kubasa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
weź np chusteczke higieniczną, złóż ją na kilka części, tak abyś mial kwadrat i włóż tak aby pięta byla na chusteczce i nie będzie obcierało.
0
Moze zrobil jakis przekret o ktorym sie dowiecie zacjakis czas i prysnal.
0
Gram juz sporo czasu i nigdy. Wiem, pewnie slyszałeś/czytałes na ten temat. Kiedyś jakiś bank ( chyba PEKAO) sypał graczy przy dużych wygranych. Nie masz sie czego obawiać...no chyba, że targasz tygodniowo po 20 tysięcy.
0
Dokładnie, wtedy to nie bedzie sie co zastanawiać...taki historyczny moment chyba każdemu z nas sie marzy.
0
Haha a miałem dopisać, że oprawa z Xavim raczej nie ! mam to zdjecie na tapecie juz prawie 2 miesiące, jest genialne ale na obraz to wydaje mi sie za bardzo pstrokate :)
1
Witam, planuje zamówienie obrazu na płótnie...macie moze jakies dobre zdjecia Camp Nou albo miasta Barcelony ? Jakieś widoki itd
0
No faktycznie, skur******two, żeby odrazu z pracy wyrzucac ;/
0
bet365, bet-at-home...proste dlaczego...nie odcinają Ci kochanego podatku :)
0
I jak mam sie nie denerwowac z samego rana ?!
0
Siemano, wlasnie kilka sekund temu skonczylem przegladac allegro pod tym samym kątem, buty na wiosne. Powiem Ci, że chyba skusze sie na Adidas ZX FLUX jakis model...a jest sporo
0
Macie link do wczorajszego meczu z polskim komentarzem ? Może być również sama 1sza połowa. Wiem, że wczoraj podawaliscie ale bądźmy szczerzy, nie widzi mi sie szukać 30 stron wstecz
0
Serwus, Bracia, miał z Was ktoś robiony rezonans kolana ? Mam pytanie...
0
dołączam sie do pytania, co sie stało Augusto ? cos wiaodmo?
0
Panowie, podrzucicie adres Sop casta ? jakis ruski czy cos...
0
Barca 1.5 +, dzis kurs widziałem 1.60, ale kupon robiłem juz w poniedziałek i zagrałem za 1.66.
0
Racja, przez mecz i emocje nie mogłem sie skupić aby przypomniec sobie wlaśnie chociażby wolnego.
0
Bo zgłupiałem...Neymar lewo nożny czy cholera prawo ? Tzn która dominująca, bo wiadomo że obu nożny
0
Myślicie, że Valencia dzisiaj przerwie serie 9 spotkań bez wygranej w lidze ?
2
Zatrudnienie Nevill'a na trenera to tak jakby zatrudnili mnie, żadna różnica...
2
Czy tylko mi nie działa zakładka na stronie "FC Barcelona B " ? Mam straszny ból d**y, że na tak dobrze prowadzonej stronie temat Barcy B jest daleko za koszykówką...
0
Gdybym powiedział co mysle, poszedłbym do więzienia...
0
pieknie to zrobili
0
Czesc bracia i siostry, powiedzcie mi kto był w prezentacji z Messim wczoraj na gali ? Jak np Ney z Danim czy Cr z Marcelo...
0
My tu gadu gadu a Villareal tylko 1 pkt straty do Białych....spuchną czy nie ?
1
Dziwa ?
40
Przez ten debiut Ardy i Vidala czuje sie jakby to byl final LM !
0
Mam tak samo...czekam i czekam
0
Kursy kursami, spoko są ale ugrac cos w tych spotkaniach to nie lada wyczyn
0
Boisko nie bylo małe tylko kamera transmitująca spotkanie była niżej umiejscowiona, stąd taki efekt.
4
Nie, nie tylko Ciebie. Zrobila sie jakas durna moda na to aby biali wygrywali bo Grubego zwolnią. K**wa ludzie co wy macie w tych głowach (nie wszyscy ) Real ma dostawać dzbany na łeb najlepiej co tydzień, a nie wygrywać bo Beniteza zwolnią...ja pieprze do czego to juz dochodzi