0

nie no dajcie se siana ze raz mu niewyszło nie powinno sie go skazywac naporaszke.A z tym pele to sie zgodze

0

to stare zdjecie to nie nowy fryz

0

to znaczy Dużo Sił Guaje

0

u bedzie sie działo

0

warzne ze jest usmiech na twarzy :)

0

fuck czemu

0

haha

0

0

ael wolałby aby xavi dostał

0

messi dostanie na bank

0

tak bedzie na bernabeu czuje to

0

dobrze ze to nic powarznego

0

carles graj dla nas do upadłego

0

brameczke wczoraj piekna strzelił niema co

0

kur....... najpierw abidal teraz on świat jest niesprawiedliwy
ale mam nadzieje że powtórzy sie to co stało sie z abim

WRACAJ JESTES POTRZEBNY

0

damy rade jest cesc


moj typ na mecz
valdes
montoya piqe puyol abidal
busqets/masche
xavi cesc
alexis messi villa

0

chyba montoya

0

supcio

0

bravo

0

mnie to już znudziło

0

alba będzie tanszy

garhet do nas nie pasuje

0

dobrze że jest wygrana

0

Trudno bedzie w kraju basków zawsze mieliśmy problemy.

0

niemożemy go sprzedac!!!!!!!!!!Z nim podobnie będzie jak z Thiago Pep dał mu szanse a teraz prawie gra w pierwszym składzie. To jest nieoszlifowany diament.

0

alves tylko 4???

0

mój typ na mecz
valdes
alves piqe puyol abidal
busqets
iniesta xavi
alexis villa
messi

lub Cuenca za alexsia
albo adriano za ville

0

uu łysy cesc tego jeszcze nie było

0

jak można byc takim baranem nie znam takiego człowieka który mógłby powiedziec cos takiego publicznie. poprostu chamstwo i oby milan spadł z serie A

0

alves potrafi strzelac piękne gole przypomina mi się mecz z getafe w zeszłym sezonie/ gdzie strzelił cudownego gola w wygranym meczu 2:1. A co do meczu moim zdaniem grali super.

0

yea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?