3

No Leo idz przytul Neymara
Ewidentnie na to czeka

1

Neymar psycha sitting

3

Co on odjebutowal?

0

Haha co za mecz :D

0

Messi taki jakis niewyspany

0

Ten Montel to wyglada jakby rodzicow szukal w markiecie

0

Nocne konkursy w Sapporo sa ciekawsze

0

Pilka dla koneserow

0

Czemu pozwala nayowi w rozdartych spodenkach grac?

7

W przerwe miedy faulami mamy bramke

1

Goooooooooooooool

2

Copa Nina. .

2

@IronSanHybrid prosze bardzo

0

Ciekawe czy bedzie E.Martinez probowal Neya z rownowagi wyprowadzic

1

Dobra dawac mnie tego kopa poki nie spie

4

Resztę wypłaca w dodatku na pranie

1

@AmigoBlancos no trudno :D
Liczyłem na Laskowskiego

1

@Commando o połowę czyli jakieś 40-50mln jeszcze dostanie

1

@Janiama 2:2. .

3

Kurka blaszka Fati z takim Pedrim to by o krola strzelcow się tam bil

1

@Jonyx najgorszy jest wiatr

3

Dania ich zweryfikuje :D

2

@Roobo po ćwierćfinałach

9

@Zip ja należę do tych anty anglia :D

0

@VenoM Asy B klasy na Discovery

2

@Serek siatkówka-Giba

1

@Janiama 1:1

0

Oj kretek nogę podłożył Marcinowi

0

Dunczyki wyszli na 2 połowę?

0

I cyk
Kto teraz królem strzelców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?