kubaz1999
Dołączył/a: marzec 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Manchester City gra dobrze w Anglii , nie ma szans na LM . Powiedz mi kiedy ostatni raz byli w 1/8?
0
Wiem , ze to odbiega od tematu posta , ale czy wie ktos z was kiedy po raz ostatni wygralismy z druzyna klasy swiatowej? Rok 2011- przegralismy i remis z Chelsea Rok 2012- Bayernu chyba nikomu przpominac nie trzeba a zwroccie jeszcze uwage ze z PSG wcale nie pokonalismy , 2 remisy ,lepszy bilans i przeszlismy dalej Rok2013- Manchesteru City nie zaliczalbym do druzyny walczacej i puchar ligi mistrzow , a z kolei z Atletico przegralismy i remis Rok 2014-przegrana z PSG ... ludzie popatrzcie jedyny rywal swaitowej klasy ktorego mozemy ograc to Real bo mierzymy sie z nim ok.5 razy w ciagu roku . Przeciez z Atletico od czasu kiedy graja super pilke tez nie wygralismy . Przeanalizujcie to sobie to sie sami dowiecie Ze pokonac mozemy tylko Real i to w lidze . Smutne ,ale prawdziwe :c
0
czemu Rakitic nie jest powołany ?
1
Jako czerwony powinna być chyba skuteczność , przecież te wszystkie sytuacje Messiego, Munira, Rakiticia to szkoda gadać. Nie rozumiem czemu akurat my mamy zawsze taką słabą skuteczność. Czy to naprawdę tak trudno trafić w bramkę?
6
"Rakitic wprowadził do naszej gry tak dawno niewidziane elementy jak: strzały z dystansu, walkę, ofiarność i poświęcenie"
co do strzalow sie zgodze , ale wydaje mi sie ze w zeszlym sezonie jeden zawodnik charakteryzowal sie duza ofiarnoscia i poswieceniem a byl to Alexis
0
Czemu my musimy zawsze spieprzyc tyle sytuacji. Skutecznosc to byla zawsze nasza slaba strona
0
Munir jest lewonozny ?
1
Wie ktoś czy będzie w nc coś na zasadzie multiliga , że co jakis czas pokazują inne spotkanie w LM ?
0
ten Munir ... dobry jest :P
0
podanie Iniesty mijające linię obtony i lob Neymara nad bramkarzem
0
Masche po profesorsku
1
NEYMAR !!! cudowne podanie od INIesTY
0
przepraszam za wyrażenie , ale o KU*WA
1
a cała akcja wzięła się od przejęcia Rakitica w środku pola
1
0
co będzie teraz?
0
Deulofeu gra lepiej niż Pedro , wolałbym żeby On grał w pierwszych miesiącach gdyby Suarezowi nie zmniejszono kary
2
Dobra obrona Masip , tak trzymać . będzie bramkarz numer 1
1
niestety , ale tez mi się tak wydaje
2
ehh... poki co gra Barcy wyglada jak w zeszłym sezonie , czyli bez pomysłu , wymienianie piłki w obronie . Mam nadzieję , że to dlatego bo nie ma jeszcze wszystkich z podstawowej 11
0
Brawo Bravo
0
Ma ktoś może informację ile Messi przebiegł w tym meczu?
4
"El Niño Maravilla doskonale wie, że w londyńskim zespole rządzi Wenger i jest to jedyna osoba, jaką musi przekonać, aby wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce."
czyżby kolejna aluzja do tego ,że w Barcelonie większą władzę niż trener mają zawodnicy!?
5
Dzięki za walkę i nieustającą wiarę do końca ,Ty jako jedyny ją miałeś w zeszłym sezonie. Powodzenia w Arsenalu.Mam nadzieję , że kiedyś do nas wrócisz :)
0
To jest ta różnica między Barceloną ,a innym klubami . Bravo napisał piękny list do Realu Sociedad widać ,że traktował klub i kibiców z szacunkiem i będzie wspominał lata gry dla tej drużyny jak najlepiej ,a teraz porównajmy zawodników Barcelony ,którzy odeszli Ibrahimović,Villa,Alexis czy ,któryś z nich napisał podobny list?Nie! i nikt nie napisze widać jak wszystkim się podoba nasz zarząd i atmosfera niektórzy nawet proszą o transfer
10
jeżeli sam chciał odejść to nie ma sprawy , ale jesli zarząd Go wykopał to była to bardzo zła decyzja . To bylo jego marzenie grać w Barcelonie i zawsze dawał z siebie wszystko , był naszym walczakiem po to ,aby dalej realizować swoje marzenia . szkoda mi Go bo jak się może czuć gdy po takim świetnym sezonie zarząd się go pozbywa . Nie zdziwię się , gdy w LM strzeli na gola i się będzie cieszył jak Villa za to Davida znienawidziłem , ale teraz bym go zrozumiał Alexisa też
2
czemu wszyscy zapominacie o Hummelsie ? młody, wysoki , nie popełnia błędów i przede wszystkim strzela gole , kogoś takiego potrzebujemy
0
o kurwa jaki gol
0
pewnie sie skonczy 4-1 i wszyscy będą mysleli ze mecz bez problemow a wcale nie , a tu trzeba coś zmienić - TRZEBA
0
legenda :D