0

Bo Manchester City gra dobrze w Anglii , nie ma szans na LM . Powiedz mi kiedy ostatni raz byli w 1/8?

0

Wiem , ze to odbiega od tematu posta , ale czy wie ktos z was kiedy po raz ostatni wygralismy z druzyna klasy swiatowej? Rok 2011- przegralismy i remis z Chelsea Rok 2012- Bayernu chyba nikomu przpominac nie trzeba a zwroccie jeszcze uwage ze z PSG wcale nie pokonalismy , 2 remisy ,lepszy bilans i przeszlismy dalej Rok2013- Manchesteru City nie zaliczalbym do druzyny walczacej i puchar ligi mistrzow , a z kolei z Atletico przegralismy i remis Rok 2014-przegrana z PSG ... ludzie popatrzcie jedyny rywal swaitowej klasy ktorego mozemy ograc to Real bo mierzymy sie z nim ok.5 razy w ciagu roku . Przeciez z Atletico od czasu kiedy graja super pilke tez nie wygralismy . Przeanalizujcie to sobie to sie sami dowiecie Ze pokonac mozemy tylko Real i to w lidze . Smutne ,ale prawdziwe :c

0

czemu Rakitic nie jest powołany ?

1

Jako czerwony powinna być chyba skuteczność , przecież te wszystkie sytuacje Messiego, Munira, Rakiticia to szkoda gadać. Nie rozumiem czemu akurat my mamy zawsze taką słabą skuteczność. Czy to naprawdę tak trudno trafić w bramkę?

6

"Rakitic wprowadził do naszej gry tak dawno niewidziane elementy jak: strzały z dystansu, walkę, ofiarność i poświęcenie"

co do strzalow sie zgodze , ale wydaje mi sie ze w zeszlym sezonie jeden zawodnik charakteryzowal sie duza ofiarnoscia i poswieceniem a byl to Alexis

0

Czemu my musimy zawsze spieprzyc tyle sytuacji. Skutecznosc to byla zawsze nasza slaba strona

0

Munir jest lewonozny ?

1

Wie ktoś czy będzie w nc coś na zasadzie multiliga , że co jakis czas pokazują inne spotkanie w LM ?

0

ten Munir ... dobry jest :P

0

podanie Iniesty mijające linię obtony i lob Neymara nad bramkarzem

0

Masche po profesorsku

1

NEYMAR !!! cudowne podanie od INIesTY

0

przepraszam za wyrażenie , ale o KU*WA

1

a cała akcja wzięła się od przejęcia Rakitica w środku pola

1

0

co będzie teraz?

0

Deulofeu gra lepiej niż Pedro , wolałbym żeby On grał w pierwszych miesiącach gdyby Suarezowi nie zmniejszono kary

2

Dobra obrona Masip , tak trzymać . będzie bramkarz numer 1

1

niestety , ale tez mi się tak wydaje

2

ehh... poki co gra Barcy wyglada jak w zeszłym sezonie , czyli bez pomysłu , wymienianie piłki w obronie . Mam nadzieję , że to dlatego bo nie ma jeszcze wszystkich z podstawowej 11

0

Brawo Bravo

0

Ma ktoś może informację ile Messi przebiegł w tym meczu?

4

"El Niño Maravilla doskonale wie, że w londyńskim zespole rządzi Wenger i jest to jedyna osoba, jaką musi przekonać, aby wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce."
czyżby kolejna aluzja do tego ,że w Barcelonie większą władzę niż trener mają zawodnicy!?

5

Dzięki za walkę i nieustającą wiarę do końca ,Ty jako jedyny ją miałeś w zeszłym sezonie. Powodzenia w Arsenalu.Mam nadzieję , że kiedyś do nas wrócisz :)

0

To jest ta różnica między Barceloną ,a innym klubami . Bravo napisał piękny list do Realu Sociedad widać ,że traktował klub i kibiców z szacunkiem i będzie wspominał lata gry dla tej drużyny jak najlepiej ,a teraz porównajmy zawodników Barcelony ,którzy odeszli Ibrahimović,Villa,Alexis czy ,któryś z nich napisał podobny list?Nie! i nikt nie napisze widać jak wszystkim się podoba nasz zarząd i atmosfera niektórzy nawet proszą o transfer

10

jeżeli sam chciał odejść to nie ma sprawy , ale jesli zarząd Go wykopał to była to bardzo zła decyzja . To bylo jego marzenie grać w Barcelonie i zawsze dawał z siebie wszystko , był naszym walczakiem po to ,aby dalej realizować swoje marzenia . szkoda mi Go bo jak się może czuć gdy po takim świetnym sezonie zarząd się go pozbywa . Nie zdziwię się , gdy w LM strzeli na gola i się będzie cieszył jak Villa za to Davida znienawidziłem , ale teraz bym go zrozumiał Alexisa też

2

czemu wszyscy zapominacie o Hummelsie ? młody, wysoki , nie popełnia błędów i przede wszystkim strzela gole , kogoś takiego potrzebujemy

0

o kurwa jaki gol

0

pewnie sie skonczy 4-1 i wszyscy będą mysleli ze mecz bez problemow a wcale nie , a tu trzeba coś zmienić - TRZEBA

0

legenda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?