0

od jakiego słupka ? przecież poprzeczka była 0.o

0

jeeeeeeeeee Puyol 3-0

0

i jeszcze kupić Rasiaka :P

0

przypominacie sobie może jakiś rzut rożny , przy którym Barcelona nie miała problemów ?

0

gdyby on mu tylko dobrze podał ,byłoby 2-2

0

nie rozumiem ich , zamiast podać na drugie skrzydło to oni zagrywają w największy gąszcz i ciągle tracą

0

Alves dobra wrzutka 2/10

0

czy to sa kurwa jakieś jaja ? serio za Alexisa ?

0

widzę , że z wrzutkami uczą się od Alvesa

0

hahahaah jaki lewak

0

taki trochę 2/10 ten mecz

0

ale dzisiaj mają pizdę w tych strzałach :/

0

@ alianta2
Barca bez błędów w defensywie to nie Barca

0

jedyny powód porażki to obecność roury na ławce

0

nie znam takiego zawodnika Tell ?

0

a gdzie Cuenca ?

0

0

A wy już zakładacie ze do realu dzieli nas 15 punktów.przeciez real jeszcze nie gral a potym co pokazuje w tym sezonie wcale nie jest pewne ze jutro wygra

0

Villa bardziej schodzi do środka a Alexis ciągle trzyma się lini autu.nawet obrońcy grają bardziej ofensywnie niż alexis ale wierzę że się przełamie bo przecież był dobry w udinese i w zeszłym sezonie.on sie jeszcze odblokuje i będzie szalał jak Pedro

0

napisali Xavi Alonso to jest Xabi alonso

0

Alexis grał już dobre mecze w Barcelonie ale się trochę pogubi.dostaję piłkę i od razu ją oddaje koledze.albo jest bardzo koleżeński albo zapomniał pojedynków 1 vs 1.szkoda mi go.przecież jest dobry :(

0

czy dobrze mi się wydaję że Cuenca wraca jutro :D.Mam nadzieję że wystąpi już w lidze mistrzów a co dopiero z realem :)

0

tzn.że wróci na real albo ligę mistrzów?

0

Alexis ostatnio daje dupy ale mam nadzieję że się odblokuje

0

powinien grać na szpicy a nie tylko przy linii autu nawet Alves gra bardziej w centrum ale wierzę w niego i wiem że pokaże jeszcze klasę ale trzeba mu dać więcej swobody

0

@leazard
co najwyżej tomahawk a nie tony hawk!

0

z taką drużyną jak Valencia to oczywiste

0

czemu Vilanova konsekwentnie stawia na tello według mnie on jest po prostu słaby.mamy tylu napastników Villa Messi Alexis Pedro przecież Iniesta albo fabregas też mogą gać w napaści więc nie rozumiem czemu stawia na niego on pieprzy większosć sytuacji

0

Decks zgadzam się z toba głównie z tym że Alexis jest treż moim ulubionym piłkarzem.ale nie będę kierował się uczuciami tylko prawdą według mnie on symulował ale co tam się zdarzyło może wiedzieć tylko sam zawodnik my jestesmy prostymi laikami mowimy to co widzielismy moze Alexis chcial się przewrócić ale w tym momencie się poślizgnął na mokrej murawie niewiem.proponuję zakończyć ten temat bo my wszscy się tu kłócimy przecież to jest strona Barcelony to ma nas łączyć.wszystkich kibiców Blaugrany na całym świecie nie mamy się kłócić czy ktoś w Barcelonie się kłóci.ja nie będę dalej drążył tego tematu sam już niewiem co tam widzialem.WIEM TLYKO JEDNO POWINNISMY SIĘ CIESZYĆ MAMY KOLEJNY PUCHAR DO KOLEKCJI A NIE ROZPAMIĘTYWAĆ DO CHOLERY CZY KURDE SYMULOWAŁ CZY NIE!!!!!!!!!!!!!WSZYSCY TERAZ ZACHOWALISMY SIĘ JAK REAL OBRAŻALIŚMY ZDANIE INNYCH

0

sory za to herbalife bo nigdy nie zwracalme uwagi na takie rzeczy a teraz ukurat zauwazylem a jak to napisalem to mi sie cos przypomnialo ze mieli cos takiego.a co do Alexisa kubafcb102,to ty jestes slepy przeciez on sobie sam wygial noge on zatrzymał pilke i juz praktycznie stal w miejscu i wygial sobie noge zobacz jeszce raz ten filmik nie zmienię zdania on symulował i już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?