0

To super wiadomośc , dobrze że nieoddaliśmy go za darmo , dobra robota zarządu. :) :)

0

zgodze sie z nim w stu procętach :)

0

ten niemiec to chyba moja jakas rodzina !! :) :)
to samo bym zrobił

0

Super news !!!!
Wracaj czekamy!!

0

czemu znowu Pinto

0

Zróbmy to

0

golll real przegrywa

0

musimy wygrac

0

NekroLeo

dobrze gadasz

0

oby tak było tym razem chce aby został naszym Fergusonem :):):)

0

szczeże ?? lol

0

niema co musimy w niedzielę pokonac Mallage

0

wracaj guaje

0

spoko

0

VEB

0

mam pytanie czego jutro ma bronić Pinto a nie Valdes???

0

kur....

znowu kontuzje

0

tomcio masz racje

0

plota

0

oooooooooooo

0

bijemy rekordy

0

szczerze żal mi go


0

uuuuffff odethłem

0

sry adrianM gdzie to przeczytałeś???

0

kacperFCB serio???

gdzie to czytałeś??

0

przypadkiem to ty sie urodziłeś

0

Nieździwie się jak za kilka lat jakiś polak będzie grał dla blaugrany

0

gówno w dupie

0

Che Guevara zgodze się z tobą

0

to pierwszy i zarazem duży krok wprzud dużo sił Guaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?