kubax911
Dołączył/a: styczeń 2011
Ruszelczyce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam pytanie czy iniesta zagra od pierwszej minuty??
0
3:0 messi x2, villa x1
0
no szkoda szkoda gdyby była jakaś kontuzja przydałby sie
0
0
no był by godnym następcą Valdesa jest młody utalentowany podobnie jak david de gea , który zastąpił van der sara
0
no masch i busi grali zarąbiscie
0
spoko
0
szkody bo iniesty tez niema ale za to mamy thiago i mozemy zagrac systemem 4 3 3