kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No Leo idz przytul Neymara
Ewidentnie na to czeka
1
Neymar psycha sitting
3
Co on odjebutowal?
0
Haha co za mecz :D
0
Messi taki jakis niewyspany
0
Ten Montel to wyglada jakby rodzicow szukal w markiecie
0
Nocne konkursy w Sapporo sa ciekawsze
0
Pilka dla koneserow
0
Czemu pozwala nayowi w rozdartych spodenkach grac?
7
W przerwe miedy faulami mamy bramke
1
Goooooooooooooool
2
Copa Nina. .
2
@IronSanHybrid prosze bardzo
0
Ciekawe czy bedzie E.Martinez probowal Neya z rownowagi wyprowadzic
1
Dobra dawac mnie tego kopa poki nie spie
4
Resztę wypłaca w dodatku na pranie
1
@AmigoBlancos no trudno :D
Liczyłem na Laskowskiego
1
@Commando o połowę czyli jakieś 40-50mln jeszcze dostanie
1
@Janiama 2:2. .
3
Kurka blaszka Fati z takim Pedrim to by o krola strzelcow się tam bil
1
@Jonyx najgorszy jest wiatr
3
Dania ich zweryfikuje :D
2
@Roobo po ćwierćfinałach
9
@Zip ja należę do tych anty anglia :D
0
@VenoM Asy B klasy na Discovery
2
@Serek siatkówka-Giba
1
@Janiama 1:1
0
Oj kretek nogę podłożył Marcinowi
0
Dunczyki wyszli na 2 połowę?
0
I cyk
Kto teraz królem strzelców?