kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za arbeloa azpilicueta
0
puyol - terminator wierze ze szybko sie wykuruje i wróci na psg
0
mogło być gorzej :P
0
najlepszy mecz sezonu :D
0
alexis chyba sie przebudził :D
0
Do boju !!!!! Vamos!!!
0
prawie 4:4
0
poprzeczka
0
4:3
0
G. Deulofeu
L. Alberto
J.M. Dongou
S.E. Arauj
0
obyśmy dzis zagrali na zero z tyłu :P
0
właśnie Ratamahatta ma racje
0
chelsea na 1 hahahah
0
http://www.fcbarcelona.es tu jest skład
El Barça sale con Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro y Messi
0
plota
0
oczojebna ta koszulka :D
0
ale widać że niemiec :)
0
w temacie figo brak mi słów.
0
na polsat sport news bedzie mecz Holandia - Włochy a nie Anglia-Brazyli http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Polsat-Sport-News
0
0
dobrze gada polac mu !!
0
ooo Azpilicueta
0
\http://allegro.pl/s-koszulka-barca-champions-league-chelsea-bayern-i2917238021.html :D
0
oby strzelał jak jego tato :)
0
MVP !!!
0
to dla milana
0
villa za fabsa w drugiej połowie
0
pedroooooooo
0
do boju !!!!!!!!
0
o w niedziele o 12 00 bede oglądał mecz przy schabowym :)