1

2:0 by im wystarczyło do awansu

1

no i dobrze stawianie autobusu to "zabijanie" footballu :P

0

Kupno reusa i wypozyczenie go na pol sezonu bylo by dobrym posunieciem bo borussia raczej w tym sezonie nie zakwalifikuje sie do LM i jak by wrocil w lutym to mogl by pomoc barcie wlasnie w LM

0

Gdyby mata był grał lepiej w odbiorze piłki i presingu to wtedy tak :P

0

nie tak ja zniszczył Torresa i Mandziukica w Pucharze Króla :D

0

Bd mecz barcy z elche na tvp sport? :D

0

Marc musi garc !!!

1

Ej przypomnijcie mi za ile Douglas został kupiony ?

1

Lol rakitic gdzieś po skształt lata 0 sroka pola.W drugej musi wejść xavi

1

Ok dzięki wielkie :D

1

Są juz składy ? :D

0

Bedzie transmisja na youtube ?

0

bedzie transmisja na yt ?? :D

0

I deulofeu :D

0

bedzie transmisja meczu barcy na yt ? :D

2

messi z dan andresem rozumieja sie bez słów :D

0

broni tytoń ? :D

1

i własnie tego w barcie zabrakło był niedoceniany :/

0

jak narazie pozytywnie zaskakuje :D

0

widac gimby maja konta na yt :D

0

prawie tyle odc co moda na sukces :d

0

thx wielkie :D

0

koledzy zapodajcie jaka transmisje plis :D

0

destro skąd masz takie info ?

0

i w dodatku milana na rękach :D

0

Henry95 gdzie to wyczytałes ?

0

Z dziewiatka? To znaczy ze transfer alexisa do arsenalu jest juz przesadzony :(

0

Powiem tak suarez najpierw do psychologa później do barcy :D

0

czekałem na takiego newsa :D

3

i jedz lays'y :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?