1

U Nas w 1szej lidze maja gorsze :)

0

Pier******ie głupoty, tak to jest w wieku młodzieńczym z "dziewczynkami"... Żyje z żoną, wszystko jest w porządku jak najbardziej, nie żyjcie w przekonaniu, że kobietom ciężko jest coś uświadomić/wytłumaczyć. Kobietom nie, dziewczyną może tak...

0

dzięki pany

0

Ma ktoś info dlaczego mecz Deportivo z Betisem przełożony ?

0

Pato odchodzi z Villareal ?

2

A redaktorka napisze Ci, ze spacerek...

1

Z autografem koszuleczka ?

0

Ale dysk ktory chce przelozyc ma zainstalowanego Windowsa. To jak ? Moze pytam glupio ale nie kazdy w tym siedzi.

0

Panowie, na komputerkach sie nie znam...mam aktualnie PCta, ale mam tez drugiego, ze wszystkim procz dysku twardego. Na moj rozum, przekladam swoj dysk do tamtego i dziala. No ale nie dziala :d co trzeba wykonac ?

0

Pokaz mi akcje gdzie Messi rozgrywal jak byl Xavi, Iniesta i Fabs.

0

Co Cr powiedzial ? bo czytam tu, ze niby jakis pstryczek z jego strony byl...

0

Panowie znajde na necie Pitbula niebezpieczne kobiety do obejrzenia ?

0

Widzę chłopaki o bukach prężnie rozmawiają to i ja sie podziele niecodzienną akcją z dzisiaj z dziedziny bukmacherskiej....Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, że "kochany" arbiter spotkania 1/2 KMŚ w meczu Nacional z Koreańcami czy tam Japońcami, cofnął akcje na powtórce wideo i podyktował karnego po 2 minutach od zdarzenia, 1;0 do połowy...no i stało sie :D

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15497615_965853353546789_706851458_n.jpg?oh=ab96afa1c3416aa1a5a8e9cb176adf00&oe=58546B32

tutaj info o tym wydarzeniu:

http://sport.tvp.pl/28217116/niespodzianka-i-historyczny-moment-kashima-w-finale-kms


4

Legii...

4

16:3

7

Ma ktoś z Was moi Drodzy bramy z meczu Alcorcon vs Espanyol ? Bo ugrałem troszkę sosu dzięki rezerwą Realu no i chce oczy nacieszyć.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15239161_952856178179840_234657511_n.jpg?oh=c6deff701ddcd5c54d229a1075404255&oe=5840908C

:>

0

Za taki hajs to by mi sie myszka 3 razy nie chcialo klikac

0

Nie Malaga ?

0

Nie

3

i pewnie grasz to za 5 zł i masz do wygrania 5.68

0

ja daje 5.5 over za 5 baniek. Na bah'u 2.58 kurs. Kasa leży na ziemi,wystarczy tylko sie schylić

47

Czy wam naprawdę jest cięzko np. wpisac w youtubie Barcelona vs deportivo 4-0 ? Napisałeś posta na 3 linijki gdzie mogłeś wpisać 3 słowa i masz co chcesz... Też czasem jestem leniwy ale ludzie bez przesady

0

3 lata temu, 2 lata temu i 3 miesiace temu gdy bylem na Camp Nou to meczowki 120 euro, koszulka authentic stadionowa ok. 100euro. Wiadomo ze na sklepikach u turasow kupisz taniej ale osobiscie polecam kupic na Camp Nou wersje koszulki meczowej. Dla prawdziwego fana zawsze taka koszulka ma znaczenie. Przynajmniej dla mnie.

1

Haha w sumie ciekawa grafika

0

Oczywiscie ze wiedzialem ale chyba nie jestes w temacie :)

0

Andonian G. dostał raz żółtko a za chwile żołta i czerwona co oznacza wedle zasady buka, że = 4, potem Cionek, bramkarz Armeni i Kuba.

0

Panowie, dziwna akcja. Kupon wszedł a buk nie zaliczył. Czy ja już coś motam? Ale no przeciez jest wszystko czarno na białym...

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14699818_917578138374311_1891313285_n.jpg?oh=05bdacc6b68900c0c8eb9cef1c6ccdc4&oe=57FFC288

0

Bilbao z nieba do piekła w 2 minuty...

0

prowadziła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?