kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest nasz !!!
0
Czemu odzeszłeś Yaya czemu!!!!
0
transfery na następny sezon według mnie: Alba Adrian Verthongen
0
polokolo weź się ogarnij !!
0
Nie wiem jak wy ale do mnie to jeszcze nie dochodzi że pep odchodzi
0
Ale będzie imprezka !!! najlepszego Cesc
0
Bardzo dobry zawodnik!!! W rewanżowym mecz LM jak pierwsz nie czając sie wzią piłke i strzelił karnego. Ja bym sie spalił
0
nigdy !!!!!!!!!!!!!!!
0
no chciałbym żeby przeszedł :)
0
Pomimo wszystko nie,jest za stary co najwyżej przydał by sie na jeden sezon
0
Gracies pep!
0
komentator the best
0
na zaras zasysam ma samsunga galxay mini :)
0
he he mina krysi bezcenne
0
real valencia 0 0 :)
0
np. puyol po złamaniu nogi: to lekkie zwichniecie :) twardziel z niego
0
teraz licze na valencie :)
0
macie jakieś wideo??
0
Mam pecha na ósmą jest w kościele :(
0
czekam el guaje czekam!!!!
0
jedna zmiana iniesta za thiago i bedzie git
0
bedzie trudon
0
bedzie trudno ale damy rade :)
0
szczerze lol
0
koniec tematu nie chce go u nas i tyle
0
jeee narescie afellay wrócił
0
uuf
0
ale puyol miał piękne te 1,5 rólety!!
0
aa przypominają mi sie żółwie ninja
0
co za szczęście ufffffff..