kubiaxFCB
Dołączył/a: grudzień 2017
Kn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie. Czy umiecie podać osoby nie mające żadnego związku z Portugalią i Realem które podały Ronaldo za najlepszego na świecie?
0
Dla typerów, dzisiejszy pewniak ;)
Espanyol-Fc Barcelona under 3.5 gola kurs ok1.50 POLECAM!
0
Arthur w Barcelonie!
0
Chyba się niestety mylisz :/
7
wyobraźcie sobie Bartre z szybkością Tello...
0
warto próbować, też tak gram ;)
0
Dzisiaj według mnie powinniśmy oszczędzić bocznych obrońców czyli do składu wskakują Digne i Semedo a poza tym niech na ławce zacznie Iniesta, reszta podstawa. Niestety ale nie ma kto zastąpić na chwilę obecną Sergio i Rakiety.
0
wierzę w umiejętności naszych zawodników oraz widzę w miarę przyjemny terminarz meczów ligowych :D
0
tak151515151515znakow
1
to chyba nic gorszego nie mogło się trafić nie? :D plus tylko że w superpucharze z nimi nie zagramy
0
Dybala jest znakomitym piłkarzem którego w miarę łatwo wyciągnąc :/ na Hazarda też ogromne szanse
0
Według was Sevilla jest trudniejsza niż Valencia? jakieś argumenty?
0
Lahoz zrobi wszystko żeby dać Suarezowi lub Albie czerwoną ;)
0
to jest fake!!!
4
niech sobie wyobrazi co czuje mój przyjaciel... fan Arsenalu xd
0
poprowadzi ich do meczu z PSG na sto pro ;)
1
Leganes ma większe szanse na zagranie w Superpucharze Hiszpanii niż Real Madryt XD
0
zaraz minuta Ramosowa! niech uważają!
0
też poprosze ten link
0
wielkie dzięki! Przyda się
0
niby ma to sens ;) zadziałało w Twoim przypadku czy wyczytałeś ten sposób w necie? :D
0
mięły dwa dni
0
Cules, pytanie w sprawie zwrotu spodni z Big stara. Jest taka możliwość, gdy mam paragon lecz odczepiłem te wszystkie 'kartki'?
3
Roberto bardziej przypomina Messiego niż Messi. Szacunek!
1
ten sam uraz co u Umtitiego? Będą 2miesiące czy mniej? :/
1
Ja bym szukał okazyjnie 6s ;) Osobiście jednak posiadam SE i telefon idealny chyba że ktoś lubi duże ekrany.
24
12 RAZY na 13 przypadków FC Barcelona odrabiała straty po porażce 0:1 w pierwszym spotkaniu w dwumeczach w Pucharze Króla.
0
Gomes dostał piłki od Messiego na Bernabeu w grudniu i każdy wie jak to wykorzystał ;)
0
dzięki za wybaczanie, ale nerwy buzują i nawet nie czytałem do końca
0
Jak to jest poważnie to tracę wiarę w ludzkość. Sprzedawać to możesz sobie gwiazdeczkę w białej szacie a nie Leo...