kubasa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak ma być !!!! Prawdziwi kibice tak reagują a nie jak 40% ludzi na tej stronie, smutne ale prawdziwe...
0
11 klonów i druzyna nie do pokonania ;>
0
Nie, nie ma opcji.
0
Jak Villa ma tak grać to zapraszam Llorente
0
tyle*
0
Ile bedzie plusów tych sezonow David bedzie w Barcelonie bez kontuzji !!! :D Stówa !
0
Chłopaki co wy na to, zeby obstawić barce ze do polowy wygywac beda? Mysle nad tym juz drugi dzien i nie wiem jak to roztaktykowac;>
0
skoro wtedy real byl galaktyczny to nasuwa sie pytanie...Jacy byliśmy wtedy my;>
0
dziwny jest ten świat....nana
1
Jesteście zajebiści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
czarny20
Dokladnie stary, idealnie to napisales. Sektor ten musi powstac bo mam dosc ciszy na Camp Nou... srednio po 80 patyków na meczu a cisza jak na sparingu
0
Co jest z liga typerów? Skad wzieliście mecz o 18;00 zenit vs milan zamiast spartak celtic:|
0
Boże stulił bym już tą morde...
0
Fakt, faktem fabs tak myslał, w książce o Messim jest to opisane. Bądź o Xavi...nie pamietam
0
oj boże co wy ci tak go czepiacie !?! Przecież i najlepszym sie zdarza !!!!
...żartuje, czepiajcie sie żelka i krytykujcie bo zasłużył ;d
0
Katalonczyk, to puchar króla ma być w chinach.
0
Kuby bramka z lewej miazga totalna !!!! co mu siadła !
0
0
i sezonowców przybywa...
0
Trochę szkoda, że jest taka przepaść między Messim a resztą. Jest ona zbyt duża...no ale z drugiej strony Messi to Messi
0
Dlaczego nie było Keity?
0
nasuwa się tylko jedno pytanie...wróci czy nie?
0
Boże czy wy jesteście poważni dając takie zdjęcie?
0
Laporta nie potrzebnie komentuje, robi tylko zwykły młyn, nie jest już w klubie a sie udziela na jego temat. Szacunku troche...
0
Jak ja bym chcial mieć na pulpicie to zdjecie w wiekszej rozdzielczośći Camp Nou w deszczu...Tylko bez tych napisow:(
0
i fakt, zmience zdjecie, jak mozna umieścic zdjecie z herbem realu na stronie FCB:|
0
Najbardziej to irytują mnie dośrodkowania Daniego...ogladając mecz zawsze sobie mówie po jego zlym dośrodkowaniu ze nastepne bedzie lepsze i tak caly mecz;/ To nie jest normalne, że na takim poziomie pilkarz na mecz daje 2, 3 dobre dośrodkowania przy ponad 10 próbach. Ileż można..
0
takie mecze to tylko w pubie albo na stadionie !! nie na necie !
0
leż, leż, leż...
0
Ku*wa dawać juz rewanż bo sie trzęsę