0

Jest nasz !!!

0

Czemu odzeszłeś Yaya czemu!!!!

0

transfery na następny sezon według mnie: Alba Adrian Verthongen

0

polokolo weź się ogarnij !!

0

Nie wiem jak wy ale do mnie to jeszcze nie dochodzi że pep odchodzi

0

Ale będzie imprezka !!! najlepszego Cesc

0

Bardzo dobry zawodnik!!! W rewanżowym mecz LM jak pierwsz nie czając sie wzią piłke i strzelił karnego. Ja bym sie spalił

0

nigdy !!!!!!!!!!!!!!!

0

no chciałbym żeby przeszedł :)

0

Pomimo wszystko nie,jest za stary co najwyżej przydał by sie na jeden sezon

0

Gracies pep!

0

komentator the best

0

na zaras zasysam ma samsunga galxay mini :)

0

he he mina krysi bezcenne

0

real valencia 0 0 :)

0

np. puyol po złamaniu nogi: to lekkie zwichniecie :) twardziel z niego

0

teraz licze na valencie :)

0

macie jakieś wideo??

0

Mam pecha na ósmą jest w kościele :(

0

czekam el guaje czekam!!!!

0

jedna zmiana iniesta za thiago i bedzie git

0

bedzie trudon

0

bedzie trudno ale damy rade :)

0

szczerze lol

0

koniec tematu nie chce go u nas i tyle

0

jeee narescie afellay wrócił

0

uuf

0

ale puyol miał piękne te 1,5 rólety!!

0

aa przypominają mi sie żółwie ninja

0

co za szczęście ufffffff..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?