0

@michal26 przed turniejem zakladalem ze to USA bedzie się bilo z Argentyna

3

Kanada Iran 3:0

1

@adi7adi8 dodatek nocne jest :)

0

Co bedzie nastepne? Fotka.pl? (o ile jeszcze istnieje )

0

@Unikatowy ja mam od piatku ^^

0

Nocna zmiana zaiwania!!!

0

@LS na IO mozesz jechac

0

2

@MesQueUnClub96 jutro chyba nic się nie dzieje w wioslach i kajakach bo ma być zla pogoda
Wszystko na środę przesuniete

1

@Peszko07 sloneczko swieci

0

@kamilop za chwile 2:2

0

@kewin ok dzięki nie ogladam dalej

0

Sami ich przywrocili do gry szkoda

0

@michal26 w 3 secie Argentyna odpuscila

0

@Encore A niech się męczą

1

Schowali Wallaca do kieszeni
Chlop nie istnieje w tym meczu

0

Pierwszy set dla Argentyny

1

Tymczasem na podium w deskorolce dwie 13 latki

0

@Encore obejrzalbym ale chyba zasne pi nocce

0

@zadafcb u chlopow Nowicki jest pewniak A Fajdek zalezy jak z psycha sobie poradzi

3

No i koniec
Teraz Niewiadoma musi dać maxa z siebie

0

Medal wisi na włosku

0

@DonMatteo901 A Pedri jest z naszej szkolki?

0

@LeoMessiah no tak bo w tokjo jest juz noc i nic się nie dzieje

0

Iran gral całyml czas na jednym dobrym poziomie i zasluzyl na wygrana

0

Piłka parzy. .

2

Leos why? .

0

@clyde wtedy to wszystko Wlazłyło

0

@Xxxbarca4ever eksperta nie rozumiesz? :P

0

@Bovciek Lomacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?