kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2:0 by im wystarczyło do awansu
1
no i dobrze stawianie autobusu to "zabijanie" footballu :P
0
Kupno reusa i wypozyczenie go na pol sezonu bylo by dobrym posunieciem bo borussia raczej w tym sezonie nie zakwalifikuje sie do LM i jak by wrocil w lutym to mogl by pomoc barcie wlasnie w LM
0
Gdyby mata był grał lepiej w odbiorze piłki i presingu to wtedy tak :P
0
nie tak ja zniszczył Torresa i Mandziukica w Pucharze Króla :D
0
Bd mecz barcy z elche na tvp sport? :D
0
Marc musi garc !!!
1
Ej przypomnijcie mi za ile Douglas został kupiony ?
1
Lol rakitic gdzieś po skształt lata 0 sroka pola.W drugej musi wejść xavi
1
Ok dzięki wielkie :D
1
Są juz składy ? :D
0
Bedzie transmisja na youtube ?
0
bedzie transmisja na yt ?? :D
0
I deulofeu :D
0
bedzie transmisja meczu barcy na yt ? :D
2
messi z dan andresem rozumieja sie bez słów :D
0
broni tytoń ? :D
1
i własnie tego w barcie zabrakło był niedoceniany :/
0
jak narazie pozytywnie zaskakuje :D
0
widac gimby maja konta na yt :D
0
prawie tyle odc co moda na sukces :d
0
thx wielkie :D
0
koledzy zapodajcie jaka transmisje plis :D
0
destro skąd masz takie info ?
0
i w dodatku milana na rękach :D
0
Henry95 gdzie to wyczytałes ?
0
Z dziewiatka? To znaczy ze transfer alexisa do arsenalu jest juz przesadzony :(
0
Powiem tak suarez najpierw do psychologa później do barcy :D
0
czekałem na takiego newsa :D
3
i jedz lays'y :D