0

Jeden z niewielu postów tutaj z którego szczerze sie zaśmiałem :D

0

dałem remis :> zobaczymy kto trafi

0

slicznie podziekowal...Maja pomysly na te grafiki dobre no i wykonanie kozak

1

Będe szczery, nie chce mi się wchodzić na ich fejsa, bądź tak miły...kopsnij koledze link :)

1

Remis, hajsik obstawiony

0

Nerwy były no, już sobie mówiłem, że jak zwykle jeden mecz, tu remis git malina wchodzi, tu to, a Real jak nigdy kaszana do 90 min

60

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Z tego co mi wiadomo to nie. Nie posiadaja tam pradu a tym bardziej telewizjii. Przykro mi.

1

Jeżeli chcesz kupować oryginalną nike, authentic to bierz Mke w ciemno. Mam 177 cm i każda koszulka barcy rozmiar M.
Ps. Kolega pisze ze s bedzie dobra. Nie bedzie i moge Cie zapewnic. Mierzylem s dwa lata temu w botidze i nie moglem pozniej jej zdjac. A jestem szczuplej budowy. Bierz M.

0

20 groszy bym nie postawil...czasami proboje zrozumiec czym sie ludzie kieruja wystawiajac takie i owakie typy. No ale powodzenia

0

Wracałem z miejscowosci Salou. A Ty ?

0

jeszcze dwa dni temu bylem na tym terminalu lotniska...a chłop obok nos w telefonie.

0

Racja, z poprzedniego sezonu nawet nie myslałem o kupnie koszulki...w sobote będąc w Katalonii, zakupiłem koszulke na ten sezon i sie ciesze jak dziecko.

1

Szukam i szukam... Kiedyś było łatwo kupić tego typu polówki. Na allegro były m.in.
Pytanie do Was, może ktoś się "nadział" na koszuleczke, której szukam ( interesują mnie tylko PL strony ):

http://www.prodirectsoccer.com/pl/productimages/V3_1_Main/115805.jpg

http://www.prodirectsoccer.com/pl/productimages/V3_1_Main/86547.jpg

2

Wrócił do domu...

1

Bracia...
Włochy 0.5 +
Francja vs Islandia 1.5 +
Portugalia vs Walia 1.5+
za 7 baniek, 2200pln, ciepać ?

5

Bez podpałki z tą Islandią...ja wiem, że ograli Angoli ale Francja wygra. Francja nie gra tak fatalnie jak Anglia. Także pomyśl...

1

dokładnie 2 lata temu na Camp Nou kupiłem meczowke za 120 euro, więc jakoś słabo z tym 300 ZŁOTYCH powiadasz...

PS: Nie mylić koszulki, Stadium z Match. Bo to inne bajki.

1

Z calym ogromnym szacunkiem, żart, prawda ?

2

Czyli można sie spodziewać dwa razy większej liczy estelad :)

3

A to s**a !

0

Co to juz koniec live transmisji z celebracji ? Camp Nou w tym roku nie będzie ?

0

Jak to z tą fetą mistrzowską ? Kiedy ?

0

Jest mecz Barcy w eleven. Jest ramowka na fb

13

4 może i nie, ale 2 na pewno i otwórzcie w końcu co niektórzy oczy bo jesteście zaślepieni aż czasami robi sie słabo.

0

Macie jakies info czy Aduriz zagra z levante ? Jakies źrodełko z informacja...Z Atletico pauzował za kartki ?

5

Wy zapominacie ze Verma nie jest w kadrze.

1

Przypomnijcie mi...mieliśmy 12 punktów przewagi nad drugim Atletico ?

4

nie stawiłbym nawet 1 zl...a postawiłbym milion, że nie wejdzie...MU, Lester, Liverpool. To takie proste i normalne, że nie bedzię 3x 1, 1, 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?