kubus13messi2000
Dołączył/a: maj 2013
POZNAŃ
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fartem bo gdyby totenham nie stracil pkt z chelsea albo wigan to by oni tam weszli. ktos za tych zalosnych kanonierow robote robi. zalosne. ale i tak odpadna znow w 1/8 dostajac 4 albo od Messiego albo od kogos innego
0
dlatego zalosni bo graja w LM kosztem druzyn ktore bardziej na to zasluguja. w tym roku tottenham a rok temu to samo.
0
mam ich dosc bo sa malym klubem a jak nie wejda do lm to kasy nie dostana i sie stocza. kiedys mieli fajny sklad. byli takim wystrzalowcem na 2-3 lata dobrej gry i teraz na tym jada i ciagna gre. wyjazd z nimi.
0
omg zalosny arsenal na farcie znow wejdzie do LM. ja nie moge co za farty. zawsze jakos tam wejda...
0
albo HieriJ tez ma ekstra.
0
kto to jest .?
0
ma ktos wszystkie bramki Barcy z tego sezonu w 1 kompilce?
0
ja
0
ojeju bo co bo nie kibicuje 10 lat Barcelonie to jest gorszy?
0
Marcelo jest nie do wyjecia ale jest wedlug mnie najelpszy na tej pozycji i fajne tricki robi a Contrao jest tam dopiero 2 sezony a Mou odejdzie wiec go moze tez puszcza. czytalem ze madryt chce go sprzedac ale jak sie o czyms nie wie to potem tak jest.
zobaczymy cwaniaki bo Neymar juz jest praktycznie u nas a piszecie ze nirealne jest to co pisze. zobaczymy. jak mowic o nierealnych transferach to najlepiej taki atak - CR7-Messi-Neymar ale CR7 jest nirealny a szkoda.
0
tutaj ostatnia kolejka a Barca grala juz w strojach na nowy sezon. I co znawcy wielcy?
0
jakos Figo kiedys odszedl. a jak nie to nie i niech gnije tam Marcelo jest duzo lepszy. najelspzy LO na swiecie ale mial kontuzje. Malo jest teraz dobrych bocznych obroncow - Marcelo, Alba, Contrao ale jak jeden jest dobry w defie to slaby w ofie a jak dobry w ofie to slaby w defie. Marcelo najlepiej jakby byl. lubie jego gre fajnie trickuje
0
nie w tym sezonie ale w jednym grali juz w nowych strojach
0
ej dajcie linka do oficjalnych strojow plis
pozdro dla kibicow Barcy!! VAMOS!
0
Ronaldo i Ozil najchetniej bym ich widzial. Ale ja pisze to co jest realne. Ronaldo i Ozil nie zagraja u nas a szkoda
0
barca juz grala raz w strojach na nowy sezon o ile pamietam
0
a sa juz oficjalki? daj linka plis
0
taaa pedro. od razu co dostaje podanie to wycofuje do tylu. sprzedac i kupic Reusa w jego miejsce
0
zapomnialem o Puyolu. slaby juz jest wiec moze odejsc ale jest legenda wiec niech sam zdecyduje kiedy skonczyc kariere.
VeB!!
0
Piotr1985
a ty sie najwiecej plujesz dziecko drogie. jestem kibicem Barcy i moge sobie chciec w tym klubie kogo tylko chce.
moj sklad na przyszly sezon
PO - Alves, Walker
SO - Silva, Hummels, Luiz, Pique i moze byc Kompany
LO - Alba, Contrao
SPD - Busqets, Mascherano/Song(1 z nich OUT)
SP - Xavi, Iniesta, Fabregas (wiem jest slaby), Gundogan, Thiago, Isco
LP - Neymar, Reus
PP - Villa
N - Messi
Isco moze tez grac na PP/LP Iniesta tak samo.
Sapia ze kasy nie bedzie. Sprzedac Pedro, Sancheza, Adriano i mlodzikow i tych co nie wymienilem w skladzie i bedzie. Mascherano tez mozna sprzedac bo Song w sumie jes. Barca dostaje 600 mln za cos bo czytalem wiec kasy mamy.
0
ale tito nie bedzie od nowego sezonu. Hummel jest lepszy od Kompany
0
chyba Hummels-Silva i na lawie Luiz z Pique. chociaz Komapny to tez jest mysl.
0
bo tito naogladal sie Pepa i go nasladuje. mysli ze tez jest taki dobry i robi podobne eksperymenty.
0
0
po co piszesz o tym cieniasie wasilewskim na stronie Barcelonie strzalo? Liga hiszpanska jest najlepsza. robisz z siebie ofiare i placzesz. wyjazd stad jak nie pasi
0
xname
Liga Hiszpańska jest najlepsza wystarczy spojrzeć na współczynnik FIFA. Liga Niemiecka wybila sie bo wloska jest cieniutka i od razu ze jest najlepsza hahaha. fajnie ze jest tutaj taki klaun aby smieszniej bylo
0
i dlatego liga hiszpanska best ever. 2 najlepsze zespoly na swiecie, najlepsi pilkarze i tak bedzie caly czas a nie ze tylko teraz. szkoda ze nie ma 3 druzyny takiej jak real albo barca. i tam by gral aguero, david silva, mata a nie ze do tej smiesznej angli pouciekali.
ej ale liga wloska tez jest chyba lzejsza niz angielska i tam tez by sie sprawdzili dryblerzy i technicy co? :)
0
ale w 08/09 messi nie robil tego co robi teraz
0
ciekawi was ze wiekszosc brazylijczykow i argentynczykow idzie do hiszpani do realu albo barcy? czemu tak jest? zadko w angli albo we wloszech jacys graja.
0
on juz jest u nas. nie macie co nawet o nim marzyc on nie chce u was grac tylko u nas wiec pomarzyc mozecie heh