kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie no dajcie se siana ze raz mu niewyszło nie powinno sie go skazywac naporaszke.A z tym pele to sie zgodze
0
to stare zdjecie to nie nowy fryz
0
to znaczy Dużo Sił Guaje
0
u bedzie sie działo
0
warzne ze jest usmiech na twarzy :)
0
fuck czemu
0
haha
0
0
ael wolałby aby xavi dostał
0
messi dostanie na bank
0
tak bedzie na bernabeu czuje to
0
dobrze ze to nic powarznego
0
carles graj dla nas do upadłego
0
brameczke wczoraj piekna strzelił niema co
0
kur....... najpierw abidal teraz on świat jest niesprawiedliwy
ale mam nadzieje że powtórzy sie to co stało sie z abim
WRACAJ JESTES POTRZEBNY
0
damy rade jest cesc
moj typ na mecz
valdes
montoya piqe puyol abidal
busqets/masche
xavi cesc
alexis messi villa
0
chyba montoya
0
supcio
0
bravo
0
mnie to już znudziło
0
alba będzie tanszy
garhet do nas nie pasuje
0
dobrze że jest wygrana
0
Trudno bedzie w kraju basków zawsze mieliśmy problemy.
0
niemożemy go sprzedac!!!!!!!!!!Z nim podobnie będzie jak z Thiago Pep dał mu szanse a teraz prawie gra w pierwszym składzie. To jest nieoszlifowany diament.
0
alves tylko 4???
0
mój typ na mecz
valdes
alves piqe puyol abidal
busqets
iniesta xavi
alexis villa
messi
lub Cuenca za alexsia
albo adriano za ville
0
uu łysy cesc tego jeszcze nie było
0
jak można byc takim baranem nie znam takiego człowieka który mógłby powiedziec cos takiego publicznie. poprostu chamstwo i oby milan spadł z serie A
0
alves potrafi strzelac piękne gole przypomina mi się mecz z getafe w zeszłym sezonie/ gdzie strzelił cudownego gola w wygranym meczu 2:1. A co do meczu moim zdaniem grali super.
0
yea