppa oddalbym reke
0
Kocham R10 !
10
"Tymi działaniami FIFA karze chłopców, a nie kluby - wyznaje matka młodego Francuza."
FIFA...ty ku**o !
0
no z Milanem (4;0) byl podobny, ale byl spoko dzisiaj
0
Messi też, ale nie napiszesz tego bo strzelił karnego. Żałosne
0
Skoro bylo wszystko ok to po ch** by wpłacali te 9 baniek...klub ma dlugi i jeszcze dobrowolnie by wplacili. Co za syf..
0
Bilbao...Najlepsi kibice w Laliga...o takich mozemy marzyc na CN. To jest to...