kubasa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Miałem nosa co ? 8 minuta i Kamil zrobił robote...
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/16910929_1011355565663234_192282138_o.png?oh=e2b7ff01d392340a6a69cdae3e491cc1&oe=58AE3271
1
U Nas w 1szej lidze maja gorsze :)
0
Pier******ie głupoty, tak to jest w wieku młodzieńczym z "dziewczynkami"... Żyje z żoną, wszystko jest w porządku jak najbardziej, nie żyjcie w przekonaniu, że kobietom ciężko jest coś uświadomić/wytłumaczyć. Kobietom nie, dziewczyną może tak...
0
dzięki pany
0
Ma ktoś info dlaczego mecz Deportivo z Betisem przełożony ?
0
Pato odchodzi z Villareal ?
2
A redaktorka napisze Ci, ze spacerek...
1
Z autografem koszuleczka ?
0
Ale dysk ktory chce przelozyc ma zainstalowanego Windowsa. To jak ? Moze pytam glupio ale nie kazdy w tym siedzi.
0
Panowie, na komputerkach sie nie znam...mam aktualnie PCta, ale mam tez drugiego, ze wszystkim procz dysku twardego. Na moj rozum, przekladam swoj dysk do tamtego i dziala. No ale nie dziala :d co trzeba wykonac ?
0
Pokaz mi akcje gdzie Messi rozgrywal jak byl Xavi, Iniesta i Fabs.
0
Co Cr powiedzial ? bo czytam tu, ze niby jakis pstryczek z jego strony byl...
0
Panowie znajde na necie Pitbula niebezpieczne kobiety do obejrzenia ?
0
Widzę chłopaki o bukach prężnie rozmawiają to i ja sie podziele niecodzienną akcją z dzisiaj z dziedziny bukmacherskiej....Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, że "kochany" arbiter spotkania 1/2 KMŚ w meczu Nacional z Koreańcami czy tam Japońcami, cofnął akcje na powtórce wideo i podyktował karnego po 2 minutach od zdarzenia, 1;0 do połowy...no i stało sie :D
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15497615_965853353546789_706851458_n.jpg?oh=ab96afa1c3416aa1a5a8e9cb176adf00&oe=58546B32
tutaj info o tym wydarzeniu:
http://sport.tvp.pl/28217116/niespodzianka-i-historyczny-moment-kashima-w-finale-kms
4
Legii...
4
16:3
7
Ma ktoś z Was moi Drodzy bramy z meczu Alcorcon vs Espanyol ? Bo ugrałem troszkę sosu dzięki rezerwą Realu no i chce oczy nacieszyć.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15239161_952856178179840_234657511_n.jpg?oh=c6deff701ddcd5c54d229a1075404255&oe=5840908C
:>
0
Za taki hajs to by mi sie myszka 3 razy nie chcialo klikac
0
Nie Malaga ?
0
Nie
3
i pewnie grasz to za 5 zł i masz do wygrania 5.68
0
ja daje 5.5 over za 5 baniek. Na bah'u 2.58 kurs. Kasa leży na ziemi,wystarczy tylko sie schylić
47
Czy wam naprawdę jest cięzko np. wpisac w youtubie Barcelona vs deportivo 4-0 ? Napisałeś posta na 3 linijki gdzie mogłeś wpisać 3 słowa i masz co chcesz... Też czasem jestem leniwy ale ludzie bez przesady
0
3 lata temu, 2 lata temu i 3 miesiace temu gdy bylem na Camp Nou to meczowki 120 euro, koszulka authentic stadionowa ok. 100euro. Wiadomo ze na sklepikach u turasow kupisz taniej ale osobiscie polecam kupic na Camp Nou wersje koszulki meczowej. Dla prawdziwego fana zawsze taka koszulka ma znaczenie. Przynajmniej dla mnie.
1
Haha w sumie ciekawa grafika
0
Oczywiscie ze wiedzialem ale chyba nie jestes w temacie :)
0
Andonian G. dostał raz żółtko a za chwile żołta i czerwona co oznacza wedle zasady buka, że = 4, potem Cionek, bramkarz Armeni i Kuba.
0
Panowie, dziwna akcja. Kupon wszedł a buk nie zaliczył. Czy ja już coś motam? Ale no przeciez jest wszystko czarno na białym...
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14699818_917578138374311_1891313285_n.jpg?oh=05bdacc6b68900c0c8eb9cef1c6ccdc4&oe=57FFC288
0
Bilbao z nieba do piekła w 2 minuty...
0
prowadziła