kubus13messi2000
Dołączył/a: maj 2013
POZNAŃ
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fcbarca veb twoja w szczegolnosci xd
0
niby czemu by mnie nie bylo? mnie nie interesuje to co bylo kiedys a na histori gram na psp albo rozmawiam z kumplami. na spr. zeszyt otwieram jak cala moja klasa i wporzo. do zycia mi sie to nigdy nie przyda tak samo jak geografia np. i inne przedmioty. ucze sie tego co mi sie podoba i to co mi sie w zyciu przyda.
0
a ty sie rzucasz jak dzikus bo ktos ma odmienne zdanie niz ty haha co za kolo hah na rower wsiadaj, w pile pograc czy nawet na silownie i zrzucisz te kg. ogranicz chipsy bekon i inne takie xd
0
0
hah 1 blad mial i tyle a tak to bardzo dobry mecz w Dortmundzie a w rewanzu przegrali 2;0 ale dzieki niemu tylko 2-0 i dostali sie do finalu bo Real cisnal
0
w 1:40 lepsze
0
hahah 3-3-4 to 10 jest naucz sie liczyc lol xdd
0
0
poza tym z Realem zagral swietny mecz a oni graja szybka pilke najszybsza bym powiedzial
0
lol nie tylko Hummels ma przyjsc tylko Silva i Luiz.
0
Ronaldo Bale? NIE! Lewandowski tez nie. Reus tak, Neymar tak i atak Neymar-Messi-Reus no chyba ze chcecie napastnika to Cavani juz w Realu wiec zostaje Aguero, Kun Aguero. Do tego obrona - jak mowilem - Hummels, Luiz, Silva z takim srodkiem nikt nam nie podskoczy.
0
dzieki za plusy :)
0
nie taka byla wizja mojego skladu ale skoro juz jest to niech bedzie
0
fani pedro mają swoje 5 minut heh
0
ja bym chciał kiedyś koszulki 3d
0
a co mnie obchodzi jacy ciency byli kiedys? wtedy sie nie interesowałem piłka a poza tym nie było jeszcze Messiego
0
Messi Neymar Neymar Neymar oooooo Neymar Messi pass to Neymar Neymar Neymar ancara Neymar Messi Messi Messi ancara Messi Messi Messi gooooooooooooooooooooool briliant gol baj Leo Messi!
czujecie już to?
0
szkoda tylko, ze nas ogrywal jak chciał ostatnio
0
moze masz racje ale troche mi to smierdzi
0
jego laska to dziennikarka a on o wszystkim jej mowi i prasa wie co sie dzieje w szatni realu. dowodow nie ma ale skad gazety wiedza co tam slychac skoro niby mourinho ich nigdzie nie wpuszcza
0
czyli kazdemu mistrzowi swiata lub europy mamy skladac zyczenia? nas powinien interesowac nasz klub i nasi zawodnicy a nie tamci. poza tym Iker sprzedaje swoich kumpli
0
chyba nie masz racji stad te minusy hehehe
0
on gra w realu wiec co nas to?
0
Ave Barca Ave Messi!
Pozdro dla kibiców Barcelony
strzałeczka ;)
0
ale chelsea ani Real nie maja Messiego. on jest wybawcą
0
chyba ty
0
ziomus Real jakos zrobil rewolucje w jednym okienku
Barca dostaje za tv 160 mln, inne kluby poza Realem tyle nie dostaja tylko niecale 50 mln wiec to roznica 100 mln a inne kluby jak ManUtd albo Bayern moga sobie pozwolic na transfery. Sprzedamy zawodnikow i kasa bedzie. 100 mln niby jest + sprzedaz to kolo 200 i dolozy sie jeszcze z stowke i robimy transfery na pare sezonow (za rok nie bedziemy kupowac to sie zrowna) bedzie i za to kupimy Aguero Neymara Reusa kogos do srodka Isco/Gundogan a nawet i obaj no i obrona Silva Hummels Kompany 2 z tej 3 Pique zostawmy Luiza juz odpuscmy jak tak placzesz i nawet 300 mln nie wydamy. to jest realne ale trzeba dobrze pomyslec
0
moja wizja jest przejrzysta ale widze nie chcecie powtorki z sezonu potrojnej korony albo chociaz 2011 rok i liga + LM w wielkim stylu. myslicie ze Messi (wiem, jest BOGIEM) bedzie ciagnal Barce caly sezon? na lige to wystarczy bo to jest mimo wszytko NADCZLOWIEK ale na LM gdzie sa juz lepsze ekipy jak Bayern Manu to nie bardzo potrzeba tez dobrych skrzydlowych a my takich nie mamy. warto zastanowic sie tez nad kupnem kogos do srodka bo sam Iniesta (drugi nadczlowiek) nie da rady ogarnac srodka pola w meczach jak te z Bayernem
0
Mou wiem ze to nierealne ale tak sobie marze
Klopp bylby najlepszy bo BVB gra ladna pilke i szybka czego u nas nie ma. Mowi ze zostaje ale jakby przyszla oferta z Barcy to pewnie by przyszedl bo takim klubom sie nie odmawia. Heynckness moglby przyjsc na 2 lata jak w Bayernie poukladac druzyne jak nalezy i odejsc ale znajac zycie znow trafinam sie ofiara losu jak tito. Low? czemu zartuje. to jeden z najlepszych trenerow na swiecie
0
czyli tak jak mowilem. Z ataku zostaje Messi i Tello jako zmiennik i sie wzmacniami super graczami jak Reus Aguero Neymar