kubiaxFCB
Dołączył/a: grudzień 2017
Kn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
też mam X2 jak wejdzi egruby hajs w łapach :D
0
Czy ktoś opisze przebieg 1 połowy Jaga-Legia? Kupon w grze i nwm czego się spodziewać :)
1
adidas eqt myślę że najdziesz na wyprzedaży w tej cenie, poza tym bym szukał Asics Keyano ale cieżko w tej cenie :c
0
żużel: Leszno wygra -8,5 kurs 1,7
1
niekoniecznie to było pierwsze powtórzenie ;)
0
mam na jutro pewniaczka tak zwanego. pisać priv!
0
Kursy na Złotą Piłkę: CR 2,10 , Salah 2,50 Leo 4,00 i co mniej ważne De Bruyne i Neymar po 10. Co uważacie?
0
Też Dortmundu nie cierpię za to :)
58
zapowiedź nowego sezonu :)
1
za niski kurs jak dla mnie ;)
0
ja ostatnio w 2014 ale w innych rozgrywkach :D
0
fb :c
0
jak najbardziej, tylko graj z głową
0
podpinam się pod pytanie
0
Leszno Toruń Wrocław Częstochowa
0
ja dalem jeden :)
0
Szybkie pytanie: Na ile oceniacie dzisiejszą grę Luisa, bo póki co to jest maximum 1.5
1
Bayern to raczej śmieszny klubik przy Realu. Podobnie jak PSG-słaba liga
0
Ale Dembele dostał siate od Alby i reakcja Rakiety :D
0
dobry kupon :) ale nie kibicuje osobiście :D
0
Oglądałem mecz dość pijany... może ktoś szybko opisać gre Dembele? Zrówka za was!
0
Na jakiej stronie można sprawdzić zawieszenia/ kontuzje? bo jestem ciekawy sytuacji kadrowej Atletico :)
0
La Ramblo, polećcie jakiś film, jakaś klasyka kina na noc. Dzięki z góry!
0
dziękuje!
0
może ktoś wrzuci jakieś podsumowanie ile minut zagrali nasi zawodnicy podczas tej przerwy? :)
0
ale jakie klub europejski mógłby pozyskać Cr'a bo ja takiego nie widze :D
0
Panowie, w fortunie są promocje i gram bez podatku :) Myśle o stawce 1000zł czyli 350 'bezstresowe' w kieszeni
1
po rozegraniu pierwszego meczu ligowego CR w sezonie 18/19 ;)
0
Wczoraj spodobała mi sie dyskusja na temat faworytów Mundialu to zaczną kolejny temat. Kurs na CR zostanie w Realu Madryt (nie odejdzie w najbliższym okienku) wynosi 1.35... wbrew pozorom WYSOKI ;) Co sądzicie żeby zrobić sobie inwestycję długoterminową bazując na tym zakładzie?
2
lv bet także :)