0

sjoer teraz pisze ze chciał się przypodobać starszakom dlatego zaczął palić haha już to sobie wyobrażam:
- piotruś zapal z nami będziesz fajny
- już lece stefan już lece huehehueheueh

beka. ale dobrze, że rzucił brawo.

u mnie w szkole to ja rządzę i nikt prawie nie pali bo ja też nie pale. To palacze rzucają żeby być jak ja

0

ale skoro Piotruś rzucił palenie to nie był takim z wyboru. Dla mnie żałosne jest jak ktoś zaczyna palić a potem rzuca. A jeśli robi to z wyboru to jeszcze bardziej. Chyba, że za dzieciaka zaczął palić bo koledzy palili to musiał (nadal tak jest) być głupiutki. Ja jestem młody a nie pale, nie pije, kawy też nie, od słodyczy nie jestem uzależniony, od komputera (przeważnie 3h dziennie) ani TV (2h) też nie. Zdrowo się odżywiam, uprawiam sport i 4-5 h wolnego czasu na dworze spędzam niekiedy. Nie mam uzależnień

0

ja jestem młody a nie jestem od niczego uzależniony. Ani od alkoholu ani od papierosów, słodyczy ani od komputera. Siedzę z 3h dziennie, na kompie 2h a reszta na dworze. Uprawiam sport. Odzywiam się zdrowo i rzadko pije gazowane. A jestem młody.

0

Amen. wszystko zostało powiedziane. Ja już to wcześniej zauważyłem że ten Piotruś to jakiegoś dorosłego ważniaka tu udaje. Nie zdziwiłbym się jakby ta data w jego nicku była datą urodzenia...jego ojca.

0

ciekawe ile byś dał za Messiego jakby teraz tak grał w Argentynie

0

hehe Moda na Neymara hehe

0

A co, może mi powiesz że zaczynanie palenia w młodym wieku nie jest żałosne? Do nikogo się nie czepiam tylko jak ktoś coś napisze to ja piszę bo chce podyskutować a ty jesteś hejterkiem, bo pod każdym newsem jak ja albo miki_messi skomentujemy to od razu ty się na nas rzucasz. Zauważyłem to bo to już ma miejsce jakiś czas. Jak mówiłem...idż na rybki, potem może bilardzik... takich łysych karków co lubią bilarda, pewnie piwko, fajki też dalej jara i panienienki i dyskoteki zal.

0

trzeba być załosny żeby zacząć w ogóle i to jeszcze będąc nastolatkiem lol

0

- 17? zegnam Real daje 60
- czekaj czekaj
- za późno Neymar w Realu
- trudno to dam 17 mln za Victora Andrade
- no ok wez go

0

Piotr1985 nie palisz już 7 lat? haha to w jakim ty wieku zacząłeś palić haha

0

50 mln za Neymara to jest tanio

0

a innych ogladales w akcji? Takiego Maradone albo Di Stefano? wiesz..na youtube to troche za mało :(

0

Hummelsa I i i i i ii i Silvy

Nie Hummelsa lub Silvy
tylko Hummelsa i Silvy!

0

haha najpierw mówisz, że ktoś pisze bez sensu a to twoje komentarze są bezsensowne, bo już milion osób pod tym samym newsem napisało to samo co ty i to przed tobą. Do tego taką oczywistość...
poza tym nie ładnie tak obrażać, mam nadzieję że skleisz bana

0

chwalisz się że palisz papierosy? lol

0

no chyba nie ;O mało która laska by na niego poleciała gdyby nie był sławny i bogaty. Ale ta co z nią jest to się kochają. Laski to lecą na takich panów

https://www.google.pl/search?q=william+levy&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=qS2dUdrXJcfVtQaw0YG4Bg&biw=1024&bih=629&sei=tS2dUbTNNsXgtQbD0IHoBQ

0

Ludzie nie piszmy takich komentarzy jak ten wyżej bo tylko forum zaśmiecamy. Przecież to są rzeczy oczywiste a poza tym kilka osób niżej pisało prawie to samo, więc po co kolejna osoba to pisze? Raz wystarczy.

Ja dodam od siebie, że 2+2 to 4 tak jakby ktoś nie wiedział.

0

np. taki Pedro to nie nazwalbym go graczem ,więc w ofensywie mamy tlyko Messiego bo Sanchez i Villa tez cieniutcy

0

fcbarcelona12

CR7 od przyszlego sezonu w Barcelonie. Z Ozilem i Casillasem maja przyjsc.

Źródlo: Facebook

0

no Messi tez za ladny nie jest to jak ma byc jego dziecko ladne ;OOO

0

Michal3243 angielski na przyklad. Jezyk polski i matematyka tez wazne ale do czasu bo juz czytanie lektur w niczym nikomu nie pomoze.

gutek co mnie jakas rota? znam to i co z tym? do czego ci byla potrzebna historia w zyciu? chyba ze jakims profesorem albo nauczycielem histori jestes to rozumiem ale normalnemu czlowiekowi do niczego

0

moje życie moja sprawa. Wymyśl coś sam, ułóż sobie życie sam a nie od inncyh chcesz zżynać

0

hahahah co to są za oferty w ogóle? kompromitacja naszego zarządu. No rzucać na start 40 mln a nie 17 haha

0

carragher przeciez juz kariere zakonczyl

0

zycie mnie wiecej nauczy niz szkola i lepiej wyjde niz ci wszyscy studenci bo mam plan na zycie i szybki zarobek

0

najlepszy pilkarz globu to obraza dla Messiego to najlepszy pilkarz we wszechswiecie. najlepszy w hsitori na pewno. a kto niby jest od niego lepszy? przeciez nie CR7 i jego 34 bramki slabe mecze z BVB i 0 pucharow w sezonie hehe

0

nie ucze sie jej bo nikomu to sie do zycia nie przyda. pisalem wczesniej ze na histori gram na psp albo rozmawiam z innymi ale sie nie ucze a na spr nauczyciel pozwala nam sciagac. a jak 1 dostane i mam opieprz u rodzicow to tylko mowie ze mnie nie interesuje to co bylo bo to juz nie wroci a to co bedzie i mam spokoj. historia to jeden z najniepotrzebniejszych przedmiotow w szkole. obok polskiego od gimnazjum i matematyki od gim bo liczyc pisac i czytac to nas w podstawowce i wczesniej w przedszkolu uczyli. ja sie ucze w szkole tego co mi sie przyda a reszte walee

0

ma racje. liga zdobyta a ten nasz wielki trener zamiast dac pograc mlodym to rekord chce bic hahah mysli ze jak 100 pkt zdobedzie to ktos pomysli ze jest dobry

0

0

o jeju ja mam 13 lat i dopiero dzisiaj sie dowiedzialem ze nie byl polakiem.. jak ktos sie nie uczy histori to skad ma to wiedziec? jakbym zapytal mojej mamy gdzie gra pedro to by nie wiedziala bo sie tym nie interesuje i mialbym sie wtedy z niej smiac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?