0

Pytanie. Czy umiecie podać osoby nie mające żadnego związku z Portugalią i Realem które podały Ronaldo za najlepszego na świecie?

0

Dla typerów, dzisiejszy pewniak ;)
Espanyol-Fc Barcelona under 3.5 gola kurs ok1.50 POLECAM!

0

Arthur w Barcelonie!

0

Chyba się niestety mylisz :/

7

wyobraźcie sobie Bartre z szybkością Tello...

0

warto próbować, też tak gram ;)

0

Dzisiaj według mnie powinniśmy oszczędzić bocznych obrońców czyli do składu wskakują Digne i Semedo a poza tym niech na ławce zacznie Iniesta, reszta podstawa. Niestety ale nie ma kto zastąpić na chwilę obecną Sergio i Rakiety.

0

wierzę w umiejętności naszych zawodników oraz widzę w miarę przyjemny terminarz meczów ligowych :D

0

tak151515151515znakow

1

to chyba nic gorszego nie mogło się trafić nie? :D plus tylko że w superpucharze z nimi nie zagramy

0

Dybala jest znakomitym piłkarzem którego w miarę łatwo wyciągnąc :/ na Hazarda też ogromne szanse

0

Według was Sevilla jest trudniejsza niż Valencia? jakieś argumenty?

0

Lahoz zrobi wszystko żeby dać Suarezowi lub Albie czerwoną ;)

0

to jest fake!!!

4

niech sobie wyobrazi co czuje mój przyjaciel... fan Arsenalu xd

0

poprowadzi ich do meczu z PSG na sto pro ;)

1

Leganes ma większe szanse na zagranie w Superpucharze Hiszpanii niż Real Madryt XD

0

zaraz minuta Ramosowa! niech uważają!

0

też poprosze ten link

0

wielkie dzięki! Przyda się

0

niby ma to sens ;) zadziałało w Twoim przypadku czy wyczytałeś ten sposób w necie? :D

0

mięły dwa dni

0

Cules, pytanie w sprawie zwrotu spodni z Big stara. Jest taka możliwość, gdy mam paragon lecz odczepiłem te wszystkie 'kartki'?

3

Roberto bardziej przypomina Messiego niż Messi. Szacunek!

1

ten sam uraz co u Umtitiego? Będą 2miesiące czy mniej? :/

1

Ja bym szukał okazyjnie 6s ;) Osobiście jednak posiadam SE i telefon idealny chyba że ktoś lubi duże ekrany.

24

12 RAZY na 13 przypadków FC Barcelona odrabiała straty po porażce 0:1 w pierwszym spotkaniu w dwumeczach w Pucharze Króla.

0

Gomes dostał piłki od Messiego na Bernabeu w grudniu i każdy wie jak to wykorzystał ;)

0

dzięki za wybaczanie, ale nerwy buzują i nawet nie czytałem do końca

0

Jak to jest poważnie to tracę wiarę w ludzkość. Sprzedawać to możesz sobie gwiazdeczkę w białej szacie a nie Leo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?