kubasa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z niewielu postów tutaj z którego szczerze sie zaśmiałem :D
0
dałem remis :> zobaczymy kto trafi
0
slicznie podziekowal...Maja pomysly na te grafiki dobre no i wykonanie kozak
1
Będe szczery, nie chce mi się wchodzić na ich fejsa, bądź tak miły...kopsnij koledze link :)
1
Remis, hajsik obstawiony
0
Nerwy były no, już sobie mówiłem, że jak zwykle jeden mecz, tu remis git malina wchodzi, tu to, a Real jak nigdy kaszana do 90 min
60
Witam. Kupon z wczoraj, nigdy nie sądziłem, że napisze takie słowa ale będę szczery, zwycięstwo Realu wczoraj mnie ucieszyło.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xlp1/v/t34.0-12/14383363_1090791587622706_1063172941_n.jpg?oh=745007982c5def82f7c8e89520ba0a0f&oe=57DC8833&__gda__=1474100469_3b2c8b17909572dfc0997344d5561ac3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Z tego co mi wiadomo to nie. Nie posiadaja tam pradu a tym bardziej telewizjii. Przykro mi.
1
Jeżeli chcesz kupować oryginalną nike, authentic to bierz Mke w ciemno. Mam 177 cm i każda koszulka barcy rozmiar M.
Ps. Kolega pisze ze s bedzie dobra. Nie bedzie i moge Cie zapewnic. Mierzylem s dwa lata temu w botidze i nie moglem pozniej jej zdjac. A jestem szczuplej budowy. Bierz M.
0
20 groszy bym nie postawil...czasami proboje zrozumiec czym sie ludzie kieruja wystawiajac takie i owakie typy. No ale powodzenia
0
Wracałem z miejscowosci Salou. A Ty ?
0
jeszcze dwa dni temu bylem na tym terminalu lotniska...a chłop obok nos w telefonie.
0
Racja, z poprzedniego sezonu nawet nie myslałem o kupnie koszulki...w sobote będąc w Katalonii, zakupiłem koszulke na ten sezon i sie ciesze jak dziecko.
1
Szukam i szukam... Kiedyś było łatwo kupić tego typu polówki. Na allegro były m.in.
Pytanie do Was, może ktoś się "nadział" na koszuleczke, której szukam ( interesują mnie tylko PL strony ):
http://www.prodirectsoccer.com/pl/productimages/V3_1_Main/115805.jpg
http://www.prodirectsoccer.com/pl/productimages/V3_1_Main/86547.jpg
2
Wrócił do domu...
1
Bracia...
Włochy 0.5 +
Francja vs Islandia 1.5 +
Portugalia vs Walia 1.5+
za 7 baniek, 2200pln, ciepać ?
5
Bez podpałki z tą Islandią...ja wiem, że ograli Angoli ale Francja wygra. Francja nie gra tak fatalnie jak Anglia. Także pomyśl...
1
dokładnie 2 lata temu na Camp Nou kupiłem meczowke za 120 euro, więc jakoś słabo z tym 300 ZŁOTYCH powiadasz...
PS: Nie mylić koszulki, Stadium z Match. Bo to inne bajki.
1
Z calym ogromnym szacunkiem, żart, prawda ?
2
Czyli można sie spodziewać dwa razy większej liczy estelad :)
3
A to s**a !
0
Co to juz koniec live transmisji z celebracji ? Camp Nou w tym roku nie będzie ?
0
Jak to z tą fetą mistrzowską ? Kiedy ?
0
Jest mecz Barcy w eleven. Jest ramowka na fb
13
4 może i nie, ale 2 na pewno i otwórzcie w końcu co niektórzy oczy bo jesteście zaślepieni aż czasami robi sie słabo.
0
Macie jakies info czy Aduriz zagra z levante ? Jakies źrodełko z informacja...Z Atletico pauzował za kartki ?
5
Wy zapominacie ze Verma nie jest w kadrze.
1
Przypomnijcie mi...mieliśmy 12 punktów przewagi nad drugim Atletico ?
4
nie stawiłbym nawet 1 zl...a postawiłbym milion, że nie wejdzie...MU, Lester, Liverpool. To takie proste i normalne, że nie bedzię 3x 1, 1, 1.