0

podatku nie płacę, fortuna i totolotek mają promocje :)

0

Hiszpania odzyskuje właśnie ten blask po Euro :D Mają połączenie doświadczenia (Iniesta, Busi, Silva) z głodnymi sukcesów młodzieńcami (Isco Thiago). Takie coś często wypala :)

0

zgadzam się, według mnie inne opcje byłyby niespodzianką (Francja, Belgia) lub sensacją (cała reszta)

0

Kursy na fortunie sprawdzałem, bo tam są te happy hours więc nie musze podatku odliczać :)

0

Panowie, kursy są wystarczające bo 5.5 na najwiekszego faworyta (Niemcy). chciałbym grać za 250zł każdą z tych druzyn już w tej chwili czyli- Niemcy, Francja, Hiszpania, Brazylia i... jeszcze nie wiem ;) a według was jaka jest ta najlepsza piątka?

0

Taka rozkminka może ktoś oceni czy się opłaca tak grać ;) Chiciałbym zainwestować grubszą sumę pieniędzy i zagrać 5 róznych kuponów na zwycięstwo w mś. W tym wypadku obojętnie która z nich by wygrała osiągnałbym zysk. Według Was to ma sens czy wytypowanie 5 faworytów jest zbyt trudne i zawsze ktoś szósty może sprawic niespodzianke?

0

używany iphone6s! ;)

0

Krótko i na temat: co sądzicie o arsenalu?

0

Co musi zrobić sevilla żeby grać w lm w kolejnym sezonie? Jest jakaś szansa?

0

bo bayern jest juz w ćwierćfinale a my nadal męczymy sie z Chelsea ;/

0

Semedo jest kontuzjowany

0

' i co z tego że były błedy ' to jak nauczycielka z matmy Ci policzy 5pkt a miałeś 6 to też Ci mówi i co z tego że się pomyliałam jak ta praca i tak jest dnem?

1

akurat Rakitic wszedł bo musiał zejść beznadziejny Paulinho

1

Powiedzmy sobie tak... Paulinho powinien być trzymany jak najdalej murawy, dziś niestety słabo Digne a poza tym nie wykazali się Vidal Roberto czy Umtiti reszta zagrała dobrze. Szkoda, ale no co, nie bez powodu ten mecz sędziował lahoz :)

3

Ile będzie doliczone? 2 czy 3 minuty?

3

Niestety ale pierwszy raz shejtuję naszego piłkarza. Paulinho jest najgorszy pod kazdym względem dzisiaj. Robi źle wszystko. Gomes nigdy nie zagrał tak źle jak dziś Paulinho...

1

betis sociedad over 2.5 wydaje się lepsze ;) Poza tym fajne typy

0

kiedy są derby Madrytu? :)

7

Wy chyba nie zauważyliście jednego... że Espanyol zawsze dawał się Realowi ponieważ Biali walczyli o mistrza i te łatwy punkty były im niezbędne a teraz wręcz przeciwnie i te 3punkty były bardziej potrzebne zawodnikom z Cornella niż Realowi. Utrzymają się teraz lekko i za rok kolejne 6punktów dla Realu będzie zapewnione ;) Prosze się nie cieszyć

0

halo, umie ktoś mi zrelacjonować mecz Kopenhaga-Atleti który był tydzien temu? Głownie chodzi mi o to z jakiego powodu padło tyle bramek.

0

ja tez prosze!

0

mam 4 'mecze' z kursem ponad 2 w AKO. Możemy się wymieniać spostrzeniami na priv.

0

i Getafe ale wszystkiego mieć nie można ;)

0

Valencia gol! Ale ja bym cieszył się ze spadku Depor i Malagi. A do tego coraz bliżej!

0

Umtiti moim zdaniem. Cou nie grał kiedy toczył się mecz 11na11.

0

a ile powinien mieć Pique? bo ja mu dałem 6.5

0

jaki bukmacher ma najciekawszą oferte na drużynówke w skokach? :D

0

gdzie można oglądać bez logowania dom z papieru?

0

gdzie to można obejrzeć? bo znalazłem tylko 1odcinek :/

0

Ci ludzie uznali go za najlepszym w danym roku, co jest sporą różnicą :D Mi chodzi o ludzi którzy w wywiadach stwierdzili że Ronaldo jest najlepszy w większym okresie czasowym... naprawdę jestem ciekawy tych nazwisk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?