kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niewiecie kiedy deulofeu wraca ? :D
0
Real madryt castilla na spadku
0
moze lepiej zeby tego zdj w galerii nie było :D xD
0
ma ktos moze skrót meczu ? :D
0
no to teraz martino bd miał ból głowy jak zestawic linie ataku na atletico :D
0
troche z innej beczki tak pisze przeglad sportowy HISZPANIA Barcelona jest zainteresowana Nemanją Vidiciem - podaje "Mundo Deportivo". Serbski obrońca nie przedłuży kontraktu z Manchesterem United i, wedle słów jego agenta, najlepiej zrobiłaby mu zmiana otoczenia. Nazwisko Vidicia już nie raz było łączone z katalońskim klubem.
0
dzieki wielki :D
0
witam ma ktos moze link do transmisji meczu ?
0
w Barcie po odejsciu VV bedzie miał pewne miejsce w bramce a jesli chodzi o arsenal czy juve to szczesny i buffon w dobrej foemie, nie wiem czy przebił by sie do pierwszej 11-stki
0
song kto ci ubiera? jacyków? :D
0
ja głosowałem już z trzech przeglądarek :D
0
magiczny717 obudz sie nie gramy z cordobą :D
0
mozna było by tez wyprubowac dongu na szpicy
0
i barta za pique
0
jedna drobna korekta w składzie sergi roberto za xaviego
0
http://www.meczyki.pl/skroty/31160/kamerun_tunezja_41.html skrót meczu kamerun tunezia
0
dobrze ze mozemy trafic na atletico czy real dopiero w finale
0
a ramosowi to proponuje masc na ból dupy :D
0
a moze rasiak wysoki dobrze gra głową :D
0
bartra jest w swietnej dyspozycji. varane who ? :D :D
0
z innej beki według orange sport puyol ma byc w kadrze na mecz z celitikiem !!!!
0
dzieki wielkie :D
0
po 3 pkt i zero z tyłu :D
0
ma ktos sktót meczu ? :D
0
ma ktos link do multi ligi mistrzów ??
0
moje tez
0
Neymar za pedro
0
a tello z 27 i alves z 22
0
fabs maesteo :D
0
6 !!!!!