0

za arbeloa azpilicueta

0

puyol - terminator wierze ze szybko sie wykuruje i wróci na psg

0

mogło być gorzej :P

0

najlepszy mecz sezonu :D

0

alexis chyba sie przebudził :D

0

Do boju !!!!! Vamos!!!

0

prawie 4:4

0

poprzeczka

0

4:3

0

G. Deulofeu
L. Alberto

J.M. Dongou
S.E. Arauj

0

obyśmy dzis zagrali na zero z tyłu :P

0

właśnie Ratamahatta ma racje

0

chelsea na 1 hahahah

0

http://www.fcbarcelona.es tu jest skład
El Barça sale con Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro y Messi

0

plota

0

oczojebna ta koszulka :D

0

ale widać że niemiec :)

0

w temacie figo brak mi słów.

0

na polsat sport news bedzie mecz Holandia - Włochy a nie Anglia-Brazyli http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Polsat-Sport-News

0

reklama z fabsem

0

dobrze gada polac mu !!

0

ooo Azpilicueta

0

oby strzelał jak jego tato :)

0

MVP !!!

0

to dla milana

0

villa za fabsa w drugiej połowie

0

pedroooooooo

0

do boju !!!!!!!!

0

o w niedziele o 12 00 bede oglądał mecz przy schabowym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?