0

Jesteś dla mnie wielki i będziesz do końca ze względu na wszystko!

0

A miał być dożywotni...no ale dobre i to.

0

Jurek nie pomógł...Ale dobrze, że odpadli nie okłamujmy się ;d

0

Nie ma innej opcji, klepiemy ich. Malaga to nie jest aż taki trudny przeciwniki, ja osobiście myślę, że Malaga sezon skończy w dole tabeli.

VeB!

0

Po co w ogóle o nim piszecie na naszej stronie, dla niego nie ma tu miejsca nawet w newsie !

Jak czytam co ten typ wymawia to rzygać mi się chce i inne rzeczy.

0

Mecz jest nasz !

VeB !

0

rambocyc:

To co Ty masz za rozdzielczość? No chyba, że lubisz nie wyraźne tapety.

Co do samego pastera, może być lecz jak dla mnie ma on dwa minusy. Pierwszy to, że nie ma na nim Pep'a, a powinien być. Dwa rozmiar postera, nie wiem skąd taka rozdzielczość.

0

robokochambarce:

Myślę, że Guardiola ściągnął eto'o, aby kibice mogli mu podziękować;)

0

paczi11

...tylko, że żaden z nich nie działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?