kubiaxFCB
Dołączył/a: grudzień 2017
Kn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podatku nie płacę, fortuna i totolotek mają promocje :)
0
Hiszpania odzyskuje właśnie ten blask po Euro :D Mają połączenie doświadczenia (Iniesta, Busi, Silva) z głodnymi sukcesów młodzieńcami (Isco Thiago). Takie coś często wypala :)
0
zgadzam się, według mnie inne opcje byłyby niespodzianką (Francja, Belgia) lub sensacją (cała reszta)
0
Kursy na fortunie sprawdzałem, bo tam są te happy hours więc nie musze podatku odliczać :)
0
Panowie, kursy są wystarczające bo 5.5 na najwiekszego faworyta (Niemcy). chciałbym grać za 250zł każdą z tych druzyn już w tej chwili czyli- Niemcy, Francja, Hiszpania, Brazylia i... jeszcze nie wiem ;) a według was jaka jest ta najlepsza piątka?
0
Taka rozkminka może ktoś oceni czy się opłaca tak grać ;) Chiciałbym zainwestować grubszą sumę pieniędzy i zagrać 5 róznych kuponów na zwycięstwo w mś. W tym wypadku obojętnie która z nich by wygrała osiągnałbym zysk. Według Was to ma sens czy wytypowanie 5 faworytów jest zbyt trudne i zawsze ktoś szósty może sprawic niespodzianke?
0
używany iphone6s! ;)
0
Krótko i na temat: co sądzicie o arsenalu?
0
Co musi zrobić sevilla żeby grać w lm w kolejnym sezonie? Jest jakaś szansa?
0
bo bayern jest juz w ćwierćfinale a my nadal męczymy sie z Chelsea ;/
0
Semedo jest kontuzjowany
0
' i co z tego że były błedy ' to jak nauczycielka z matmy Ci policzy 5pkt a miałeś 6 to też Ci mówi i co z tego że się pomyliałam jak ta praca i tak jest dnem?
1
akurat Rakitic wszedł bo musiał zejść beznadziejny Paulinho
1
Powiedzmy sobie tak... Paulinho powinien być trzymany jak najdalej murawy, dziś niestety słabo Digne a poza tym nie wykazali się Vidal Roberto czy Umtiti reszta zagrała dobrze. Szkoda, ale no co, nie bez powodu ten mecz sędziował lahoz :)
3
Ile będzie doliczone? 2 czy 3 minuty?
3
Niestety ale pierwszy raz shejtuję naszego piłkarza. Paulinho jest najgorszy pod kazdym względem dzisiaj. Robi źle wszystko. Gomes nigdy nie zagrał tak źle jak dziś Paulinho...
1
betis sociedad over 2.5 wydaje się lepsze ;) Poza tym fajne typy
0
kiedy są derby Madrytu? :)
7
Wy chyba nie zauważyliście jednego... że Espanyol zawsze dawał się Realowi ponieważ Biali walczyli o mistrza i te łatwy punkty były im niezbędne a teraz wręcz przeciwnie i te 3punkty były bardziej potrzebne zawodnikom z Cornella niż Realowi. Utrzymają się teraz lekko i za rok kolejne 6punktów dla Realu będzie zapewnione ;) Prosze się nie cieszyć
0
halo, umie ktoś mi zrelacjonować mecz Kopenhaga-Atleti który był tydzien temu? Głownie chodzi mi o to z jakiego powodu padło tyle bramek.
0
ja tez prosze!
0
mam 4 'mecze' z kursem ponad 2 w AKO. Możemy się wymieniać spostrzeniami na priv.
0
i Getafe ale wszystkiego mieć nie można ;)
0
Valencia gol! Ale ja bym cieszył się ze spadku Depor i Malagi. A do tego coraz bliżej!
0
Umtiti moim zdaniem. Cou nie grał kiedy toczył się mecz 11na11.
0
a ile powinien mieć Pique? bo ja mu dałem 6.5
0
jaki bukmacher ma najciekawszą oferte na drużynówke w skokach? :D
0
gdzie można oglądać bez logowania dom z papieru?
0
gdzie to można obejrzeć? bo znalazłem tylko 1odcinek :/
0
Ci ludzie uznali go za najlepszym w danym roku, co jest sporą różnicą :D Mi chodzi o ludzi którzy w wywiadach stwierdzili że Ronaldo jest najlepszy w większym okresie czasowym... naprawdę jestem ciekawy tych nazwisk