0

mam pytanie czy iniesta zagra od pierwszej minuty??

0

3:0 messi x2, villa x1

0

no szkoda szkoda gdyby była jakaś kontuzja przydałby sie

0

0

no był by godnym następcą Valdesa jest młody utalentowany podobnie jak david de gea , który zastąpił van der sara

0

no masch i busi grali zarąbiscie

0

spoko

0

szkody bo iniesty tez niema ale za to mamy thiago i mozemy zagrac systemem 4 3 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?