0

niewiecie kiedy deulofeu wraca ? :D

0

Real madryt castilla na spadku

0

moze lepiej zeby tego zdj w galerii nie było :D xD

0

ma ktos moze skrót meczu ? :D

0

no to teraz martino bd miał ból głowy jak zestawic linie ataku na atletico :D

0

troche z innej beczki tak pisze przeglad sportowy HISZPANIA Barcelona jest zainteresowana Nemanją Vidiciem - podaje "Mundo Deportivo". Serbski obrońca nie przedłuży kontraktu z Manchesterem United i, wedle słów jego agenta, najlepiej zrobiłaby mu zmiana otoczenia. Nazwisko Vidicia już nie raz było łączone z katalońskim klubem.

0

dzieki wielki :D

0

witam ma ktos moze link do transmisji meczu ?

0

w Barcie po odejsciu VV bedzie miał pewne miejsce w bramce a jesli chodzi o arsenal czy juve to szczesny i buffon w dobrej foemie, nie wiem czy przebił by sie do pierwszej 11-stki

0

song kto ci ubiera? jacyków? :D

0

ja głosowałem już z trzech przeglądarek :D

0

magiczny717 obudz sie nie gramy z cordobą :D

0

mozna było by tez wyprubowac dongu na szpicy

0

i barta za pique

0

jedna drobna korekta w składzie sergi roberto za xaviego

0

0

dobrze ze mozemy trafic na atletico czy real dopiero w finale

0

a ramosowi to proponuje masc na ból dupy :D

0

a moze rasiak wysoki dobrze gra głową :D

0

bartra jest w swietnej dyspozycji. varane who ? :D :D

0

z innej beki według orange sport puyol ma byc w kadrze na mecz z celitikiem !!!!

0

dzieki wielkie :D

0

po 3 pkt i zero z tyłu :D

0

ma ktos sktót meczu ? :D

0

ma ktos link do multi ligi mistrzów ??

0

moje tez

0

Neymar za pedro

0

a tello z 27 i alves z 22

0

fabs maesteo :D

0

6 !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?