0

Jak to jest poważnie to tracę wiarę w ludzkość. Sprzedawać to możesz sobie gwiazdeczkę w białej szacie a nie Leo...

0

Nie wiem jak można po tej połowie skrytykować Alenie a wyróżnić Paulinho ;)

2

Wiecie co jest piękne? Zakładam, że Real będzie chciał po nieudanym sezonie zrobić wielkie transfery i w dodatku ich na to stać, ale moim zdaniem skończą tylko na pozyskaniu Kane w miejsce Beznzemy. Wiecie dlaczego? Bo po sprowadzeniu Hazarda lub Dybali Pan The Best nie będzie juz postacią pierwszoplanową ;) Będzie ciekawie!

0

NIe może na 100 procent :)

0

Dziękuje bardzo!

1

Orientujecie się może na jakim etapie są powroty do gry: Cou, Umtitiego i Paco? kiedy można się ich spodziewać?

0

fajnie jakbyś była wolna

0

Fortuna, LV BET, rzadko totolotek

0

u jakiego buka?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jutro proszę o kontakt :)

0

dobrze, czekam ;)

0

Czy jest tu ktoś na plusie z bukmacherki kto stosuje jakieś niekonwencjonalne metody albo gra niezbyt popularne sporty? Chciałbym się wymienić spostrzeżeniami, nie potrzebuję ludzi którzy opierają swoje typy o wiedzę, tylko o matematyke i znają ciekawe rynki :) Czekam na wiadomości

1

ja polecam yerba mate taragui, piję z miodem i jestem zadowolony ale mimo wszystko na pobudzenie kawa lepsza :/ polecam pić w większych ilościach i naprawdę warto zainwestować w matero (kubek) :D pozdrawiam!

22

Jako nowy w tym gronie chciałbym sie z Wami przywitać Zaszczyt dla mnie być w tej bordowo-granatowej spolecznosci!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?