kubaz1999
Dołączył/a: marzec 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy wy też widzicie na rękawie koszulki Xaviego reklamę HERBALIFE trrochę dziwne co nie?
0
kto uważa że Iniesta ma najlepszą technikę w Barcelonie da plus a jeśli nie to niech obejrzy ten fimlik i jeszcze raz się zastanowi http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=hWOaPeBSjSI
0
SYMULACJA JAK BYK ZATRZYMAŁ PIŁKĘ I SAM SOBIE WYGIĄŁ NOGĘ NIE ŁADNE OJ NIE ŁADNIE ALEXIS
0
może macie rację co do Alexisa jest to mój ulubiony zawodnik i trudno mi w to uwierzyc ale rzeczywiście niestety symulował ale co się dzieje że wszyscy tak symulują
00:13
0
obejrzyjcie sobie tą sytuację Alexisa jeszcze raz.wszyscy piszą ze on symulował według mnie on się po prostu poślizgnął.może była mokra trawa przecież przed kazdym meczem jest nawilżana wbiegl na pelnej szybkosci nie zdążył wychamować chcial przelozyc pilke i się poślizgnął uważam że nie powinno byc karnego bo nie było kontaktumiędzy obydwoa zawodnikami ale Alexis tez nie symulował poślizgnął się normalna ludzka rzecz.:)
VeB!!!!!!
0
a czy Villa moze już grać bo w końcu miał być zdrowy już w maju(chyba 19)na liście kontuzjowanych go też nie ma a w springach w ogóle nie bierze udziału
0
ej to strona Barcy nie realu więc pod żadnym pozorem taki komentarz nie mógł się tu znaleźć zminusujcie go wszyscy zdrajca.VeB!
0
ja nie mam w ogóle takiego kanału 387 mam 386 mam 388 ale 387 nie mam juz po przeprogramowaniu
0
będzie na taj niemieckiej stacji na cyfrze+?????????pliss odpiszcie
0
wie ktoś na jakim kanale poleci mecz Raja Club Athletic-FC Barcelona(cyfra+)
0
wie ktoś na jakimm kanale poleci mecz Raja Club Athletic-FC Barcelona(cyfra+):)
0
według mnie Alexis nadaje szybkości akcji zawsze stara się podejść jak nabliżej bramki by samemu strzelić gola lub obsłużyć kolegę.jest szybki ma niezłą technikę i drybling w ataku naprawdę może pomóc Barcelonie.Pamiętacie mecz z realem(niestety przegrany 2:1)Alexis wszedł na boisko i od razu strzelił gola.Ale chyba wszyscy się zgodzą że największym minusem Sancheza są kontuzje :( mial ich dosyć sporo w tym sezonie ale i tak może zaliczyć ten sezon do udanych np.ze względu na to że gra w NAJLEPSZYM KLUBIE ŚWIATA!!!jeśli się ze mną zgadzacie dajcie plus a jeśli nie dajcie minus jestem podatny na krytykę więc nie obraże się jak wszyscy dacie mi minusa kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi.a i jeszcze jedno Alexis Sanchez to mój ulubiony piłkarz świata i według mnie był to najlepszy transfer w ciągu ostatnich lat!:)
0
do ile lat moga grać zawodnicy na igrzyskach do 23? bo ta 4 wymieniona to sami młodzi
0
kim jest pierwszy zawodnik w dolnym rzędzie bo go nie mogę rozpoznać?
0
0
według mnie na zdjęciu koszulki są czarno-czerwone a nie granatowo-czerwone sory pomyłka
0
według mnie na zdjęciu koszulki są czarno-czerwone a nie bordowo-czerwone
0
wyobrażacie sobie Messiego albo którego kolwiek zawodnika Barsy w tym stroju????
0
w tym sezonie to były koszulki które mi się bardzo podobały a te są po prsotu fatalne i nie pasują do barcelony(więcej pasów)VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
9 dni dalej wracaj
0
wie ktoś czemu fabregas nie gra w ostatnich meczach?
0
Będzie mi go brakować.przez cały dzień czuję przgnębienie ale nie wiem czemu ja jescze chyba nie przyjąłem tej wiadomości że ten człowiek odejdzie z funkci trenera barcy.to był wielki człowiek.Zrobił naprawdę bardzo wiele dla Barcy.i nie więrzę że to po prostu ma się tak skończyć wszystko w jeden dzień.po przeczytaniu wiadomosci ze Guardila odchodzi przegrana z chelsea i realem to pikuś
0
ja zgadzam się z constatine16 cuenca nie stwarzał żadnego zagrożenia przegrywał pojedynki 1vs1 z obrońcą i jak dostawał piłki to od razu podawał do innych a asysta to też trochę przypadkowo bo to nie była jego strona jak podawał do busquetsa.ale chociaż za walkę i za to że jest jeszcze młody też dałbym mu 6 albo chociaż 5
0
Pep To dzięki tobie Barca zaczęła grać piękny futbol i pokonywać rywala za rywalem to ty nauczyłeś ich tej klepy.Dziękuję
0
czy wie ktoś czy w polsce wyjdzie albo czy już wyszła bo ta strona coś tam pisała chodzi mi o książkę alexis sanchez historia cracka czy jakoś tak wie ktoś?
0
mój ulubiony zawodnik!
0
za mało ruchu styl Barcy powoli zaczyna nudzić nic nowego i przeciwnicy już to znają niestety!!
0
wydaje mi sie ze ostatnio dzeje sie coś z xavim gdzie te podania z połowy boska w uliczkę?zaczynam się martwić trochę o Barcę ale Affellay już wrócił Pique też powoli wraca do formy villa też niedługo może będzie grał i chelsea barca zmiażdż jak robaka
0
ja obstawiam valdes-alves puyol pique adriano-xavi busquets iniesta-messi alexis cesc
0
a dzięki Marti2801