kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BEZ KOMENTARZA !! ;D
0
dobra wiadomosć a tak na marginiesie eric podpisał kontrakt z adidas? :)
bo widze ze ma koreczki F50
0
oby barta zagrał z deportivo :) w koncu młodzież musi sie wyszumieć :PP
0
Atletico Madrid 1 - 1 Malaga
0
jak nie daj boże stracimy punkty i tak bedziemy miec duż przewage :) Visca el Barça!
0
tylko obt gerard był gotowy na GD
0
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/23498,dobre-wiesci-w-sprawie-puyola
0
MVP yea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
szkoda ze villa nie gra :(
0
100 lat!!!
0
mam nadzieje ze alex zagra :)
0
Mordorowi zanczy ze z mordoru są :)
0
nawet niewiedziałem ze leo mial kiedys korki z nike :)
0
ufff bo myslałem ze
bedzie tak jak rok temu :)
0
Dzieki niemu puchar ligi powróci na Camp Nou :)
0
piekny gol thiago na 1 1
0
podobno miał byc mecz na polsacie sport ale dzis patrze na program a tam koszykowka polska łotwa
0
zajechało strasburgerem :D
0
kamilxd32 dobrze słyszałeś :)
0
Leo dla byle kogo wywiadu nie udziela :D
0
tomecek.b, Thiago Silva przedłurzył kontrakt z ac milanem
0
moim zdaniem Xavi grał lepiej
0
matiaszek z Fabregasem było podobnie :)
0
wszystkiego naj leo :)
0
hehe a tito miał fryz :)
0
W porzo gościu!!!
PS :Fajne słuchawki :)
0
NIECH TA 7 PRZYNIESIE MU SZCZESCIE JAK DAVIDOWI NA ME 2008
0
według mnie hiszpania powinna zagrać takim składem na euro:
Casillas
Ramos Pique Martinez Alba
Busi Xavi
Iniesta Silva
Torres Pedro
0
Brawa dla tego piłkarza !!!!
Ps A euro odbijesz sobie w 2014 :)
0
Stroje to drobiazg ważne że by grac tak jak pod wodzą pep'a.