kubaz1999
Dołączył/a: marzec 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czegoś tu nie rozumiem przecież Alexis strzelił już gola przeciwko realowi w lidze w meczu wygranym przez barce 3-1 to co oni piszą że jescze nie strzelił realowi gola z resza fabregas dokładnie tak samo też strzelił realowi gola w tym samym meczu co Sanchez
0
ja Piernicze ale ich zjechał szacun!
0
Wenger zawsze jeśli chodzi o barcelonę mówi samę dobre i prawdziwe rzeczy i ma racje sądząc po ostatnich wynikach chelsea rzeczywiście moze mieć kłopot ale Wenger znów miał racje ze Barcy słaba strona to defensywa w tym sezonie niestety trochę zawodzi a zwłaszcza Pique ale to już raczej przechodzi jednak mam takie przeczucie ze te 2 mecze z chelsea rozegra rewelacyjnie ale nie chcę zapeszyć jednak kocham barce i obstawiam posiadanie piłki ok.63%dla barcy i wynik stamord bridge chelsea-barca 1-2 i camp Nou barca-chelsea 3-0!Visca el Barca!
0
powiem wam COŚ bo pewnie nie wiecie
Alexis Sanchez
jest najlepszym Pilkarzem na świecie
(no wiadomo za np.messim,maradoną,pele,ronaldo,rooney)i tak dalej to po nich wszystkich najlepszy jest sanchez hahaah
lubię serek!
Vissa el barca ♥♥♥♥♥
0
Real może nas cmoknąć!Barca rządzi w hiszpanii i na świecie a real tylko w klozecie!visca el barca!
0
pomarańczowe może jeszcze w sumie fajne ale niebieskie do d***
0
0
szkoda że tello ni dołączy do pierwszej drużyny
0
bo cuenca alcantara i chodzi o cesca i alexisa?
0
jakich 4 canteranos dołączyło w tym sezonie do pierwszej drużyny/
0
po co pokazują tą informację o kontuzji jak ją już usunęli a sanchez już grał w meczu
0
nie martwi was ostatnio słaba dyspozycja barsy?same remisy messi nie strzelaa(nawet karnych)obrona się myli valdes też to już nie ta sama pika co w zeszłym sezonie