kubiaxFCB
Dołączył/a: grudzień 2017
Kn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to jest poważnie to tracę wiarę w ludzkość. Sprzedawać to możesz sobie gwiazdeczkę w białej szacie a nie Leo...
0
Nie wiem jak można po tej połowie skrytykować Alenie a wyróżnić Paulinho ;)
2
Wiecie co jest piękne? Zakładam, że Real będzie chciał po nieudanym sezonie zrobić wielkie transfery i w dodatku ich na to stać, ale moim zdaniem skończą tylko na pozyskaniu Kane w miejsce Beznzemy. Wiecie dlaczego? Bo po sprowadzeniu Hazarda lub Dybali Pan The Best nie będzie juz postacią pierwszoplanową ;) Będzie ciekawie!
0
NIe może na 100 procent :)
0
Dziękuje bardzo!
1
Orientujecie się może na jakim etapie są powroty do gry: Cou, Umtitiego i Paco? kiedy można się ich spodziewać?
0
fajnie jakbyś była wolna
0
Fortuna, LV BET, rzadko totolotek
0
u jakiego buka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jutro proszę o kontakt :)
0
dobrze, czekam ;)
0
Czy jest tu ktoś na plusie z bukmacherki kto stosuje jakieś niekonwencjonalne metody albo gra niezbyt popularne sporty? Chciałbym się wymienić spostrzeżeniami, nie potrzebuję ludzi którzy opierają swoje typy o wiedzę, tylko o matematyke i znają ciekawe rynki :) Czekam na wiadomości
1
ja polecam yerba mate taragui, piję z miodem i jestem zadowolony ale mimo wszystko na pobudzenie kawa lepsza :/ polecam pić w większych ilościach i naprawdę warto zainwestować w matero (kubek) :D pozdrawiam!
22
Jako nowy w tym gronie chciałbym sie z Wami przywitać Zaszczyt dla mnie być w tej bordowo-granatowej spolecznosci!