0

BEZ KOMENTARZA !! ;D

0

dobra wiadomosć a tak na marginiesie eric podpisał kontrakt z adidas? :)
bo widze ze ma koreczki F50

0

oby barta zagrał z deportivo :) w koncu młodzież musi sie wyszumieć :PP

0

Atletico Madrid 1 - 1 Malaga

0

jak nie daj boże stracimy punkty i tak bedziemy miec duż przewage :) Visca el Barça!

0

tylko obt gerard był gotowy na GD

0

MVP yea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

szkoda ze villa nie gra :(

0

100 lat!!!

0

mam nadzieje ze alex zagra :)

0

Mordorowi zanczy ze z mordoru są :)

0

nawet niewiedziałem ze leo mial kiedys korki z nike :)

0

ufff bo myslałem ze
bedzie tak jak rok temu :)

0

Dzieki niemu puchar ligi powróci na Camp Nou :)

0

piekny gol thiago na 1 1

0

podobno miał byc mecz na polsacie sport ale dzis patrze na program a tam koszykowka polska łotwa

0

zajechało strasburgerem :D

0

kamilxd32 dobrze słyszałeś :)

0

Leo dla byle kogo wywiadu nie udziela :D

0

tomecek.b, Thiago Silva przedłurzył kontrakt z ac milanem

0

moim zdaniem Xavi grał lepiej

0

matiaszek z Fabregasem było podobnie :)

0

wszystkiego naj leo :)

0

hehe a tito miał fryz :)

0

W porzo gościu!!!

PS :Fajne słuchawki :)

0

NIECH TA 7 PRZYNIESIE MU SZCZESCIE JAK DAVIDOWI NA ME 2008

0

według mnie hiszpania powinna zagrać takim składem na euro:

Casillas
Ramos Pique Martinez Alba

Busi Xavi
Iniesta Silva
Torres Pedro

0

Brawa dla tego piłkarza !!!!

Ps A euro odbijesz sobie w 2014 :)

0

Stroje to drobiazg ważne że by grac tak jak pod wodzą pep'a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?