1

weź np chusteczke higieniczną, złóż ją na kilka części, tak abyś mial kwadrat i włóż tak aby pięta byla na chusteczce i nie będzie obcierało.

0

Moze zrobil jakis przekret o ktorym sie dowiecie zacjakis czas i prysnal.

0

Gram juz sporo czasu i nigdy. Wiem, pewnie slyszałeś/czytałes na ten temat. Kiedyś jakiś bank ( chyba PEKAO) sypał graczy przy dużych wygranych. Nie masz sie czego obawiać...no chyba, że targasz tygodniowo po 20 tysięcy.

0

Dokładnie, wtedy to nie bedzie sie co zastanawiać...taki historyczny moment chyba każdemu z nas sie marzy.

0

Haha a miałem dopisać, że oprawa z Xavim raczej nie ! mam to zdjecie na tapecie juz prawie 2 miesiące, jest genialne ale na obraz to wydaje mi sie za bardzo pstrokate :)

1

Witam, planuje zamówienie obrazu na płótnie...macie moze jakies dobre zdjecia Camp Nou albo miasta Barcelony ? Jakieś widoki itd

0

No faktycznie, skur******two, żeby odrazu z pracy wyrzucac ;/

0

bet365, bet-at-home...proste dlaczego...nie odcinają Ci kochanego podatku :)

0

I jak mam sie nie denerwowac z samego rana ?!

0

Siemano, wlasnie kilka sekund temu skonczylem przegladac allegro pod tym samym kątem, buty na wiosne. Powiem Ci, że chyba skusze sie na Adidas ZX FLUX jakis model...a jest sporo

0

Macie link do wczorajszego meczu z polskim komentarzem ? Może być również sama 1sza połowa. Wiem, że wczoraj podawaliscie ale bądźmy szczerzy, nie widzi mi sie szukać 30 stron wstecz

0

Serwus, Bracia, miał z Was ktoś robiony rezonans kolana ? Mam pytanie...

0

dołączam sie do pytania, co sie stało Augusto ? cos wiaodmo?

0

Panowie, podrzucicie adres Sop casta ? jakis ruski czy cos...

0

Barca 1.5 +, dzis kurs widziałem 1.60, ale kupon robiłem juz w poniedziałek i zagrałem za 1.66.

0

Racja, przez mecz i emocje nie mogłem sie skupić aby przypomniec sobie wlaśnie chociażby wolnego.

0

Bo zgłupiałem...Neymar lewo nożny czy cholera prawo ? Tzn która dominująca, bo wiadomo że obu nożny

0

Myślicie, że Valencia dzisiaj przerwie serie 9 spotkań bez wygranej w lidze ?

2

Zatrudnienie Nevill'a na trenera to tak jakby zatrudnili mnie, żadna różnica...

2

Czy tylko mi nie działa zakładka na stronie "FC Barcelona B " ? Mam straszny ból d**y, że na tak dobrze prowadzonej stronie temat Barcy B jest daleko za koszykówką...

0

Gdybym powiedział co mysle, poszedłbym do więzienia...

0

pieknie to zrobili

0

Czesc bracia i siostry, powiedzcie mi kto był w prezentacji z Messim wczoraj na gali ? Jak np Ney z Danim czy Cr z Marcelo...

0

My tu gadu gadu a Villareal tylko 1 pkt straty do Białych....spuchną czy nie ?

1

Dziwa ?

40

Przez ten debiut Ardy i Vidala czuje sie jakby to byl final LM !

0

Mam tak samo...czekam i czekam

0

Kursy kursami, spoko są ale ugrac cos w tych spotkaniach to nie lada wyczyn

0

Boisko nie bylo małe tylko kamera transmitująca spotkanie była niżej umiejscowiona, stąd taki efekt.

4

Nie, nie tylko Ciebie. Zrobila sie jakas durna moda na to aby biali wygrywali bo Grubego zwolnią. K**wa ludzie co wy macie w tych głowach (nie wszyscy ) Real ma dostawać dzbany na łeb najlepiej co tydzień, a nie wygrywać bo Beniteza zwolnią...ja pieprze do czego to juz dochodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?