kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To super wiadomośc , dobrze że nieoddaliśmy go za darmo , dobra robota zarządu. :) :)
0
zgodze sie z nim w stu procętach :)
0
ten niemiec to chyba moja jakas rodzina !! :) :)
to samo bym zrobił
0
Super news !!!!
Wracaj czekamy!!
0
czemu znowu Pinto
0
Zróbmy to
0
golll real przegrywa
0
musimy wygrac
0
NekroLeo
dobrze gadasz
0
oby tak było tym razem chce aby został naszym Fergusonem :):):)
0
szczeże ?? lol
0
niema co musimy w niedzielę pokonac Mallage
0
wracaj guaje
0
spoko
0
VEB
0
mam pytanie czego jutro ma bronić Pinto a nie Valdes???
0
kur....
znowu kontuzje
0
tomcio masz racje
0
plota
0
oooooooooooo
0
bijemy rekordy
0
szczerze żal mi go
0
uuuuffff odethłem
0
sry adrianM gdzie to przeczytałeś???
0
kacperFCB serio???
gdzie to czytałeś??
0
przypadkiem to ty sie urodziłeś
0
Nieździwie się jak za kilka lat jakiś polak będzie grał dla blaugrany
0
gówno w dupie
0
Che Guevara zgodze się z tobą
0
to pierwszy i zarazem duży krok wprzud dużo sił Guaje