0

tak ma być !!!! Prawdziwi kibice tak reagują a nie jak 40% ludzi na tej stronie, smutne ale prawdziwe...

0

11 klonów i druzyna nie do pokonania ;>

0

Nie, nie ma opcji.

0

Jak Villa ma tak grać to zapraszam Llorente

0

tyle*

0

Ile bedzie plusów tych sezonow David bedzie w Barcelonie bez kontuzji !!! :D Stówa !

0

Chłopaki co wy na to, zeby obstawić barce ze do polowy wygywac beda? Mysle nad tym juz drugi dzien i nie wiem jak to roztaktykowac;>

0

skoro wtedy real byl galaktyczny to nasuwa sie pytanie...Jacy byliśmy wtedy my;>

0

dziwny jest ten świat....nana

1

Jesteście zajebiści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

czarny20
Dokladnie stary, idealnie to napisales. Sektor ten musi powstac bo mam dosc ciszy na Camp Nou... srednio po 80 patyków na meczu a cisza jak na sparingu

0

Co jest z liga typerów? Skad wzieliście mecz o 18;00 zenit vs milan zamiast spartak celtic:|

0

Boże stulił bym już tą morde...

0

Fakt, faktem fabs tak myslał, w książce o Messim jest to opisane. Bądź o Xavi...nie pamietam

0

oj boże co wy ci tak go czepiacie !?! Przecież i najlepszym sie zdarza !!!!



...żartuje, czepiajcie sie żelka i krytykujcie bo zasłużył ;d

0

Katalonczyk, to puchar króla ma być w chinach.

0

Kuby bramka z lewej miazga totalna !!!! co mu siadła !

0

0

i sezonowców przybywa...

0

Trochę szkoda, że jest taka przepaść między Messim a resztą. Jest ona zbyt duża...no ale z drugiej strony Messi to Messi

0

Dlaczego nie było Keity?

0

nasuwa się tylko jedno pytanie...wróci czy nie?

0

Boże czy wy jesteście poważni dając takie zdjęcie?

0

Laporta nie potrzebnie komentuje, robi tylko zwykły młyn, nie jest już w klubie a sie udziela na jego temat. Szacunku troche...

0

Jak ja bym chcial mieć na pulpicie to zdjecie w wiekszej rozdzielczośći Camp Nou w deszczu...Tylko bez tych napisow:(

0

i fakt, zmience zdjecie, jak mozna umieścic zdjecie z herbem realu na stronie FCB:|

0

Najbardziej to irytują mnie dośrodkowania Daniego...ogladając mecz zawsze sobie mówie po jego zlym dośrodkowaniu ze nastepne bedzie lepsze i tak caly mecz;/ To nie jest normalne, że na takim poziomie pilkarz na mecz daje 2, 3 dobre dośrodkowania przy ponad 10 próbach. Ileż można..

0

takie mecze to tylko w pubie albo na stadionie !! nie na necie !

0

leż, leż, leż...

0

Ku*wa dawać juz rewanż bo sie trzęsę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?