0

dlatego sprzedalbym obydwu ich a w ich miejsce Reus i Neymar jak mowilem. Ville lubie ale tez bym go sprzedal i w jego miejsce moglby przyjsc Aguero tak widze nasz atak. Do tego zmiennik Tello i jedziemy.

0

pisalem juz - Mourinho Heyncknes Klopp Low ktos z tych czterech tak to widze

0

Najgorsze: gol Pedro bo teraz kazdy mowi ze dobry gracz bo trafil gola

0

haha obrona Pedro. wyjmijcie z Barcy Pedro i wstawcie tam byle kogo nawet Koseckiego i brak Pedro bedzie niezauwazalny! wyjmijcie teraz Messiego i nie mamy mistrzostwa. tak to widze. Ja mam pomysl na ta ekipe ktora moze zdominowac futbol na kolejne co najmniej 5 lat i trzeba zaczac od wymiany Tito i calego jego skladu trenerow a potem pozbyc sie wypalonych grajkow jak Pedro ktorzy zagrali 1 dobry sezon i w ich miejsce kupic wschodzace gwiazdy np. Reus to jest gracz. MESSI REUS- REUS MESSI to bedzie zabojcze a do tego po drugiej stronie NEYMAR u prawdziwa samba na Camp Nou

0

rekordem pkt się zrównamy napewno goli nie pobijemy ,bo Messiego nie ma i nikt kompletnie nikt nie potrafi grac w ataku. Villa Pedro Sanchez haha jak Barca moze miec takich pilkarzy. Z miejsca mozna podac 10 15 20 lepszych od tej trojki

0

Dokladnie. Najlepsze jak niektorzy go bronią ,bo miał raka O.O choroba nie ma tu nic do rzeczy Tito mówimy papa. Ja chce Mourinho, Kloppa, Heyncknesa albo Lowa

0

ja tez nie. ten Roura wyglada jak jakas karykatura. obydwoje sa smieszni i niestety pewnie zostana zal

0

nikt nie kaze ci tego czytac. nie rozumiem tego jak ktos narzeka na newsy z Neymarem. niech po prostu nie czyta ich i problem z głowy. nie za trudne?

0

co za mózgi ;OO pewnie zostawcie go i znowu 7-0 z Bayernem brawo zarząd

0

a co takiego napisal? tylko sie zapytal. ja tez chce wiedziec bo czytalem o tym ze sie bili

0

Na SELL
-TITO!!!!!!!!!!!!!! wraz z nim Roura zeby czasem znow nie dali nam za trenera jego asystenta
-Valdes
-Pedro
-Sanchez
-Villa
-Mascherano/Song
-Adriano (?)

0

0

i jak to chcesz wprowadzic piotrus? to sobie wpisze wiek 18 i pasuje intelygencie

0

ja ty mnie aby obrazasz to jak chcesz mi przemowic. i nie ma czegos takiego jak metlin nie znam takiej gry. jak mowilem..wracaj rybki lowic i w gta grac. to jest gra dla prawdziwych doroslych buahah

0

zero im sie przypadkowo wkradlo chociaz 3 mln to tez zawyzona cena

0

o pilce wiem wiecej niz ty chloptasiu. poza tym to jest strona dla kibicow Barcelony a nie dla seniorow ktorzy przezyli w zyciu wszystko. jestem mlody i zycie dopiero przede mna i sie z tego ciesze

0

piotrek mowilem wracaj na rybki i troche schudnij bo na tym avku ledwo sie miescisz

0

wejdz na ciacha.net pewnie tam pelno zdjec z dzisiejszej fety. pilkarze z dziecmi ooch ach ale supcio... zalosne

0

cos ci nie pasuje to nie czytaj boze...

0

tez go popieram
osobiscie na zbity pysk wywalilbym i jednego i drugiego. to sa takie 2 pierwsze osoby ktore powinny opuscic klub

0

Piotrek widze dupke lize kolezance? wracaj na ryby bo tylko cos do mnie masz ciagle. a ta natal to juz wczesniej to zauwazylem ze to fanka z tych co kibicuje Barcelonie zeby na fejsbuka sobie wstawic fotke Villi a na profilowym w koszulce Barcy i herb caluje. jeszcze tutaj zachowuje sie jak by byla kibicem 10 lat omg nie znosze takich i to nie tylko ja to zauwazylem ale juz co najmniej kilka osob bo juz kiedys widzialem jak tutaj ktos o tym pisal.

0

wracaj do Nowego Jorku dalej muzea zwiedzac bo trenerem to ty jestes marnym

zdjecie mowi wszystko - on na pewno cos bierze bo watpie zeby ktokolwiek robil takie bledy majac taka ekipe do dyspozycji

0

taka prawda. typowe dziewczynki z ciacha.net duzo tam takich. niby wielkie znawczyni pilki i udaja ze interesuja je wyniki i gra a tak naprawde ogladaja mecze bo Villa albo Pique a potem na ciacha.net komentarze "och Piques ale on pieknie z ta Shakira wygladaja" zalosne to jest.

0

a ja chce zeby ten klub nie mial kibicek typu "kibicuje barsie bo tam gra ten ladny Villa" rzygam tym i tym jak one udaja jako to znaja sie na futbolu i kibicuja bo kochaja pilke a nie pilkarzy yhmmm...

0

natall kibic barcy jak te laseczki z ciacha.net co kibicuja bo:
a) kibicowanie Barsie jest modne
b) graja tutaj ladni pilkarze

to nie jest normalne zeby wiedziec ile dzieci ma dany pilkarz. to jest fanboystwo

0

no i miejmy nadzieje ostatni bo w nastepnych meczach chce Pinto a po sezonie VV odchodzi i De Gea przychodzi

0

ze stoperow to tak: Silva, Hummels, Luiz i moze przyjsc Kompany a Marquinhos nie wiem jak gra. Puyol jak chce zostac to ook bo to legenda a jak chce odejsc to narka. Pique niech zostanie chociaz za dobry nie jest. mascherano i song nie maja prawa juz tam grac i trza sie wzmocnic.

0

0

a co w tym nienormalnego? on sam nie odejdzie. on mysli ze wszystko jest dobrze. zarzad go nie wyrzuci. trzeba go wyje__ bo inaczej bedziemy sie z nim meczyli jeszcze jakis czas

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?